» »

Nemci za prepoved nasilnih iger

Grey ::

ce prepovejo pistole in puske bo bolj efektivno.

Še najbolj bo efektivno, če uvedejo predmete Etika in morala, Starševstvo, vzgoja ipd. v osnovno šolo in srednje/gimnazije. Če starši niso več zmožni normalno vzgajati svojih otrok, jih mora pa šola. Sami se ne bodo...oz. se, pa poglejte kam to pelje...

Prospekt ::

Tule gor se pa stalno vrtite v krogih, al gre za igre, droge, prometne kazni,...

444 ::

Eh, Nemci so od nekdaj alergični na nasilne igre. Najbolje da prepovejo kar vse igre razen Wii Sports.

Važno, da se folk pobija po cestah (Autobahn >> no limit).

Zheegec ::

Važno, da se folk pobija po cestah (Autobahn >> no limit).

Pa je relativno malo nesreč v primerjavi z našo striktno omejitvijo 130Km/h in pa avtocestami, po katerih niti ne moreš iti 200Km/h. Po nemških lahko greš 300Km/h (nekaterih) in ljudje tudi gredo 300Km/h, hudih nesreč pa kar nekako ni... Le kako je to možno ane...

Torej nasilne igre so dovoljene >> veliko krvavih incidentov, nasilne igre niso dovoljene >> nič krvavih incidentov (ali pa vsaj nekaj krat manj krvavih incidentov)???
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

noraguta ::

ani "smešno" kakšen velik porast so doživeli pokoli po izidu wolfensteina ?
seveda zasvojenci z nasiljem pravijo , da tv ter igre ne vplivajo. ker bi jim vzeli sredstvo za izživljanje, namesto , da bi se šli zdravit.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zheegec ::

ani "smešno" kakšen velik porast so doživeli pokoli po izidu wolfensteina ?
seveda zasvojenci z nasiljem pravijo , da tv ter igre ne vplivajo. ker bi jim vzeli sredstvo za izživljanje, namesto , da bi se šli zdravit.


Čakaj, so igre sredstvo za izživljanje (pomeni, da si ŽE nor!!! In da igraš igre, ker so še najbolj realna prezentacija ubijanja poleg dejanskega ubijanja), ali je igranje nasilnih RAZLOG za nastanek takšnega vedenja?!

Pa za porast pokolov po izidu Wolfensteina prvič slišim. Prosim za kredibilen vir.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

noraguta ::

če igraš tovrstne igre je kar dober znak , da si nekako neprilagojen za življenje v današnji družbi. ker očitno ti je všeč ter te sprošča morjenje ostale žive , paranormale , ali mrtve(zombiji pa te zadeve) sile.
pač nisi povsem normalen , čeravno tega ne udejanjaš v realnosti , je steboj prav gotovo kaj narobe. ter si družbi potencialno nevaren.(kaj vem boš zapadl v stres pa bomo mel kvejk areno)
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

noraguta ::

ani "smešno" kakšen velik porast so doživeli pokoli po izidu wolfensteina ?
seveda zasvojenci z nasiljem pravijo , da tv ter igre ne vplivajo. ker bi jim vzeli sredstvo za izživljanje, namesto , da bi se šli zdravit.


Čakaj, so igre sredstvo za izživljanje (pomeni, da si ŽE nor!!! In da igraš igre, ker so še najbolj realna prezentacija ubijanja poleg dejanskega ubijanja), ali je igranje nasilnih RAZLOG za nastanek takšnega vedenja?!

Pa za porast pokolov po izidu Wolfensteina prvič slišim. Prosim za kredibilen vir.

School shooting @ Wikipedia

v zadnjih 20 letih 4xveč kot prej v 100.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zheegec ::

če igraš tovrstne igre je kar dober znak , da si nekako neprilagojen za življenje v današnji družbi. ker očitno ti je všeč ter te sprošča morjenje ostale žive , paranormale , ali mrtve(zombiji pa te zadeve) sile.
pač nisi povsem normalen , čeravno tega ne udejanjaš v realnosti , je steboj prav gotovo kaj narobe. ter si družbi potencialno nevaren.(kaj vem boš zapadl v stres pa bomo mel kvejk areno)

Vredu, torej po tvoji izjavi igre ne povzročajo nikakršnih motenj, ampak se poslužujejo igranja nasilnih iger samo nekateri od teh že prej motenih osebkov. Super, da smo razčistili.

