» »

Crysis 2

Crysis 2

««
13 / 17
»»

galu ::

Ne govorim o samih grafičnih nastavitvah, ampak o DX ekskluzivah (npr. DX11).
Tako to gre.

Jst ::

Morate razumeti, da je Ameriski trg malo drugacen. Tam so vedno prevladovale konzole, ze 30 let.

In dokler bo najpopularnejsi spil Angry Birds na telefonu, ter Farmville na PCju, smo PC uporabniki lahko veseli, da kdaj pa kdaj sploh dobimo PC ekskluzivo. Treba je pa tudi priznati, da sta ravno X360 in PS3 tudi na PCjih pripomogla k boljsi izkoriscenosti sistemov, zato pa imamo igre, ki izgledajo zelo dobro, pa ne rabimo kište iz prihodnosti. Ampak to ni opravičilo za neuporabo dx11.

Ampak po drugi strani mi je pa grafika manj pomembna kot pa zgodba in gameplay. Spil Singularity ni nek visek, ampak bolj spodaj ce gledam grafiko. A zgodba mi je bila pa zelo zanimiva in frisna.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Dr_M ::

Igra more bit kot celota dobra.
Ni opravicila, ce je igralnost in zgodba dobra, grafika pa za tist cas zanic.
Tudi ni opravicila, da ja grafika huda, vse ostalo zanic.
V vsakem primeru, se bom vseh takih iger izognil.
Mnogo bolje bi bilo, ce bi bile igre narejene za PC, potem prirejene za konzole, pa nej se uni drekaci jebejo pol. :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

69charger ::

Ja,točno to. Naj enkrat konzolarji rečejo da so dobili gnil PC port.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

PNG ::

Jaz stavim na BF3. Drugo bo itak vse direkt iz konzol, še celo duke nukem...evo, če bo še bf3 tak zanič console port prodam kišto pa grem na laptop. Pol si je samo še treba facebook account naredit, da bom kot vsi ostali - 14 ur na dan na facebooku pa je to to.

galu ::

Pejte igrat strategije, tam pa ziher ne boste doziveli console porta.. :))
Tako to gre.

PNG ::

Kot na primer?

(pa ne zdaj total war serijo, ker mi ni všeč :P)

galu ::

Starcraft 2 :)
Tako to gre.

PNG ::

Mnja, to je pa res EDINA dobra strategija v zadnjih ne vem koliko letih (pred tem mi je edino bila kul Generals pa Tiberium Wars).

galu ::

Jaz se zdaj igram battlerealms in aoe2 in 3 :D
Tako to gre.

fireX88 ::

PNG je izjavil:

Jaz stavim na BF3. Drugo bo itak vse direkt iz konzol, še celo duke nukem...evo, če bo še bf3 tak zanič console port prodam kišto pa grem na laptop. Pol si je samo še treba facebook account naredit, da bom kot vsi ostali - 14 ur na dan na facebooku pa je to to.


strinjam v celoti!!!! za nobelovo nagrado te bom predlagal :)

galu je izjavil:

Starcraft 2 :)


pozabu si Company of heroes- nažigam že skot eno leto, pa še vedno nevem igrat proti profom (razen če majo kakšne čite, da so tako dobri8-))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

galu ::

No, zdaj sem 10 level in moram reči da dobiš vse perke in podobno, ki so potrebni za top-scorerja že na voljo v 5 levelu, ko dobiš custom class (in ene par suit upgrejdov). Skratka MP progression je malce prekratek, jaz še samo čakam na tisto puško desno od Scar, katere ne vem imena zdejle, dobim pa jo v 13 levelu, če se ne motim...

Kar se pa tiče ostalih igralcev.. Dost smešni so killcami, ko ubijalec ne trofi žrtve niti z enim metkom.. To vidim skoraj v vsaki 2. igri:)) Mislim da bo treba ene par COD BO ludekov najeti za killcame..;((
Aja, seveda pa ne morem pozabit na shotgunerje, kateri po večini kempajo v malih mapah z nano-visionom (n00bs), ter nasplošno so shotguni sfailani (predobri, imo).
Tako to gre.

Rippy ::

Ta drugi AR je skoraj neuporaben...zelo natančen ampak 3 shot burst je neprimeren za od blizu. Vsa najboljša orožja že imaš na začetku (razen FELINE lvl 13). SCARAB strelja hitreje od SCAR ampak offset je, da naredi manj škode. SCAR reflex+extended mag je najboljše od AR.

galu ::

Ah, nisem vedel da je burst fire... :8)
Bom potem raje kupil Feline, ko pridem do lvl 13.
Tako to gre.

