» »

Crysis 2

Crysis 2

««
14 / 17
»»

RejZoR ::

galu je izjavil:

Lol, a se meni samo zdi, ali so serverji skoraj prazni?
Čez 1 mesec bo to vse mrtvo se mi zdi...:))


Če je gor tolk cheaterjev, da te že zaradi tega mine. Potem precej folka niti gor ne more pridit, ker se ne morejo logirat pa da tega, da pirati kakor vem še vedno lahko špilajo gor vse skupaj grozljivo poslabša.
Sam sem nehal igrat SP zaradi kretenskega sound buga, z MP se pa zaradi zgoraj naštetih stvari niti ubadat nisem začel.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

galu ::

Kaki cheaterji?
Jaz vem za edino take, ki vidijo skozi 'cloak mode'.

Aja btw, a je to normalno, da ko strelim s snipo v cloak mode, niti hitpointa ne kaže? Kot da nebi upoštevalo strela, meni pa ves power draina (kot pričakujem).
Tako to gre.

Rippy ::

Prvi naboj (pri vseh orožjih) nikoli ne pride do tarče, če vstreliš iz cloak-a.

RejZoR ::

galu je izjavil:

Kaki cheaterji?
Jaz vem za edino take, ki vidijo skozi 'cloak mode'.

Aja btw, a je to normalno, da ko strelim s snipo v cloak mode, niti hitpointa ne kaže? Kot da nebi upoštevalo strela, meni pa ves power draina (kot pričakujem).


Pa take, ki so lahko neomejeno v cloaku pa lahko v nedogled streljajo v cloaku itd itd...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

galu ::

Rippy je izjavil:

Prvi naboj (pri vseh orožjih) nikoli ne pride do tarče, če vstreliš iz cloak-a.


Glupo..
Tako to gre.

Berserker ::

PNG je izjavil:

Uf, ne vem na pamet. Je pa bila, v snegu napadeš pa razbiješ tak cel nivo tovornjakov in cistern z gorivom. Pol pa je bila še ena, ko pobegneš z onim kvazi hipijem in streljaš na vozeča se vozila in sovražne helikopterje iz svojega. Tako da 2 misija sta bili takšni.

Mnja, se strinjam da se ponavlja do določene mere fizikalni pogon, samo ni pa čisto tak kot si rekel. S C4 lahko recimo uničiš eno stavbo s tremi palčkami, če jih prav postaviš. Lahko pa zmečeš tudi 12 palčk pa še vedno ne bo stavba padla. Potem so pa tu drevesa in praktično vse ostale stvari...glej, ne trdim da je popolno ali realno, je pa daleč najboljše kar smo do sedaj videli. Si videl kje fizikalni pogon boljši? Jaz ga nisem.


Si že slišal za Red Faction Guerilla ? Poigraj se malo z fiziko in rušenjem stavb potem pa podaj menenje.

PNG ::

ja, sem se pol spomnil na red faction, kjer fizika je boljsa, a je celokupno igra meni zanic. Vzdusje je nikakrsno, kjer je pri bfbc2 vzdusje nekaj cisto drugega. No, saj je vseeno. Se pa bolj kot ne strinjam z ljudmi v tej temi.

Rippy ::

Zgleda, da so končno odstranili pirate z strežnikov. Good news je da ni skoraj nič več cheaterjev :).

detroit ::

Mal je boring tole (glede cod predvsem) da ne naredijo nobene zaščite sploh in potem krpajo s patchi igro ki košta 50€. Please če so najdl eno pot za cheatat bojo še drugo. Govorim o programerjih ne malih geekih
Skero

RejZoR ::

PNG je izjavil:

ja, sem se pol spomnil na red faction, kjer fizika je boljsa, a je celokupno igra meni zanic. Vzdusje je nikakrsno, kjer je pri bfbc2 vzdusje nekaj cisto drugega. No, saj je vseeno. Se pa bolj kot ne strinjam z ljudmi v tej temi.


Fizikalni pogon je bil boljši že v Red Faction 1. Destrukcija sveta pa je bila itaq povsem pred časom.
10 let kasneje nimamo nič od tega v Crysis 2. Lmao.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

opeter ::

st0jko je izjavil:

PNG je izjavil:

BFBC2 SP je bil svetovn...


BFBC2 SP je pa zelo daleč od "svetovn". Tipičen COD SP. Niti malo "Battlefield duha" ni bilo. BF3 zgleda da bo isto. Po tralierjih sodeč bo spet ena "sledi svojim mpcjem in uživaj v cut scenih" tipa streljačina. Ko bi le več časa posvetili MP in ne SP.