Ta tvoj link je pa res smešen. Sem pričakoval povečanje števila straljanj na šolah v 1 mesecu po izidu Wolfensteina, potem bi to tvojo tezo v osnovi vsaj začel raziskovati. Torej je več nasilja v zadnjih 20 letih posledica nasilnih iger, ne pa posledica celega kupa vseh ostalih dejavnikov, ki na ljudi vplivajo vsak dan?
Zanimivo, 20 let nazaj je bila tudi popularna risanka Pink Panther, torej je od izida Pink Pantherja bilo 4x več pobojev v šolah, kot prej v 100 letih? Takoj prepovedati Pink Pantherja...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

bluefish ::

v zadnjih 20 letih 4xveč kot prej v 100.
In seveda so striktno krive igre, kajne?

sendvic ::

Jah, krive so streljačine. Treba jih je prepovedat, mene pa skupaj s celo mojo generacijo poslat na zdravljenje, da se osvobodimo demonov. Ker jaz se ne spomnim kakšnega bivšega sošolca iz osnovne/srednje šole, ki takrat ne bi nikoli igral streljačin. Bojte se nas. Mislim smešno.

w00tnes ::

Po noraguta-vi logiki bi morali vsi igralci nasilnih iger zdajle laufat po ulicah z motorkami v rokah in dvocevkami za gatami
(pa ni ne prvega ne drugega problem dobit, pa se vseeno ne dogaja!)

Master Chief ::

PRAVILNO !!!!

jaz se popolnoma strinjam s tem....

morali bi prepovedati vse igre razen tetrisa.... ker tetris je igra ki zadostuje za vse clovestvo za vse vecne case

in naj dodam se da 640 kb je in bo za cel svet vec kot dovolj za vse vecne case .... in ni nakjucj da tetris porabi manj kot 640 kb.... kar se mene tice naj prepovejo kar vse kar porabi vec kot 640 kb in je

Preberi se enkrat, kaj si napisal. Ti se za v jamo nisi, kaj sele za internet. Bah...kuj neke...

XsenO ::

Čeprav bom verjetno zvenil kot troll...tisti, ki krivijo igre za pokole ne znajo ločevati resničnosti od fantazije. Enostavno vidijo v igrah grešnega kozla, toda vsi tej morilci prihajajo iz težkega socialnega/družinskega/prijatelskega okolja. Žav to noben ne razišče saj je lažje in verjetno medijsko bolj donosno okriviti igre.
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

Zheegec ::

Ja, sedaj tudi Marilyn Manson ni več popularen, v teh časih so pač igre tiste...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Pyr0Beast ::

Mediji počasi a vztrajno spreminjajo naš svet, skoraj nezavedno a še vedno se dogaja.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

jype ::

noraguta> v zadnjih 20 letih 4xveč kot prej v 100.

Men se zdi da to sovpada s pojavom nasilnega TV programa!

noraguta ::

noraguta> v zadnjih 20 letih 4xveč kot prej v 100.

Men se zdi da to sovpada s pojavom nasilnega TV programa!

itak švarcenigerje prepovedat, pa stalonete tud
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Lawler_ ::

Jest pa več nasilja ko vidim bolj se mi nasilje zagravža in pomoje nisem edini.
Čist zmeraj vse drugo krivijo kot pa da bi iskal glavni vzrok.

tsatthoggua ::

Mediji sigurno ne pomagajo pri nasilju. Ce cele dneve gledas po TV in beres v vseh casopisih samo se od bombnih napadov, vojn, teroristov, piratov, kraja denarja, yadayada potem si res lahko ustvaris mnenje da je cel svet pokvarjen.
Za koliko od tega sranja so res krive igre?? Moje mnenje, da je tocno (in samo zaradi igre) zakrivljenih smrti nekako toliko, kot jih je zaradi overdose s korenjem. Je verjetno mozno, vendar highly unlikely.