RejZoR ::

SCARAB je men najboljši, ker je natančen in ker daš lahko gor dušilec.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Berserker ::

Mislim da je ta tema pokazala pravo naravo pc igralcev in to čemur strmijo. :)

Me pa nekaj zanima, niso na E3 predstavljali da bodo vse verzije igre imele editor ( še prikazali so video) ?

Lonsarg ::

Jaz stremim k temu, da ti tudi na konzoli dajo izbire tipkovnice+miške namesto joysticka.

Mene namreč boli za mal več grafike al česarkoli in bi blo prov fino cenej priti skozi z konzolo, kot gaming računalnikom. Sam joystick ni orodje za gejmanje, ampak je za ležerno igranje iger, ko ležiš na kavču pa se ti nič ne da, sej tut to kdaj paše, ampak zakaj ne bi konzola ponudila oboje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

galu ::

Lonsarg je izjavil:

Sam joystick ni orodje za gejmanje, ampak je za ležerno igranje iger, ko ležiš na kavču pa se ti nič ne da, sej tut to kdaj paše, ampak zakaj ne bi konzola ponudila oboje.


Zato, ker če že 'ležerno' ležiš na kavču pred 50" TV-jem in se ti nič ne da, ni fajn da te nek g33k za 19" zaslonom pwna z miško, ker mu pač g33kanje na računalniku ni dovolj oz. je preslab..;((

Joypad je super stvar, ko se ga navadiš.
Tako to gre.

Jst ::

Dve vprasanji:

1. Ce uporabljate Advanced Graphics Tweaker in izklopite Blur, a se vam kdaj pa kdaj, ko je kakšna eksplozija blizu potemni zaslon? To se meni dogaja in sem v blogu 1.7 verzije prebral, da se to dogaja vsaj tistemu, ki je to opisal.

2. Kako prideš mimo tistega dela, kjer en trohodec oddaja nek pulz, ki ti sprazni energijo. Zraven pa se strela z brzostrelko, ki te zelo hitro ubije. Sem mu poslal najvec 4 rakete preden sem umrl, a zal brez uspeha.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Black Screen Bug, kot so ga poimenovali, je meni res resila vkljucitev Blura in s tem, sem tudi premagal tronozca, ker sem prej vedno umrl, ko mi je pisalo critical health, ekran pa temen.

Reseno. Aja, ce se koga zaje*ava ta tronozec: zadaj v tisto rdece ga treba streljati. Pomagajo tudi rakete, ki jih nekaj lezi okoli. Sedaj, brez tega buga, sem iz prve resil situacijo...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

galu ::

Ta tronožec je zlo podoben unim iz Resistance (PS).. Tudi tam ga je treba v rit streljat, heh.
Drgač pa ja, boš še kar nekej opravka imel z njimi furtheron.:D
Tako to gre.

M-XXXX ::

Kdo gledal battle for Los angeles? Se samo meni zdi, al so nezemljani izjemno podobni Crysis drhali?

def0r ::

M-XXXX je izjavil:

Kdo gledal battle for Los angeles? Se samo meni zdi, al so nezemljani izjemno podobni Crysis drhali?

Gledal, na podoben nacin so narejeni, podobni si pa niso ravno:)

Imajo okrogle glave tam in v battle los angeles headshoti nic ne naredijo:D

LordTado ::

Mislim da špil ne bo glih favorit letos...

D3m ::

No jaz sem včeraj začel igrati Crysis 2. Na Extreme nastavitvah (malo je BLURY, ampak ok). Pa eni uri igranja, mi je bila džungla v Crysisu boljša, kakor tudi v Far Cry, Far Cry 2.
|HP EliteBook|R5 6650U|

McGregorSL ::

No saj... če se crysis 2 primerja z bednim filmom kakor je ta film battle for LA pol vemo v kateri koš spada vse skupaj.... un za smeti ja! :D Še uploada je škoda za oboje :)

KuntaKinte ::

par c4 pod noge tudi ne škodi

Jst ::