Mene pa ravno to moti pri modernih špilih, da so enostavno porinili Off-line (SP in local co-op oz. splitscreen) čisto v ozadje. Vsepovsod rinejo samo MP.

Zato pa uživam v redkih igrah, ki imajo solidno premišljem SP, med katere spada recimo The Ball, Daksiders, Bioshock serija (čeprav so v slednjega, v drugem delu tudi vtlačili MP) ipd.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

RejZoR ::

The Ball je svetoven špil. Sploh ker je samo indie zadeva kljub temu da uporablja Unreal Engine 3.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

McGregorSL ::

Men je/bil Battlefield všeč ravno zaradi MP... SP (za FPS igre) pa mi je bil verjetno najboljši v "system shock 2".

galu ::

GOW serija meni osebno owna v zgodbi... Ta Crysis del mi ni kej bohvekaj v napetosti SP-ja, je tudi malce čuden.
Drugače pa mi je tudi COD: BO zgodba dobra. Sicer ta fora s temi pozabljenimi Rusi je tudi dokaj stara, al pri meni še vedno vžge.:P
Tako to gre.

Dr_M ::

COD ima zgodbo?? Kje pa? :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

galu ::

Ah no, čeprav je res da linerana zgodba, moraš priznati da je veliko komunikacije med soborci, ter veliko clipov..:)
Tako to gre.

Rippy ::

Hm osebno mi je zgodba v C2 veliko bolj všeč od večine iger v prejšnem letu (razen ME2 seveda). Tudi to je zelo dobro, da ti ne postrežejo vse na pladnu ampak moraš povezat več zadev preden veš kaj se dogaja z Alcatrazom, kako igralec prehaja iz človeka v stroj in proti koncu si praktično lupina okoli trupla.

RejZoR ::

Zeh. Vse to sem videl že v Quake 4 pol tisočletja nazaj... zgodba pa tud ni nek biser. Če si kdaj igral Deus Ex al pa System Shock 2 ter podobne težkokategornike bi videl čemu se reče proper štorija.
Pa tud če je to recimo dobro pri Crysis 2 je pravzaprav tud edina dobra stvar. Ker vse ostalo je eno govno gnilo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

galu ::

Grafika je za moje pojme 2x bolj realistična kot v Warhead, ampak tudi manj napredna v fizikalnem pogonu... Pač, starinski DX9 ipd.
MP pa postaja kul, ko je vedno manj čiterjev. Še včerej je melo sicer ogromno folka 'wallhacke', ko so videli skozi listje (brez nanovisiona).
Tako to gre.

RejZoR ::

Na podlagi česa že? Bolj meglenih textur? Textur, ki za bump mapping še slišale niso? Parallax mapping pa jim je itaq neznanka. Poglej prvo opečno steno ki jo vidiš. Texture bojo flat kot dila. Bog ne daj da bi opeke dejansko izstopale ven kot to vse igre delajo že enen 5 let. Pol pa pride žešči Crysis 2 ob katerem bi morali vsem pridit ob prvem pogledu nanj, pa ti servirajo tako žalost. Ah kje, to je že preveč napredno. Fizike pa itaq nima kot sem že večkrat napisal. DX9 ima s fiziko tolk veze kot avtomat za kokakolo s trebljenjem rib.
Tisto kar se teb zdi realizem so premikajoče sence krošenj dreves, ki dajo umeten občutek resničnosti. Ampak to je znal že Need for Speed Porsche 2000, dobrih 11 let nazaj, toliko o tem.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PNG ::

RejZoR je izjavil:

Fizikalni pogon je bil boljši že v Red Faction 1. Destrukcija sveta pa je bila itaq povsem pred časom.
10 let kasneje nimamo nič od tega v Crysis 2. Lmao.


Ne stari, ne...RF1 pa res ne. Malo si že pozabil - jaz nisem, ker sem ogromno RF igral MP. Teksture in vse skupaj je že zelo močno zastarelo...se pa strinjam, da je takrat bil daleč pred svojim časom.

Crysis 2 je navadni pofl brez vsakršnega napredka, samo copy paste iz call of duty. 5€ bin igra, pač.

RejZoR ::

Demo posnet leta 2008 (by me) ki prikazuje simulacijo stekla. Iz leta 2001, ki sem ga primerjal s steklom v Mirror's Edge, ki je za slabši efekt potreboval PhysX in ne vem kolk računske moči.


Nič bat, sem ogromno preigral Red Faction in vem kaj govorim. Tud zgoraj sem govoril o fiziki in samem pogonu in ne o celotnem izgledu, ki je logično slabši. Špil je izšel leta 2001.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PNG ::

Ja, to vem. Nisem o steklu govoril. Mislil sem na luknje, ki jih narediš v steni...popolnoma oglate so, zelo nerealne. Hočem povedati, da je celokupno predstavitev v bfbc2 precej boljša, kar je logično ker je špil dosti novejši.

