» »

Nokia n95 8GB verzija

Nokia n95 8GB verzija

«
1
2

Kazoo ::

Hey!

Torej, meni je tale telefon zelo všeč, in ja ja vem, da ga imajo že v Sloveniji. Ampak mene zanima zdej ta nova verzija, ki je pa 8GB in črna. V Sloveniji je še ni, v Avstrijo pa pride tam nekje konec oktobra. Ker pa vem da bo tukaj izjemno draga sem se pozanimala pri eni družbi ki jih prodaja in sicer za 350$. kar je tam nekje 200€. 350$ je s poštnino vred na katerikoli konec sveta, plačaš pa ob dostavi baje. Naj bi jih pa pošiljali iz USA. Tisti kateremu sem pisala pravi, da so telefoni odklenjeni na vsa omrežja (Po novem zakonu se jih nesme zaklepati več) in pa da deluje na vse sim kartice. Se mi zdi. Zdej me pa zanima sledeče. Ali je možno da telefon ki je poslan iz USA deluje na našo SIM kartico. Recimo iPhone ne deluje, ker so izdelal posebno verzijo za USA in EU. Kaj pa Nokie?

Najlepša hvala za odgovore.!

Lp

TheoryX ::

glej, če ugotoviš vse tole in jo dobiš za 350$ torej po googlovem tečaju za 250€ oz. 60 tisočakov, boš kar naročila dve .)
še eno zame
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB

jperc21 ::

Katera firma pa je to?

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Alfonzo ::

Ja to bi pa jest tud uzev kuj eno , pa brez zajebancije.

Erwin ::

Js bi tud vzel eno takoj pa si razdelimo stroške poštnine...

Kontaktiraj me sem resen!!!

Na privat maš mojo cifro in moj mail :)

Lp

IceIceBaby ::

Za tak denar bi tudi jaz imel eno. Samo sumim, da gre za nateg. Po eBayu se prodajajo za 600, 700 usd.

JoZo_666 ::

jaz mislim da je nateg! če pa naročiš in dobiš lahk pol še za mene!http://www.mambers.com/showthread.php?p... če si najdel na kakšni podobni strani je 99,5% nateg da najdeš poštenega prodajalca telefonov in drugih napravc morš met res srečo!

Kazoo ::

torej.. zdele sem natančmo še enkrat prebrala mail in pošiljatelj je MIG Electronics LTD mail pa je tale:

Dear XXX ,

Thanks for your mail and patronage to order from our Company,

We are selling the Nokia N95 8GB Black at $350usd per unit including Shipping and Handling Charges to your door step..

The phone is Unlocked , Brand New Factory Sealed, Come in its Original Company Sealed Box with Complete accessories and comes with 2 years international manufacturer warranty.

Sales Package Contents:

Nokia N95 8GB
Nokia Battery BP-4L (1500 mAh)
Nokia Wired Stereo Headset (HS-47)
Nokia Travel Charger (AC-4)
Nokia Connectivity Cable (DKE-2)
Memory card (microSD 512MB)
Quick Start Guide
User Manual
DVD ROM including the Nokia PC suite application
Leather Pouch

We make shipment through Reliable shipping Company's Such as FEDEX / DHL /UPS and the delivery time is within 24 hours after confirmation of payment through Money Gramm / Western Union .

Immediately we confirm your payment , we will ship out to your provided address and get back to you with the shipping details such as tracking number and air way bill of which will enable you to track and monitor the location of your shipment till delivery to your door step.

So , if this this is of interest to you , Kindly Get back to us with the following details:

Full Purchase Order
Full shipping Address including City ,State , zip code.
Valid Personal Contact Number

So that we can start processing ( Packaging and Labeling ) Your order ready for shipment.

We look forward to your soonest Response and hope to maintain a mutually and Long Everlasting Business Relationship with you.

Thanks & Best Regards,

Respectfully,

Sales Manager

gansta ::

Tudi če je 350€ boš morala plačati še našo carino+ddv+poštnino od carine do tvojega doma... :D :D

[D]emon ::

Od kdaj ze americani uporabljajo GSM omrezje ? [/sarcasm]
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Kazoo ::

Nikjer nisem rekla da je 100% iz USA. Nevem točno kje ima firma sedežm ampak če bi ugibala bi najprej rekla USA. Drugače pa sem mu že poslala mail nazaj in ga uprašala kaj je s plačilom pa če je z dostavo VRED le 350$ in od kje ga pošljejo. bomo vidli kaj bodo odgovorili.