Zdej ker so te pizdarije zakrivil mlajsi, ki so seveda hotel bit normalni in so si kupil racunalnik (kot vecina normalnih) in si potem nalozil kako igro (kot vecina normalnih) in se prijavili na facebook (kot vecina normalnih) bo verjetno za ves nasilje, ki ga storijo kriva prav ta igra. To, da so preden so prvic prijeli misko v roke ze mucili zivali na dvoriscu ne igra pomena (in bo seveda v vseh medijih to izpusceno, ker potem nimajo nobenega gresnega kozla).

Najbolj zagreti so vedno tisti ki pojma nimajo o stvari. Tele nemce pa verjetno bolj kot to da je par mrtvih boli da se v nekaterih igrah pojavljajo "Ze evil Đermanz" in jih malo pece, da to njihovi otroci lahko igrajo.

jype ::

V zadnji številki medicinske revije je znanstveni članek, ki strokovno ugotavlja, da če nebi blo nasilnih računalniških iger in TV programa, tut Talibanov nebi blo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

BigWhale ::

Un k je zadnjic bombo vrgel pred policijsko postajo, nevem kje ze, je ziher gledal Bosko Buha pa Odpisani k je bil mlad!

ZIH!

BigWhale ::

V zadnji številki medicinske revije je znanstveni članek, ki strokovno ugotavlja, da če nebi blo nasilnih računalniških iger in TV programa, tut Talibanov nebi blo.


Ja, pa ce bi vsi mislili pozitivne misli, bi skoz sijalo sonce, tud ponoci, pa lacnih ne bi blo v afriki pa indiji. :P

jype ::

Sej sonce sije tut ponoči, sam na drugo stran bunke.

In to je že dokazano, da zato k budisti pozitivno mislijo.

Grey ::

V zadnji številki medicinske revije je znanstveni članek, ki strokovno ugotavlja, da če nebi blo nasilnih računalniških iger in TV programa, tut Talibanov nebi blo.

ROFLOL you just made my day, še vedno jokam od smeha :D

Lawler_ ::

V zgodovini človeštva je blo že ogromno vojn in raznoraznega nasilja pa niso nobenih filmov gledal al pa iger špilal.

Grey ::

V zgodovini človeštva je blo že ogromno vojn in raznoraznega nasilja pa niso nobenih filmov gledal al pa iger špilal.

Čaki malo, seveda so špilali - šah! Pa sabljali so se z lesenimi meči po zgledu njihovih očetov, ki so se s pravimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

Lawler_ ::

Za vse nasilje je kriv človek sam.

noraguta ::

V zgodovini človeštva je blo že ogromno vojn in raznoraznega nasilja pa niso nobenih filmov gledal al pa iger špilal.
vojna ni poboj v šoli, sej s(m)o se po šol mal nabunkal , nismo se pa frapal. pa tud tole , da mladina ne gre u vojsko je en velik minus. se jo , da kar hitro namanipulirat za vojno. skratka imam en kup neprilagojenih kripljev, kateri mislijo , da je streljanje zabavno. dejansko jih vzajajo v tem duhu. potem pa jih nekaj zgubi orientacijo ter so poboji tu. sploh pa starši kateri kupujejo omenjene igre svoji otročadi so zreli za zapor, ali pa vsaj socialno delavko.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Lawler_ ::

V zgodovini človeštva je blo že ogromno vojn in raznoraznega nasilja pa niso nobenih filmov gledal al pa iger špilal.
vojna ni poboj v šoli, sej s(m)o se po šol mal nabunkal , nismo se pa frapal. pa tud tole , da mladina ne gre u vojsko je en velik minus. se jo , da kar hitro namanipulirat za vojno. skratka imam en kup neprilagojenih kripljev, kateri mislijo , da je streljanje zabavno. dejansko jih vzajajo v tem duhu. potem pa jih nekaj zgubi orientacijo ter so poboji tu. sploh pa starši kateri kupujejo omenjene igre svoji otročadi so zreli za zapor, ali pa vsaj socialno delavko.


