» »

American army

American army

«
1
2

Balandeque ::

Pravkar vlečem dol :8) tole reč in me zanima, a je kdo že kaj probal? Glede na hitrost je očitno pol sveta padlo na finto... A je res, da se vojak, ki ga upihneš samo usede in sname čelado?
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

mirage ::

Jaz jo že imam. Grafika je kar ql. Samoo na cajte postane igra malo tečna. Preden lahko igraš multiplayer moreš opravit ves trening. Multiplayer pa zgleda kakor kakšen SOF 2.

tejo ::

Mene pa zanima kolk časa traja, da ti pošljejo geslo, ker čakam že pol dneva, pa gesla še kar nisem dobil :((

jRk0 ::

Hm, vem da je igra v Ameriki for free, ampak, da bo ta thread ostal odprt bos moral pa dokazat, da je za nas tudi. Pa povej prosim od kod vleces, da se vsi lepo prepricamo da ni warez...

sori, ce tezim, ampak to je pac potrebno, da je forum "cist".
You fuck up once, you loose two teeth.

ali3n ::

blabla ::

Koliko je pa možnosti, da ti igra od vsemogočne ameriške vojske "prešnofa" računalnik in si uredi back-door oz pošilja podatke med tem, ko igraš po internetu (če sploh je multiplayer)?
A sem samo jaz paranoičen? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blabla ()

jRk0 ::

Ok, samo to sem hoto vedet:) bomo dljali enrkat:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Paramedic ::

Js sm včeri sprobu, pa danes mal, pa se mi zdi butasta, malo nastavitev, hroščata (zakaj v tam v treningu Obstacles - drugi po vrsti - ne morem napredovat, čeprav pridem v pravem času ;(), pa kr zahtevna za povezavo in sistem - 1,4GHz priporočen.
Je pa kul ko je ful realistična - npr. zaskok orožja, pa prava orožja ameriške vojske...
Ampak sam na netu se da igrat, js bi pa rajš kr brez povezave :)
Tejo: js sm geslo dobu v kaki minuti, tak da je pr teb slučajno 'mal' dlje.

mirage ::

Paramedic: Moreš letet samo med belimi palcami in potem dela. Igro lahko downloadate tudi na www.nvidia.com

tejo ::

Paramedic: Že 3x sem se registriral, na tri različne mejle, pa nič :(

mirage ::

Igra je zastonj in NI WAREZ. To je propaganda za US Army.

Paramedic ::

Mirage: bom poskusu. Pri prvi nalogi se mi pa zdi, da je bla skor mal težka, ampak je bil gl. razlog, da mi je štekalo :D
Tejo: zgleda imaš smolo...
End transmission.

tejo ::

Paramedic: šele zdejle sem v petem poskusu dobil mail :O

Balandeque ::

jRko: sori, nisem prej videl.. Vsepovsod se kričeče samoponuja; na gamespotu, filetplanetu, nvidii...Je očitno cel kup firm, v upanju na kak bodoč $$$, podložno dalo upload na voljo strički Samu.. :\
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

tejo ::

Kje je fora da ne pridem na drugo stopnjo? Na prvi mam vse treninge opravljeni, ko pa v drugi zberem edino misijo, ki je tukaj, pa me sam po menijih meče... :(

mirage ::

Tejo jaz mam isti problem. Ko stisnem pred začetkom misije next, me vrže v main menu. ;((

LunKi ::

to mate warez, jst mam demo, pa lohk sam fire course nardim ostalo je pa not available

bastadu ::

LunKi: Kakšen warez? Ta igra je ja 4free...

CWIZO ::

A ma ta špil tut SP al kako ?
mislim z boti
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Predator ::

ta igra je for free in ni warez pa reklamo po tv vrtijo ...

glede "dema" ....ostalo je unavalible dokler ne narediš treninga

alien-w ::

tejo: meni se dogaja isto, pa ne vem, v cem je fora.

Binji ::

Meni isto. Nardil smbasic training, zdej da bom sou naprej, pridem do opisa naloga, stisnem next, me vrze v glavni meni. Ma krneki
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Binji ()

_Mortal_ ::

Iz kje ste jo DL-jal. Jz to delal z Nvidine strani. A je špil sploh vreden da ga downlodaš?
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

DavidJ ::

jah lahko bi kje napisali (ali pa vsaj bolj opazno) da to ne dela z voodooji.. pa je slo 200 mega gobat

sej sem na dail-upu.. kwa to men ;(
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Paramedic ::

Ne, SP nima, oz. je SP samo preko neta, ko treniraš, za naprej še ne vem. Vsakič ko končaš stopnjo se to vpiše v strežnik.
Se mi pa zdi mal hroščata, pa to mi ful najeda, ko če kej narobe naredim gre na začetek treninga, pol morš pa vsa navodila na novo poslušat. Ne sedet na ušesih! :D
Če se da ga, lahko od mene naložite, ko mam tudi do 200kB/s uploada :D Sam ne vem s katerim programom bi se to dalo...(mal samohvale :P)
End transmission.