TheoryX ::

no vglavnem obveščaj nas naprej
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB

karafeka ::

A firma pa nima nobene spletne strani?

Bethrezen ::

wow8-O
jst tut če je res taka cena8-O
www.urbanterror.net

OOTBOXZY ::

Tukaj nekaj ne stima! Kolikor vem, 8GB N95 nima reze za spominske kartice. Zakaj ze, je potem dodana 512 kartica?
LP

OOTBO XZY

harvey ::

Nokia say that the N95 8GB should be available during the fourth quarter of 2007 for a price of around €560 / £380 / $700 before tax and subsidy.


N95 8GB za 350$ je zelooo dvomljiva zadeva. Bo pa zanimovo zgodbo spremljat naprej.

MeGreat ::

Da ne bi res nasedli na take fore .. Jaz ti 100% povem da je nateg.

gansta ::

Ni "nateg" lahko je samo kitajski ponaredek, kot sem se zadnjič pogovarjal z enim kitajcem, mi ponuja kopijo Nokia N95 za 200 dolarjev....0:)

Dr_M ::

N95 8GB se v ZDA (uradno) NE bo prodajala. za ameriski trg je samo izboljsana navadna N95.
torej, 8GB verzija iz amerike je nateg.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gansta ::

Če koga zanima ponudba 3 Nokia n95 za 189 usd oz. več kosov še bolj poceni....piši na zs..

General Network HSDPA / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Status Available
Size Dimensions 99 x 53 x 21 mm, 90 cc
Weight 120 g
Display Type TFT, 16M colors
Size 240 x 320 pixels, 40 x 53 mm
Ringtones Type Polyphonic (64 channels), Monophonic, True Tones, MP3 ,mp4
Customization Download
Vibration Yes
Memory Phonebook Practically unlimited entries and fields, Photocall
Call records Detailed, max 30 days
Card slot microSD, hot swap, 128 MB card included, buy memory
- 160 MB internal memory
Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD Yes
EDGE Class 32, 296 kbps; DTM Class 11, 177 kbps
3G HSDPA
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g, UPnP technology
Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP
Infrared port Yes
USB Yes, v2.0 miniUSB
Features OS Symbian OS 9.2, S60 rel. 3.1
Messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML
Games Downloadable, order now
Colors Silver
Camera 5.0 MP, 2592 x 1944 pixels, Carl Zeiss optics, autofocus, video(VGA 30fps), flash; secondary CIF videocall camera
- Built-in GPS navigation
- Installed Maps application covering over 100 countries
- Dual slide design
- Java MIDP 2.0
- MP3/mp4/AAC/AAC+/eAAC+/WMA player
- 3.5 mm audio output jack
- TV out
- Stereo FM Radio
- Organiser
- Office document viewer
- T9
- Push to talk
- Voice dial/memo
- Built-in handsfree
Battery Standard battery, Li-Ion 950 mAh (BL-5F)
Stand-by Up to 220 h
Talk time Up to 6 h 30 min

sweeti007 ::

opazam da se na bolhi prodaja veliko teh ponaredkov pa me zanima ce je ze kdo to mel pa kako se obnese

gansta ::

Maš dobre in slabe ponaredke, eni so res v podnu; med tem ko drugi veliko delov dobivajo tudi iz finske.....

Kazoo ::

ravnokar sem dobila odgovor:

Hello ,

Thanks for your prompt response.

In Response to your Questions:

1)We are located at PLOT 140B , GARWICH AVENUE , INDIALANTIC , FLORIDA , USA.

2)Yes , It will cost just $350usd to deliver from USA to SLOVENIA and the delivery will take just 2 days ( 48 hours ).

3)The phone will work work with any SIM and also with any GSM network World Wide and it is also European SIMs.

4)The phone is Original , Brand New and Unlocked , Will work with any available GSM Network and SIM and also come with manufacturer warranty.

5)Full payment for order goods must be confirmed before we shipment of ordered goods and delivery to your door step and you can also make payment online( with your card) with Western Union to our Company Western Union details using the link www.westernunion.com.

6)In case of any damage of the item , You will be able to return it back to us of which will be not later than 30 days of delivery.
There will be a warranty card in the package and the card will be given / forwarded including the damage item to the shipping company that makes the delivery and the shipping company will return it back to us and you will receive another one of the same damaged item not later than 72 hours of return.

7)The total amount in Euro is approximately 280 euro.