Prej mi je vedno, kadar je bila eksplozija blizu potemnil zaslon in kadar mi je pisalo Critical Health. Ko sem opazil na guru3d forumu, da je to bug in kako se ga znebiti (vklopiti blur v tweakerju), mi je spil ratal prelahek. Od takrat sem umrl samo zaradi lastnih neumnosti, kot je recimo skok dol iz previsoke visine, popomotoma strel v kaj eksplozivnega,... Te tronozci so pa cist lahki. En HMG najdes, ga detachas in se mu prilezes za rit in strelas. HMGji so prevec mocni in prevec jih je, kar naredi kaksne scene ful lahke in lahko dobis tistih catalystov kolikor hoces. Recimo tam, kjer moras detonatorje vklopit. Prihajajo dokler ne izpolnis naloge, ti jih pa z HMGji tolces, umrejo z enim ali tremi streli odvisno od sovraga.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

detroit ::

@nekdo ki je omenil film Battle for LA:
Meni je bil LA kr vredu:P Še boljši pa skyline (od teh novejših invazijskih filmov). Mogoče bo tudi crysis uredu. Očitno je zadost drame v lajfu da ne rabim še v igri:P
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

RejZoR ::

Crysis 2 sem že okronal kot Maximum Fail leta 2011. Katastrofa od špila in tist, ki ga misli kupit naj tega raje ne stori. Resno. Raje vložite ta denar v izdelke firme PopCap. Miljonkrat boljša naložba pa čeprav so vsi špili "samo" 2D.

Outdated engine, neobstoječa fizika, zjeban zvok (bug, ki ga po 2 tednih še vedno niso zrihtal in zaradi katerega sem nehal igrat to govno), zabit Ai, težavnost brez vsakega izziva, bugov polno na vseh koncih, glupe nastavitve. Če pogledam nazaj sem videl bolj napredne izdelke tud po 12-13 let nazaj oz če gledamo izvirni Crysis je tole lahko samo korak nazaj in ne naprej.

Mislim, tko zabitega Ai že dolgo nisem videl (igram na Post Human), za igro izdano v 2011 ima neverjetno statičen svet. Razen tistih par blesavih sodov ne moreš ničesar premaknit ali razstrelit in vsa deformacija okoja je skriptana. Še jebeni ragdoll nima zadeva. Trupla samo padejo na tla kjer postanejo še en statični objekt, ki ga ne moreš premaknit. Grafika pa je tud patetična za današnje razmere. Sej je kul da laufa lepo in na prvi pogled izgleda ok, ampak ko pa igraš stvar pa vidiš, da je cel svet narejen iz flat textur nizke ločljivosti. Tud ena stvar ni bump mappana al pa parallax mappana. Half-Life 2 izpred kolk, 7 let je imel več stvari bumpmappanih. In multiplayer je eno leglo cheaterjev in piratov ter revežev, ki so kupili Limited Edition verzijo od katere pa ne dobijo stvari, ki bi jih s tako verzijo morali dobiti.

Če bi se igra prodajala za 15-20 EUR potem se ne bi pritoževal, polne cene pa nikakor ni vredna. Oz jo kupite čez leto ali dve ko bo po 9,99 EUR na policah s Sold Out robo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PNG ::

Jup, 5€ garbage bin špil je Crysis 2. Mimogrede, se že pizdijo, da so prodaje na PCju mizerne zaradi piratstva, lol wat u mad?

RejZoR ::

Mene so že izgubil kot stranko. Karkoli bo že prišlo ven od njih ne bom niti kupil in ne spiratiziral.
Od Ubisofta špilov ne kupujem in ne piratiziram odkar so prvič uporabili "always connected" zaščito. Sicer so jo zdej baje omilili oz odstranili ampak mene ne vidijo več kot kupca. Tko nisem igral niti spiratiziral Far Cry 2, obeh Hawx, vseh treh Assassin's Creed. Nič. Naj si vse skupaj nekam vtaknejo.

Namesto tega pa raje podpiram indie razvijalce, ki so vglavnem še vedno s srcem pri stvari čeprav je v končni fazi profit stvar, ki jim daje kruh. Lep dokaz je PopCap. Nimajo neke nore 3D grafike in večmiljonskih projektov ampak kakor sem nekje bral jim gre kar dobro. In špili so prav neverjetno zabavni.
Bejeweled je itaq klasika, Zuma je tud precej miselna zadeva da odbite Plants vs Zombies ne omenjam. Pa kakšen replay value imajo ti špili. Lahko jih igraš in igraš pa se kar ne naveličaš.
Vse kar sem kupil od njih je vredno vsakega vloženega evra. Kar pa za to govno od Crysis-a 2 ne morem nikol trdit.