Če jih veseli streljanje pol bi sigurno rajš imel pravo puško kot pa igre špilal :)
A po tvojem uboj človeka v vojni ni enak kot tist v šoli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lawler_ ()

tsatthoggua ::

Seveda je streljanje virtualnih stvorov zabavno (vsaj meni). Spet drugim je pa zabavno s kolesom downhill vozit. Kljub temu mislim, da sem precej normalen saj vseeno hodim v hribe, kolesarim, rolam, kava sem pa tja.

Toliko si proti nasilju pa vseeno trdis, da bi vsi morali v vojsko in se zares pobijat za ideje nekega neuravnotezenega voditelja (vedno se najde eden). Nope Hombre will not do.

Pri meni vse ostane na ekranu. Tudi paintball mi ni bil vsec, ker nisem maral ideje da streljam prave ljudi. Saj ne recem, bila je prav tako zabavna igra, kjer smo sli potem se na pivo, vendar me nikoli vec ni prijelo da bi ponovil. Kljub temu pa verjetno kdaj bom, ker je konec koncev to le igra.

Lawler_ ::

Jp, Igra je igra, real life pa real life.

jype ::

Am, v vojski se ne strelja kaj dosti. Tja greš zato, da se naučiš "full metal jacket" drilla.

noraguta ::

pa da mau laufaš. btw a si bil v vojski jurček?
dugač pa igra je igra
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/...

vsi fpsjarji ste potencialno nevarni le zavedate se ne.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

squngy ::

@tsatthoggua

A ti se nisi nikoli streljal z vodnimi pištolami (da nisem ravnokar odkril krivca za vso nasilje in vojne na svetu)?

jype ::

noraguta> btw a si bil v vojski jurček?

Nikakor. Trajno nesposoben že skoraj od rojstva. Tudi zelo zadovoljen s tem, pa vseen znam pojstlo pospravt.

noraguta> vsi fpsjarji ste potencialno nevarni le zavedate se ne.

Njah, pr nas doma so sami jagri in meni so v glavo vbili spoštovanje do vseh vrst orožja že v zibelki. Prave puške se v življenju še nisem dotaknil, z zračno pa še nikoli nisem pomeril v človeka.

Grey ::

pa da mau laufaš. btw a si bil v vojski jurček?
dugač pa igra je igra
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/...

vsi fpsjarji ste potencialno nevarni le zavedate se ne.

Tole je samo primer človeške neumnosti in starševske neodgovornosti. Orožje mora biti VEDNO zavarovano tako, da otroci nimajo neposrednega dostopa do njega, ampak samo s pomočjo bormašine. Orožja se ne pušča napolnjenega z metki - NIKOLI. In ideja, da bi prestrašil prijatelje z orožjem - saj jih je. Enega je celo skoraj ubil.

Nepremišljenost in neumnost.

tsatthoggua ::

@tsatthoggua

A ti se nisi nikoli streljal z vodnimi pištolami (da nisem ravnokar odkril krivca za vso nasilje in vojne na svetu)?



Guilty as charged. Ves da se pomislil nisem, da smo se kot otroci veckrat igral indijance in kavbojce. Kar groza me oblije kaksno sreco sem imel, da potem nisem pobil pol sole, ker sem cvek dobil.

noraguta ::

pa da mau laufaš. btw a si bil v vojski jurček?
dugač pa igra je igra
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/...

vsi fpsjarji ste potencialno nevarni le zavedate se ne.

Tole je samo primer človeške neumnosti in starševske neodgovornosti. Orožje mora biti VEDNO zavarovano tako, da otroci nimajo neposrednega dostopa do njega, ampak samo s pomočjo bormašine. Orožja se ne pušča napolnjenega z metki - NIKOLI. In ideja, da bi prestrašil prijatelje z orožjem - saj jih je. Enega je celo skoraj ubil.