Kar se stekla tiče bi se tudi bolj težko strinjal, sicer...ne vem če si opazil, samo steklo poka v BFBC2 ne samo od eksplozij, ampak že če v bližini izstreliš raketo zaradi hrupa in thrusta, poleg pa še dodaj zvočno podlago (ki je IMO ena izmed boljših ever, poleg SS2/Dead Space).

galu ::

RejZoR je izjavil:

Na podlagi česa že? Bolj meglenih textur? Textur, ki za bump mapping še slišale niso? Parallax mapping pa jim je itaq neznanka. Poglej prvo opečno steno ki jo vidiš. Texture bojo flat kot dila. Bog ne daj da bi opeke dejansko izstopale ven kot to vse igre delajo že enen 5 let. Pol pa pride žešči Crysis 2 ob katerem bi morali vsem pridit ob prvem pogledu nanj, pa ti servirajo tako žalost. Ah kje, to je že preveč napredno. Fizike pa itaq nima kot sem že večkrat napisal. DX9 ima s fiziko tolk veze kot avtomat za kokakolo s trebljenjem rib.
Tisto kar se teb zdi realizem so premikajoče sence krošenj dreves, ki dajo umeten občutek resničnosti. Ampak to je znal že Need for Speed Porsche 2000, dobrih 11 let nazaj, toliko o tem.


Kvaliteta tekstur je res much 'console like' (razmazane od blizu), ampak če gleda svet od malo dlje je dosti bolj podobno realnemu svetu kot v prejšnjih delih.
Ta kvaliteta barv in ne pretiravanje s sončnimi efekti (kot so to delali v Warhead) naredi celotno sliko boljšo. Kot si pa rekel, pa je slika na blizu čist nekej drugega. :D
Tako to gre.

RejZoR ::

PNG je izjavil:

Ja, to vem. Nisem o steklu govoril. Mislil sem na luknje, ki jih narediš v steni...popolnoma oglate so, zelo nerealne. Hočem povedati, da je celokupno predstavitev v bfbc2 precej boljša, kar je logično ker je špil dosti novejši.

Kar se stekla tiče bi se tudi bolj težko strinjal, sicer...ne vem če si opazil, samo steklo poka v BFBC2 ne samo od eksplozij, ampak že če v bližini izstreliš raketo zaradi hrupa in thrusta, poleg pa še dodaj zvočno podlago (ki je IMO ena izmed boljših ever, poleg SS2/Dead Space).


Lej, moraš razumet, da je bilo to 10 let nazaj. To je like celo večnost v računalništvu. Oglatost gor ali dol, v Crysis 2 ne moreš podret niti enega jebenega drevesa z bazuko.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Skyman ::

a je mogoce kaka konzola da se fps prikazejo pri crysis2 hvala

PNG ::



Zadnja, končna misija. Veteran težavnost. Niti enkrat ni vstrelil nikogar, samo sprehodil se je skozi in je preživel.

Kje je zdaj tisti uporabnik, ki je rekel da je Crysis 2 samo za dobre igralce oziroma "not for noobs"?

69charger ::

Sej zdej je pri Cryteku že standardno:

Far Cry > Far Cry 2
Crysis > Crysis 2
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Bor H ::

Yup, sploh ker je FC2 delal Ubisoft in je mel Crytek zraven sam "sramoto" (čeprov špil sploh ni katastrofa, sam brez pravga karakterja)

Dr_M ::

Sedaj komaj cakam, da se id spet zbudi in vrze vn kaksno dobro igro.
Quake 4 je bila odlicna igra (ja vem, Raven), tako da, upam, da bo Doom 4 boljsi kot 3. Pa seveda Rage.
Se vedno je grozno pomanjkanje dobrih SP FPS iger.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

D3m ::

Se strinjam :8) eno dobro SP FPS igro pa že dolgo nisem odigral.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kmetek ::

Doom 4 napovedan? Link kakšen?

Bor H ::

Kadar se mi zahoce SP FPS jst ponavad kr Crysis zazenem pa dodatek. Zal se res nc druzga ne spomnem v zadnjih letih, mogoce Singularity pa Bioshock, do neke mere tut Bad Company.

Je sploh na obzorju kak dober SP FPS?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()

swamigi ::

Kr vredu FPS je bil Bulletstorm.
Je glavni karakter imel smešne monologe....