CWIZO ::

A pol če hočeš trening igrat, igraš z boti, sam morš bi na net prikloplen ?

that sucks
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Binji ::

Paramedic: G6 FTP Server pa meni taprvemu username/pass ku sm ti povedu:D Ti morda pustim da se tud k meni priklopis:\

Ne rabis bit online za trening, sam ku nardis misijo se ti rezultat uploada na server, kar je malce nerodno (no zame ne-kabl)

Aja, max upload mam 130kB/s, mejl je pa tle
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Binji ()

Paramedic ::

Binji: ti bi rad, da js iz sebe naredim FTP server? A mi bo dovolilo, ker sem le en izmed mnogih rač. v domeni in mogoče niso prava vrata odprta, če je lahko kej s tem. No lahko pa probam...

Binji ::

Aja tega pa ne vem..probi:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Paramedic ::

Še tega ne vem, kak IP mam, če pa majo proxy. Vem samo za IP v mreži.
Kaj pa messenger file share, če uporabljaš messengerja?

Zgodovina sprememb…

Binji ::

Mah nema veze pol. Bo ze8-)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

_Mortal_ ::

Prokleta kurćeva nivida. Po 170MB mi javi napako.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Paramedic ::

LOL! Mortal, a še nisi slišu za Download Accelerator ipd.?
End transmission.

_Mortal_ ::

sem ampak Flashget caruje
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

para-site ::

Jst pa tega NE bom igral. Princip je princip.8-)

MTB ::

_Mortal_: A si ti tudi z NVidie vlekel? Jaz sem dajal dol varianto po kosih in mi je vse brez problema dol zvleklo, tudi skupaj jih zlepi, ko pa hocem instalacijo zagnat mi javi, da je datoteka poškodovana ?!?
A je kakšna rešitev za to?

RS

_Mortal_ ::

Jz sm pol z gigatexa v 2 urah vse zdownlodu. Probi s tem. Jz sm z Nvide vleku vse v enem delu samo 1fajl.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

_Mortal_ ::

Naredu sm Basic traning, potem pa k hočm it na infanry traning klikam next pa me fukne v main menu
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Paramedic ::

_Mortal_ - zdejle sm isto začel igrat, pa dam trikrat next, pa me fukne tja v meni ;((
Ko se je pa končno začelo, pa neha delat.
End transmission.

_Mortal_ ::

A ti je pol zečel. Jim bom poslal mejl.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

_Mortal_ ::

Ni čudn. Strežniki so preobremenjeni. KLIK!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Paramedic ::

Izvolite:

Komentarji? >:D
End transmission.

Binji ::

you bloody bastard:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Hux ::

Ma mece vas nazaj v meni ekr je druga serija treninga samo online trening preko GameSpy. Kaj ce bi navodila precitali rejsi?

Paramedic ::

Gamespy? Torej ta igra že leti dol...sm že prišel 'do konca'..

Hux ::

Ja normalno sej to sploh ni singpleplayer igra ampak samo multiplayer. V prihodnosti bo dobila nadgradnje kot inside server browser vec map etc. To je smo prvi del serije ki bo vse zastojn in ce se mas vedno kaj za bolit se je sploh ne zasluzis tak da jo bolje zbrises.

Soni ::

Tuki jo imajo za tiste k jo še nimate uradno!! http://www.nvidia.com/content/refresh/n... :P

Poletnik ::

A se da na tej igrci nardedit komunikacijo prek microfona. Recimo da spilas pa mas voice komunikacijo, ker je brez veze tist chat med igro... A spila kdo to... men najde sam enih 15 serverjev pa se tist so cist zasedeni... Ajt povejte kej!!!

Poletnik ::

Halo, a sam jst spilam to? Folk skos neki tezi o nekih tockah kje je to vidno oz kje se ti poznajo te tocke???:( :'( :'(

Hux ::

Levo polek imena. Honor tocke. Igrat pa moras na ameriskih official serverih ce ces da stejejo kjer je ping okol 200+. Warpa puno.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Americas army (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1366930 (3838) GoldRakun
»

America's army (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
775848 (3599) Lama
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18214964 (8625) Tilen
»

a špila kdo Americas Amry?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574424 (3186) Pyr0Beast
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15511508 (8299) BigFoot

Več podobnih tem