8) The phone has 8GB Memory and will also come with 512MB Memory Card.

So we await your response with your full shipping address , full purchase order and Personal Contact Number so that we can start processing ( Packaging and Labeling ) Your order ready for shipment.

Respectfully,

Sales Manager.

Groove ::

vračilo dnarja preko teh bank, s katerimi poslujejo, NI možno, tako da "le pogumno" .. :D

Dr_M ::

khm, torej, nokia N95 8GB nima memory slota, tko da nevem zakaj je zravn microSD kartica.

ja, kar pogumno. >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

karafeka ::

Naj mi nekdo najde ta naslov na google maps....

Jaz sem našel samo INDIALANTIC (verjetno glavna cesta :)). Ostalo (hišna številka in naslov) pa ne.

Na kakšen način si pa zvedel za MIG Electronics LTD ?

Ziga Dolhar ::

> 2)Yes , It will cost just $350usd to deliver from USA to SLOVENIA and the delivery will take just 2 days ( 48 hours ).

To pa ni več tako poceni ;-)
https://dolhar.si/

Kazoo ::

uhm.. sorry ampak 350$ je izredno poceni glede na ceno naše nokie. Drugače sem pa tudi postala izredno skeptična glede vsega, ker so podatki ki so jih podali za n95 v resnici od E90 ali nekaj takega, tako da... Memory slota vem da nima, tako da to s kartico je čudno.. jim bom poslala nazaj mail s tem pa bomo vidli kaj bodo rekli.. aja za to kje sem zvedla je blo pa tako da sem ful velik preiskala za to nokio in nekje je bil oglas in nekaj, prov tko lepo, kot na bolhi.. nevem če ne celo na ricardo al kako je ta nemška "bolha".. nekaj na R, od tam sem dobila mail... se mi zdi

edit: poslala sem mail in povedala kaj v zvezi z njihovo ponudbo mi ni všeč, ter vprašala če lahko vidim kopijo licence ali garancije ali pa sliko škatle od teh nokij.. bomo vidli kako se bo razvilo, če bodo sploh upali odpisat ;)

edit2: nagibam se k navadni nokii n95 s 6gb kartico.. baje da delajo. a kdo ve katere barve so lahko nokie n95?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Kazoo ()

Primoz78 ::

Nobena druzba ne prodaja N95 8GB....še...ker uradno ni se zunaj...tako da je 100% nateg... Vir.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Groove ::

Kazoo, preber, na kaj se je nanašal Zigov odgovor. 350$ za shipping.. :D

Calligula ::

Folk to je nateg. Tega je kar precej. Ti nakazes nakar vidis, da se ne zgodi nic. Veliko tega se pojavlja zadnje case. Folku se je dogajalo, da je npr vnaprej placal najem stanovanja tako in so prisli v ZDA in na naslovu tam je zivel clovek, ki pojma ni imel o kakem najemu... skratka ne nasedajte.

Vsaj toliko zdrave pameti si imela, da si najprej vprasala.

dolenska ::

me zanima njihov odgovor na kartico katere sploh ne mores not vtaknt v n95 ker nima reže.

Kazoo ::

no, zdej je takole. Sploh niso nič odgovoril od takrt naprej, poslala sm pa nazaj tole:
Hello.

I must say I have become a bit sceptical about your offers.
1st: Nokia n95 8GB is not yet avalible in the USA as far as I know.

2nd: Nokia n95 8GB has not got a memory card slot, so I do not quite understand why there is a 512mb memory card included in the pacage... ORIGINAL as you say...

3rd: The informations you sent me for nokia n95 8gb are actually copied from the nokia e90 series..

4th: What bank are you doing business with? about the payment i mean...

5th: How come your company has not got a website? / Or name??

6th: I did a little research using google maps and the only thing I found was Indiatlantic-main street I think but no addres of this kind exists unfortunatelly.

7th: I still can not believe that it only costs 280€ INCLUDING the shipment. I am sorry, but i think you are selling fake Nokia phones. And they must be really cheap fakes for 350$.

In case I am wrong, would I be able to see a license copy or a warranty copy or a picture of a box before I make my order?

Regards,
XXX


+ še neki me zanima. Zdej si srečno lastim nokio n95 prek Mobitela, in ima pač ful mal vgrajenega spomina. samo okrog 120mb al neki tazga. tko da me zanima če tale kartica deluje na tem telefonu: http://www.bolha.com/oglas2620459

hvala za odgovore

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Kazoo ()

koyotee ::

katerakoli micro sd dela
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

JoZo_666 ::

Če lahko plačaš po pouzetju pol naroč!! če ti pa ponuja Westrenunion varjanto je 100% nateg!
Sm sam probov tko da ti ne priporočam!

