» »

Online shooters, veliko je hackerjev?

Online shooters, veliko je hackerjev?

Horzen ::

Pozdravljeni,

Kaj menite o hekanju v warzonih?

Pač enkrat sn za foro naložu shayte hack na fake accountu v Warface online, in po parih warzonih mi je blo jasno od kod prihajajo TOP kill scores, da folk hacka (ESP - se gledemo skozi stene z nišanom en na drucga... , aimbot,... ) in ne samo to tudi igra točno ve kdo ima hack say špil vedno razporedi igralce glede na hackerje ne pa healer/tank/dps optimum... to je moje opažanje. isto Cod Online...
Mislim pač mene to full jezi ker sem dober igrač in na main accountu ni šans da bi hackal ker bi dobu ban in nočem izgubit accounta v katerega sn vložu tudi nekaj evrov, ampak nimaš šans proti hackerjim ne glede na to kolk si hitr in kako ''P2W'' opremo maš... in v čem je point sploh igrati če ne moreš zmagati brez hackov...

Zmajc ::

Hackanje je rampant v vseh competitive online shooterjih, ki so igrabilni na PCju. Kaj se bo izcimilo iz tega dolgoročno ne vem a situacija ni ravno rožnata.

Tudi če z odvetniki zatrejo eno stran, ki prodaja hacke se ti čez noč reorganizirajo in pod drugim imenom zadevo prodajajo dalje.

dolenc ::

Jaz sicer sam apex igram pa titifall, pa ni nezga problema. V nižjih rangih te kdo sumljivo poje, ampak ker se sproti banajo, višje kot si skoraj ni nobenega. Tudi, če je kdo, če ne znaš igrat, pač ne znaš :P

Gagatronix ::

Ce je streljacina popularna, bodo popularni tudi cheati in hacki. Fakt.

Vetrpiha ::

Horzen je izjavil:

Pozdravljeni,

Kaj menite o hekanju v warzonih?

Pač enkrat sn za foro naložu shayte hack na fake accountu v Warface online, in po parih warzonih mi je blo jasno od kod prihajajo TOP kill scores, da folk hacka (ESP - se gledemo skozi stene z nišanom en na drucga... , aimbot,... ) in ne samo to tudi igra točno ve kdo ima hack say špil vedno razporedi igralce glede na hackerje ne pa healer/tank/dps optimum... to je moje opažanje. isto Cod Online...
Mislim pač mene to full jezi ker sem dober igrač in na main accountu ni šans da bi hackal ker bi dobu ban in nočem izgubit accounta v katerega sn vložu tudi nekaj evrov, ampak nimaš šans proti hackerjim ne glede na to kolk si hitr in kako ''P2W'' opremo maš... in v čem je point sploh igrati če ne moreš zmagati brez hackov...

Ne nisi

Ben Dover ::

Dober igrač. Kaj pa če so oni še boljši? V competitive gamingu moraš igrat vsaj 10h na dan, drugače si že zadaj in nikoli ne boš dober igrač.. :))

Nekako tako kot da bi šel na olimpijske igre, treniraš pa sam za vikend, valda se vsi špikajo po tvoje.

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Postati konkurencen na kompetitivnem nivoju terja igranje basically kot full-time zaposlitev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vdor v Binance hekerje obogatil za 7000 bitcoinov

Oddelek: Novice / Kriptovalute
3010015 (7474) Machete
»

Windows 7 brez admin accounta

Oddelek: Operacijski sistemi
9810 (711) jRk0
»

4850 ali 4770 za CF -- 1x 4850 že imam!

Oddelek: Kaj kupiti
7920 (619) lopov
»

PC v domeno

Oddelek: Omrežja in internet
112728 (2579) Cveto
»

Forum (ni reklama)

Oddelek: Izdelava spletišč
262587 (2176) 64738

Več podobnih tem