Mogoče si bom zdej raje ponovno naložil odlična Crysis 1 in Warhead in ju še enkrat obrnil na Delta težavnosti. Po tem, ko obrnem Half-Life:Source...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

PNG ::

Isto kot rejzor. Firme/špile ki bojkotiram niti spiratiziram ne, kaj šele kupim. Imam na steamu ogromnoooOOooOOoo zbirko špilov, samo ubisoft in po novem crytek bojkotiram (mimogrede, die-hard crysis 1 fan tule).

Po drugi strani pa 100% podpora DICE. Bomo videli kako pirati vplivajo na prodaje - sploh glede na to, da se je BFBC2 NAJBOLJE prodajal na PCju. BF3 pa bo baje prav PC igra, ki bo nato hudo pohabljena in portana na konzole. Fuck yes much?

RejZoR ::

Ko so vsi pljuval čez Crysis 1 sem ga tud sam zagovarjal, ker je bil res dober špil. Tole pa je pod vsakim nivojem.

Od DICE pa imam samo en špil. Mirror's Edge. Svetovna zadeva s svežim pristopom in luštno svetlo in barvito grafiko. Battlefieldov pa nisem nikol niti spiratiziral niti kupil. Dvojko sem leta nazaj videl pri frendu ampak me kar nekako ni potegnilo. Sem še vedno bolj pristaš single player špilov. BF pa je bolj multi zadeva kljub temu, da ima nekaj SP.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PNG ::

BFBC2 SP je bil svetovn...drugače pa ja, battlefield je skoraj samo multiplayer pa NI na prvo žogo - računaj 50-60 ur preden prav not padeš.

g. Oden ::

PNG je izjavil:

BFBC2 SP je bil svetovn...drugače pa ja, battlefield je skoraj samo multiplayer pa NI na prvo žogo - računaj 50-60 ur preden prav not padeš.


To je pretiravana trditev. Jaz sem rabil 30 minut:))

PNG ::

Ne verjamem, da si v 30ih minutah obvladal recoil dovolj, da si začel uživati v igri. Kaj šele da bi poznal mape, vozila in ostalo. Ti si verjetno eden izmed tistih, ki igra recon class, M24/GOL v roki pa nekje skrit 5 km zadaj v enem grmovju in upa, da bo ubil vsaj enega na rundo. Pol pa okoli govoriš kako obvladaš.

st0jko ::

PNG je izjavil:

BFBC2 SP je bil svetovn...


BFBC2 SP je pa zelo daleč od "svetovn". Tipičen COD SP. Niti malo "Battlefield duha" ni bilo. BF3 zgleda da bo isto. Po tralierjih sodeč bo spet ena "sledi svojim mpcjem in uživaj v cut scenih" tipa streljačina. Ko bi le več časa posvetili MP in ne SP.

Da nebom čist offtopic...

crysis 2 sem skoraj preorderal. Če bi ga, od razočaranja verjetno nikoli več ne bi nabavil kake igre. Za slabe pol ure igranja tud tiste 7GB downloada na private trackerju ni vreden.
keks?

PNG ::

A se ti hecaš? Prosim te, reči mi da se hecaš...kje v CoDu pa si napadel z armado tankov eno celo vas in jo z long range shelli uničil (PRAV uničil s fizikalnim pogonom, ne neko skriptirano skropucalasto animacijo po "x" strelih na koordinate od "x1y1z1" do "x2y2z2"??? Zvok, grafika in fizika sta desetletja pred Call of Duty, ki je navadno zastarelo sranje. To ni niti malo primerljiva reč.

Also, kaj pa vožnja z buggyji? Kaj pa vožnja s helikopterjem? Kaj ko si imel v eni sobi celo puščavo na voljo, pa si sam napadal z buggyem kakor se ti je zazdelo?

Eh...ne vem, verjetno sploh SPja nisi igral. Ja, ni ravno BFjevski, je bolj linearen, samo je pa DALEČ, DALEČ od CoD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PNG ()

st0jko ::

BC2 je zate dober fizični pogon? Ko z tankom narediš vedno popolnoma enako kvadratno luknjo v steno, in ko je v zgradbi dovolj teh kvadratnih lukenj, se vedno popolnoma enako sesede? Če pa to ni tipičen primer skropucalaste animacije za destrukcijo pa res ne vem.