Nepremišljenost in neumnost.

gta pa seveda nič kriva, ker bi bilo tu 3/4 geekov ob svoje "sproščanje".
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

CoolBits ::

PRAVILNO !!!!

jaz se popolnoma strinjam s tem....

morali bi prepovedati vse igre razen tetrisa.... ker tetris je igra ki zadostuje za vse clovestvo za vse vecne case

in naj dodam se da 640 kb je in bo za cel svet vec kot dovolj za vse vecne case .... in ni nakjucj da tetris porabi manj kot 640 kb.... kar se mene tice naj prepovejo kar vse kar porabi vec kot 640 kb in je


Evo ti en hud demo v manj kot 640 kb... (180kb)
http://www.theprodukkt.com/debris/#59

Obstaja pa tudi čisto prava igra :D (.werkkzeug 3 TE 97kb)
http://www.theprodukkt.com/

noraguta ::

@tsatthoggua

A ti se nisi nikoli streljal z vodnimi pištolami (da nisem ravnokar odkril krivca za vso nasilje in vojne na svetu)?



Guilty as charged. Ves da se pomislil nisem, da smo se kot otroci veckrat igral indijance in kavbojce. Kar groza me oblije kaksno sreco sem imel, da potem nisem pobil pol sole, ker sem cvek dobil.

ta tvoj ugovor vesti je bolj tak , ni se ti dal u armijo. pod kožo si pa ena tempirana bomba.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

squngy ::

pa da mau laufaš. btw a si bil v vojski jurček?
dugač pa igra je igra
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/...

vsi fpsjarji ste potencialno nevarni le zavedate se ne.


Saj nisi resen.

Otrok star 13 let ima dostop do pravega strelnega orožja in amunicije zanj in zato je kriva igra?

Otrok ti sam pove, da je prijatelja hotel prestrašit, zato ker je prijatelj isto počel njemu, ne zato ker ga je igra spravila do tega.
Piše pa tudi da je od igre dobil idejo kako bi ga prestrašil, ampak na isto idejo bi lahko prišel z filmov, medijev itd.

Otrok star 13 let je igral igro na kateri piše in verjetno piše tudi vsakič ko jo zaženeš M 17+ in za to so krive igre?

Za to da so bili otroci očitno sami brez kakršnega koli varstva so najberž tudi krive igre (okej pustmo WoW ker ni fps XD).
Sej vem da ne moreš imeti otroka cel cajt pod kontrolo, ampak v tem primeru krivit igro ki je sploh nebi smel igrati je v najbolšem primeru naivno.

tsatthoggua ::

ta tvoj ugovor vesti je bolj tak , ni se ti dal u armijo. pod kožo si pa ena tempirana bomba.


Po tvojih napovedih da. Le pomisli kaj se bo zgodilo da mi ukinejo vse te nasilne igre, kjer sproscam svojo neskoncno agresijo (ki jo komaj se krotim, ker se v meni nabira ze 15 let od prvega wolfensteina naprej).

Potem bom primoran gledat ob dezevnih dneh Esmeraldo in reklamo za novi Ariel. KABUUUMM - pol TV postaje mrtve. Sosedu se bo pa isto snel in - KABUUMM druga polovica TV postaje mrtve.

noraguta ::

Otrok star 13 let je igral igro na kateri piše in verjetno piše tudi vsakič ko jo zaženeš M 17+ in za to so krive igre?

ne starši ker so mu omogočili dostop do igre. seveda so rekli naj naš janezek mal strela , šola je tako stresna pa tako dober je v pobijanju mafijozotov , pravi mali virtuoz, ko bo velik bo še general.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

opeter ::

Jaz se spominjam, ko so pri nas enega učenca (konec osemdesetih) tako zelo zbcali, da je postal invalid na obe nogi. Pa v tistem času niso bilo aktualne igre. Ti otroci, ki so to naredili so rekli, da je bilo tako v enem stripu, pa tam je "glavni junak" prišel v bolnico, čez nekaj "dni", pa je že bil spet na ulici. Mislili so si, da se bo s tem pobrcanim osebkom isto godilo. No, saj je prišel ven iz bolnice, samo prikovan v invalidski voziček za vekomaj.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

noraguta ::

ta tvoj ugovor vesti je bolj tak , ni se ti dal u armijo. pod kožo si pa ena tempirana bomba.