69charger ::

Ja za dober SP bomo videli kako bo z Dukom...
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Dr_M ::

69charger je izjavil:

Ja za dober SP bomo videli kako bo z Dukom...


Se ne dotaknem tega niti s 100m palco.


kmetek: Doom 4 @ Wikipedia
Naj bi bil nared 2012.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Skyman ::

Skyman je izjavil:

a je mogoce kaka konzola da se fps prikazejo pri crysis2 hvala

kaj nobeden ne ve?

Rippy ::

Nisem prepričan...sicer najboljše je še Fraps. Uporabi demo verzijo.

IvoJan ::

Mislim da je r_displayinfo 1
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Berserker ::

RejZoR je izjavil:

Na podlagi česa že? Bolj meglenih textur? Textur, ki za bump mapping še slišale niso? Parallax mapping pa jim je itaq neznanka. Poglej prvo opečno steno ki jo vidiš. Texture bojo flat kot dila. Bog ne daj da bi opeke dejansko izstopale ven kot to vse igre delajo že enen 5 let. Pol pa pride žešči Crysis 2 ob katerem bi morali vsem pridit ob prvem pogledu nanj, pa ti servirajo tako žalost. Ah kje, to je že preveč napredno. Fizike pa itaq nima kot sem že večkrat napisal. DX9 ima s fiziko tolk veze kot avtomat za kokakolo s trebljenjem rib.
Tisto kar se teb zdi realizem so premikajoče sence krošenj dreves, ki dajo umeten občutek resničnosti. Ampak to je znal že Need for Speed Porsche 2000, dobrih 11 let nazaj, toliko o tem.


Saj delno se strinjam s tabo ampak ti gledaš na igre preveč z tehničnega vidika. Si kdaj šel igrati kakšno igro brez da bi sploh kaj nastavljal ter jo obrnil z užitkom (pač boli te k**** kako hitro špil laufa). Preveč resno se obnašaš do iger, ne pozabi da je to samo ena izmed možnosti za zabavanje ter krajšanje prostega časa.

Dua'L ::

Bor H je izjavil:

Kadar se mi zahoce SP FPS jst ponavad kr Crysis zazenem pa dodatek. Zal se res nc druzga ne spomnem v zadnjih letih, mogoce Singularity pa Bioshock, do neke mere tut Bad Company.

Je sploh na obzorju kak dober SP FPS?


Mogoče battlefield 3? :)
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

PNG ::

69charger je izjavil:

Ja za dober SP bomo videli kako bo z Dukom...


Ne, lol.

Bolf3nk ::

eh, bf pa dober sp je no go....

dober sp zna bit nov bioshock, max payne 3, pa upat na kak HL3 >:D

69charger ::

Glej,ne moreš rečt da bo zanič če niti 5% SPja nismo videli.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

particle ::

Rage je od ID-ja najnovejša stvaritev.



Ja... podlegli so konzolam :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: particle ()

IvoJan ::

to je faking call of duty -.- rc-xd?! srsly?!
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Dr_M ::

Ok, konzole ocitno res unicujejo igre. :|
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dua'L ::

Cry tom: ''We would like to announce that there will be a DX11 patch released for Crysis 2. We are working to get the best out of DX11, so we'll wait to announce the features until a little closer to release.''
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

IvoJan ::

hvala bogu. mađari garjavi.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

BALAST ::

Crytek si dela sramoto z jajcanjem Dx11 popravka.
Sam sem preigral tako "leak" kot kupljen original, pa moram rečt da sem razočaran, kako niso mogli to izpilit. Za nevedneže povem, da je januarski leak imel že vse datoteke, ki smo jih pričakovali ob izzidu: Dx11, 32 in 64bitna različica, Crysis2 editor, Delujoč MP, dodelane filmske sekvence.

Ampak NEEEE, Crytek je verjetno 90% časa za piljenje namenil konzolam in klinčovem "AutoAim", 5% pa za PC verzijo. Medtem ko so 5% namenili MP, in ga zajebali tako zelo, da mi je bilo že v pričakovanju kuverte žal, da sem prednaročil.

Pa myCrysis forum/login je največje skopucalo kar sem jih imel srečati poleg M$ Live Gaming.
««
14 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23841068 (24214) kajetan
»

Crysis 1 še vedno grafično zelo zahtevna igra?!

Oddelek: Igre
243023 (1791) Halfdead987
»

PC igre 2012

Oddelek: Igre
388763 (7301) Skyman
»

Bo Crysis 2 omejen le na DirectX 9? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7122712 (20769) korenje3
»

GTX 590 zamuja, že v spletnih trgovinah

Oddelek: Novice / Grafične kartice
275083 (4252) alpha1

Več podobnih tem