» »

LG etna 360 vprašanje

LG etna 360 vprašanje

imluvin_it ::

Pozdravljeni!
Že dolgo časa si želim mobilni telefon LG etna 360, opazila pa sem da se v mobi centrih ne prodaja več. Tako da sem včeraj kar iz spletne strani mimovrste.si naročila mobitel. imam pa vprašanje: kupila ga bom v polni ceni brez naročniških razmerij, zanima pa me če bi lahko na tem mobitelu imela naročniški paket pri katerem bi plačala določeno vsoto denarja in s tem na mesec dobila določeno število klicev, sporočil zastonj. (recimo ponudba 10€ na mesec: 1000 sporočil in klicev brezplačno). videla sem že ogromno takih ponudb ampak me zanima če bi to lahko naredila, tudi če mobitela nisem kupila v mobi centru v določenem paketu. upam da ste razumeli kaj s tem mislim :)
imam pa še eno vrpašanje: kako se na splošno obnese LG etna 360 kot telefon? rada bi ga namreč uporabila tudi kot nekakšen mp4, saj imam na mobitelih vedno naložene veliko glasbe. slišala sem, da je vredu telefon, edino je to da ima slab fotoaparat.
že vnaprej se zahvaljujem za odgovore.
Lp.

Hardstyle ::

Naročniški paket ni vezan na telefon oz. aparat ampak na sim kartico. Tako, da lahko v bilokateri telefon vstaviš svojo SIM kartico in že imaš vse ugodnosti naročniškega razmerja(ko ga skleneš seveda).

Etna je vredu telefon, ko se navadiš pisat smse le ti letijo ko šus =) Fotoaparat je res slab. Pomankljivost je tudi to, da datoteke prejete preko bluetootha shranjuje direktno na telefon in ne na spominsko kartico tako, da si omejena na cca 15mb preko BT. Telefon pa pride brez kartice tako, da si hitro nabavi katero, če nočeš ostat brez glazbe :)

imluvin_it ::

Naročniški paket ni vezan na telefon oz. aparat ampak na sim kartico. Tako, da lahko v bilokateri telefon vstaviš svojo SIM kartico in že imaš vse ugodnosti naročniškega razmerja(ko ga skleneš seveda).

Etna je vredu telefon, ko se navadiš pisat smse le ti letijo ko šus =) Fotoaparat je res slab. Pomankljivost je tudi to, da datoteke prejete preko bluetootha shranjuje direktno na telefon in ne na spominsko kartico tako, da si omejena na cca 15mb preko BT. Telefon pa pride brez kartice tako, da si hitro nabavi katero, če nočeš ostat brez glazbe :)

thx za odgovor :) js sm pa skos že misnla da morš tm kupt mobitel in use. no dobro :D

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SIM kartica za majhno količino prenosa podatkov

Oddelek: Mobilne tehnologije
236505 (3233) mksoft
»

MMS problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6215957 (12046) mojsterleo
»

izgubljen mobi

Oddelek: Mobilne tehnologije
276039 (5056) toplakd
»

LG KS 360 etna ~ uradna tema

Oddelek: Mobilne tehnologije
283331 (1386) tehnik11
»

Kater telefon z qwerty tipkovnico?

Oddelek: Mobilne tehnologije
72427 (2236) Gregor P

Več podobnih tem