PrimozR ::

Kazoo poglej, kolikšna je omejitev za velikost pri kartici. Ponavadi je 2 Gb, za N95 pa ne vem.

Tyrion ::

Fak takole nategujejo folk al kaj. Shit.. Treba pazit.. :)

šernk ::

če se mi userje jo bom dubu za pod 200€:)) vendar je še velik če:(
le da bo brez garancije ma sm pripravljen tvegat, če crkne crkne, če bodo pa kšni problemi pa itak vem kdo je prodajalec tako da za tisto ni panike
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Dr_M ::

cist tako mimogrede, N95, E90 in novejsi symbian telefoni preverjeno podpirajo 8GB kartice. Vecjih pa se ni za dobit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PrimozR ::

A je to catch mobitela ali OSa? Zanima me namreč za 6120. Na nokia page-u piše, da podpira do 2 giga.

Dr_M ::

ti dam kr link. sicer mal bluzijo, ampak mislm da bos zadovoljen z odgovorom. :)

btw, nokia vedno pise max 2GB, ker v svoji ponubi se nimajo vecji kartic ;)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

PrimozR ::

Teoretično bi šlo, če bi pa kartico kupil pri mimovrste, pa ne. Imajo samo HCSD 4 in 6 Gb kartice.

Dr_M ::

najdi koga, ki ima N95 in 4GB kartico, pa nej ti pove katera je.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

nonenone ::

jaz imam n95 in 2 Gb kartico, ža 4 Gb še nisem slišal oziroma jo niso imeli v Lj (takrat ko sem jaz kupil telefon), lp

Likalnik ::

Evo mene sm se glih registriru. Am ja pa me tut zanima ta telefon res mi je ušeč, pa kot ste že po večini ugotovili da je to nategavščina da se ga dobi za 200€, kot prvič ta nokia nima reže za mini SD, pa še napisan je bilo da ima baterijo 1500, v resnici ima 1200mAh, navadna nokia N95 pa 950mAh, tako da je bila to že druga napaka in ziher gre za natego. Zgleda da bomo morali dati na naročnino 400€, če ne še več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

zbjaan ::

tule ti piše kolk tvoj telefon podpira kartica... http://sandisk.com/Compatibility/Device...
drugače pa mene tud zanima... kako je kaj z n95 8gb... na bolhi jih edn iz milana prodaja za 200€... mislite da je to nateg, kopija?!?

Dr_M ::

Se prodajajo FAKE za cca 200€ okol. Iz kitajske.
Ne more bit telefon, ki pri proizvajalcu stane okoli 500€ potem kr 200, razen ce je subvencioniran s strani operaterja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

zbjaan ::

ja men je tip iz italije tko odgovoril, ko sm ga vprašu kak bi ga lahk kupu...

This phone is brand with 1 year warranty with slovenian language in menu and I have this price because I have clearance sale in my market because I change profile.
All phones provide by finland and comes in original boxes never opened.
I live in Milano and if you want to by this phone you must send me your shipping addres and I will go to shipping company and after this you receive the invoice with tracking number and payment details by company.
if you are agree I wait your replay asap.

Best Regards.
Rian Buble

nateg....?!?

karafeka ::

ČE hočeš bit 100% mu reči, naj ti da naslov, kjer lahko telefon osebno dvigneš, ker pač greš naslednji teden ravno v Milan. Pa boš vidu, če bo še vedno za to.

Pomojem je nateg.

Calligulla ::

Ma to je nateg. Mater ste teleta. Z kitajsko anglescino ti tip z fake angleskim imenom nabija, da je iz Italije in nabija v tri krasne o nekih profilih.

:'(
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nigerijci še vedno harajo po bolhi

Oddelek: Loža
247148 (6073) sarma832
»

iPhone iz bolhe

Oddelek: Mobilne tehnologije
213164 (2506) Magician
»

Nakup iPhona iz tujine-rabim vaše mnenje :)

Oddelek: Loža
72898 (2719) Thagirion
»

Je tole z Bolhe nategancija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
537762 (4252) nokia6310
»

Mednarodna prodaja!

Oddelek: Loža
424795 (4148) razzor

Več podobnih tem