Po tvojih napovedih da. Le pomisli kaj se bo zgodilo da mi ukinejo vse te nasilne igre, kjer sproscam svojo neskoncno agresijo (ki jo komaj se krotim, ker se v meni nabira ze 15 let od prvega wolfensteina naprej).

Potem bom primoran gledat ob dezevnih dneh Esmeraldo in reklamo za novi Ariel. KABUUUMM - pol TV postaje mrtve. Sosedu se bo pa isto snel in - KABUUMM druga polovica TV postaje mrtve.

nič ne bi bilo narobe , če bi za slepe zbiral prispevke namesto da buljiš v TV. esmeralda je lepa serija z poučnim motom , kateri ti da vedeti , da hendikepirani , rano tako ljudje.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

squngy ::

pa da mau laufaš. btw a si bil v vojski jurček?
dugač pa igra je igra
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/...

vsi fpsjarji ste potencialno nevarni le zavedate se ne.


Aja, sem se malo pozno spomnil, ampak tole precej spominja na tist incident, ko je nek otrok obesil prijatelja po tem ko je gledal usmrtitev Osama Bin Ladna, ampak zato so ziher bile krive vislice.

BigWhale ::

pa da mau laufaš. btw a si bil v vojski jurček?


Jest sem bil. Pa me niso nic tacga naucil kar bi me odvrnilo od uporabe orozja. V bistvu so me za vse navdusili in sem komaj cakal, da pridem na strelisce. :>

vsi fpsjarji ste potencialno nevarni le zavedate se ne.


A bejz no! A uni k ugrajo pa Need For Speed so pa potencialno nevarni na cestah?

Kaj pa uni k igrajo pacmana? Kanibali?

Lawler_ ::

ta tvoj ugovor vesti je bolj tak , ni se ti dal u armijo. pod kožo si pa ena tempirana bomba.


Po tvojih napovedih da. Le pomisli kaj se bo zgodilo da mi ukinejo vse te nasilne igre, kjer sproscam svojo neskoncno agresijo (ki jo komaj se krotim, ker se v meni nabira ze 15 let od prvega wolfensteina naprej).

Potem bom primoran gledat ob dezevnih dneh Esmeraldo in reklamo za novi Ariel. KABUUUMM - pol TV postaje mrtve. Sosedu se bo pa isto snel in - KABUUMM druga polovica TV postaje mrtve.

nič ne bi bilo narobe , če bi za slepe zbiral prispevke namesto da buljiš v TV. esmeralda je lepa serija z poučnim motom , kateri ti da vedeti , da hendikepirani , rano tako ljudje.


Jest to vem brez da gledam kakšne esmeralde.

noraguta ::

pa da mau laufaš. btw a si bil v vojski jurček?
dugač pa igra je igra
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/...

vsi fpsjarji ste potencialno nevarni le zavedate se ne.


Aja, sem se malo pozno spomnil, ampak tole precej spominja na tist incident, ko je nek otrok obesil prijatelja po tem ko je gledal usmrtitev Osama Bin Ladna, ampak zato so ziher bile krive vislice.

razsvetli me o smrti osame. a smo izgubili stik z realnostjo?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V ZDA se pripravlja zakon o raziskavi povezave med nasilnimi igrami in agresijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
10726480 (23208) Gregor P
»

Videoigre z nasilno vsebino zmanjšujejo kriminal

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3612331 (10839) imagodei
»

Manhunt 2 na Otoku prepovedan (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
798849 (6635) edge540
»

Sloveniji se obeta prepoved nasilnih računalniških iger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Igre
22020952 (15274) nodrim
»

Boj proti raziskavam, ki obsojajo igre

Oddelek: Novice / Igre
374465 (2272) MrStein

Več podobnih tem