Tista misija z bugijem v puščavi pa tudi ni nek dober primer "odprtosti" BC2. Na 3h mestih, vsako na svojem koncu mape, si imel objecitve, vse kar si z bugijem lohk naredil je to, da si se pripeljal v bližino objectiva, potem pa nadaljeval peš po skoraj popolnoma linearni poti. Ko si dokočal tisti objective, si se pa z bugijem lahko odpeljal do naslednjega. Edino izbral si lahko katerega se boš prvo lotil.

Da ne omenim, da tudi pri CODih napadaš z vozili. Tudi z tanki. Celo z helijem je ena misija v najnovejšem CoDu, se mi zdi. Pa ne postavljam se v bran CoDom. Od MW naprej je vse eno sr***e.

@edit
Kake vožnje z helikopterjem se pa v BFBC2 SP res ne spomnim. Poveš točno katera misija je bila, da poiščem na jutubu?
keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

PNG ::

Uf, ne vem na pamet. Je pa bila, v snegu napadeš pa razbiješ tak cel nivo tovornjakov in cistern z gorivom. Pol pa je bila še ena, ko pobegneš z onim kvazi hipijem in streljaš na vozeča se vozila in sovražne helikopterje iz svojega. Tako da 2 misija sta bili takšni.

Mnja, se strinjam da se ponavlja do določene mere fizikalni pogon, samo ni pa čisto tak kot si rekel. S C4 lahko recimo uničiš eno stavbo s tremi palčkami, če jih prav postaviš. Lahko pa zmečeš tudi 12 palčk pa še vedno ne bo stavba padla. Potem so pa tu drevesa in praktično vse ostale stvari...glej, ne trdim da je popolno ali realno, je pa daleč najboljše kar smo do sedaj videli. Si videl kje fizikalni pogon boljši? Jaz ga nisem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PNG ()

RejZoR ::

Jah no, vsaj ima deformacijo okolja pa magari če rahlo poenostavljeno oz se vidi, da se določeni elementi ponavljajo. V Crysis 2 ne moreš uničit absolutno ničesar. Še nekega drevesa ne moreš podret z RPG-jem. Tisto kar pa se podre pa je povsem skriptirano. Predvsem sekvence ko te npr napade helikopter v oni stavbi pa podiranje mostu itd... to je vse skriptano.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

Senitel ::

Ah skriptano... >:D Men se je NPC helikopter zakantal v most in se zrušu (ravno po uni scena ko te en zlo vstrajno hoče prerešetat in pol dva uletita)... Občasno se kakšen game event enostavno ni zgodil... Dokler ni končno prišlo do tega, da se na loadanju checkpointa enostavno usuje.
Škoda 7GB downloada in sožalje tistim, ki ste kupil. >:D Je kdo sprobal PS3/XBox 360 verzijo? Je slučajno tudi taka Bugzilla? Ker smartass, ki je PC verzijo spustil čez QA si zasluži, da ga odpustijo.

Dr_M ::

Sej pravim, cez ene pol leta se bo mogoce dalo igrat Crysis 2, ce bodo izdali sploh kaksne popravke.
Pri Crysisu so zelo razocarali s popravki, ampak je bil spil vsaj v startu ze dokaj soliden.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

galu ::

Lol, a se meni samo zdi, ali so serverji skoraj prazni?
Čez 1 mesec bo to vse mrtvo se mi zdi...:))
Tako to gre.

69charger ::

Če je že SP glup,kdo bo pa potem sploh šel probat MP?
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

PNG ::

Trenutno igralcev online na bfbc2: 22k+ / 2 milijonov aktivnih.

*shrug* vse kar lahko rečem je +1 igralec čez cca. eno uro pa pol, ko pridem iz šihta.

galu ::

Na COD BO (PS3 only) je cca 450k konstantno :D
Tako to gre.

PNG ::

Aja, jaz sem mislil dati kvalitetno igro v primerjavo s Call of Crysis 8 - Future Warfare 1.

galu ::

Suck my nanosuit penis.>:D
Ne res, BO je čist kul igra za average Joe g33ka, medtem ko je bfbcII bolj zapletena in 'strateška'.
Pač, odvisno od osebe.
Tako to gre.
««
13 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23841261 (24407) kajetan
»

Crysis 1 še vedno grafično zelo zahtevna igra?!

Oddelek: Igre
243029 (1797) Halfdead987
»

PC igre 2012

Oddelek: Igre
388792 (7330) Skyman
»

Bo Crysis 2 omejen le na DirectX 9? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7122861 (20918) korenje3
»

GTX 590 zamuja, že v spletnih trgovinah

Oddelek: Novice / Grafične kartice
275099 (4268) alpha1

Več podobnih tem