» »

Ali so Simobilovi mobiteli odklenjeni?

Ali so Simobilovi mobiteli odklenjeni?

drejc87 ::

Živjo!

Zanima me ali so Simobilovi mobiteli (konkretno samsung omnia) odklenjeni na Mobitelovo omrežje?


Hvala!

Good Guy ::

ne
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Perza ::

Jaz sem pri S! kupil Nokio E71 pa je bila odklenjena. Sem pa tudi za nekaj ostalih primerov slišal, da so odklenjeni. Vsaj probaj z drugo sim kartico...

Good Guy ::

Jaz sem pri S! kupil Nokio E71 pa je bila odklenjena. Sem pa tudi za nekaj ostalih primerov slišal, da so odklenjeni. Vsaj probaj z drugo sim kartico...


odklenjeni so telefoni v prosti prodaji, tisti ki so vezani z aneksom so zaklenjeni
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

AndrejS ::

Simobil ima zelo slabo omrežje in se zaščiti , da drugi uporabniki ne bežijo od njih ,tako da zaklepa telefone.

bluefish ::

Telefoni so zaklenjeni, po preteku vezave ti ga na željo brezplačno odklenejo.

Perza ::

Em, jaz sem kupil E71 z vezavo in je bil odklenjen. Vem da so v prosti prodaji odklenjeni...če ne sploh ne bi pisal.

bluefish ::

Pri nekaterih modelih se morda dobi odklenjene, ampak to je že bolj izjema kot pravilo.

Poldi112 ::

>Simobil ima zelo slabo omrežje in se zaščiti , da drugi uporabniki ne bežijo od njih ,tako da zaklepa telefone.

Zakaj je potem mobitel zaklepal telefone? Pa ne reči da je nehal ker ima dobro omrežje, ker omrežje ima res dobro, ni pa bilo to razlog.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Tarzan ::

Simobil ima zaklenjeno, ker (še) lahko ima. Mobitelu so pa že naložili, da telefonov ne sme zaklepati, ker ima že tako prevelik monopol.

Pa morda kdo ve, kako je z odklepanjem telefonov, ki so že "odvezani" vezave? Jih res odklenejo, koliko se čaka, kaj težijo, računajo?

AndrejS ::

Mobitel je zaklepal ker se je bal konkurence.... potem pa so ugotovili da to več ni potrebno

hunter01 ::

Ko sem se sam zanimal za to je bilo, da ti ga morajo odkleniti na tvojo željo po preteku vezave in to brezplačno. Tudi Mobi in Halo telefone so morali, vendar je blo tam, nekako vezano na sim kartico in porabo na tej kartici. Je pa tega že nekaj let nazaj (5+).

Vanadium ::

Kupil e61i pri simobil na vezavo 2.5 leti nazaj in je bila odklenjena. Mislim da so poslovni telefoni odklenjeni nisem pa 100%

Poldi112 ::

>Mobitel je zaklepal ker se je bal konkurence.... potem pa so ugotovili da to več ni potrebno

Ne, ugotovili so da so dobili UKAZ da prenehajo zaklepati, in so MORALI to narediti.

Simobil je pa tudi beden. Imam telefon brez računa, ki mi ga nočejo odkleniti.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

ahac ::

Mobitel je zaklepal ker se je bal konkurence.... potem pa so ugotovili da to več ni potrebno


Ja, pa MS bo dal druge browserje v Windows 7 zato, ker je ugotovil, da IE itak rulez. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tarzan ::

Poldi, če ti nimaš računa, oni ga imajo, še kar lep čas. V računalniku jim piše tudi točno kater telefon je bil kupljen, tako da sploh ne bi smeli nič težiti. Jaz sem se odločil, da bom definitivno nesel vse svoje odklenit, pa četudi jih ne bom več uporabljal, za rezervo. Račune pa imam vse lepo pospravljene. :)

Poldi112 ::

Jaz vem da oni vedo, ampak jaz sem telefon kupil rabljen in oni mi ga nočejo odkleniti, ker nimam računa. Mogoče moram povprašati varstvo potrošnikov, če to smejo. Ker najprej me je nategnil prodajalec, ker takrat tega nisem mogel preveriti, zdaj me pa še operater.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Ted ::

Nabavi turbo sim.
Mah...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali so Mobiteli še zaklenjeni ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
95167 (4846) Sami
»

Odklep telefona pri simobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
248648 (6703) petzup
»

Simobil--Odklep Iphonov 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
144430 (3911) KoMar-
»

simobil zaklep telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5213932 (9423) Entity
»

Ali mora mobitel odklenit telefon po izteku vezava?

Oddelek: Loža
153233 (2484) SasoS

Več podobnih tem