» »

Forza Motorsport 3

Forza Motorsport 3

AapocalypseE ::

Prihaja nova Forza :)

http://www.gamespot.com/xbox360/driving...

http://www.gametrailers.com/video/e3-09...

Release date: Oct 27, 2009
Available on: Exclusively for Xbox 360 8-)















Mavrik ::

U ja, sem že hotel odpreti temo (sicer bom tole premakno v konzole kamor bolj spada).

Obljubljajo boljši poškodbeni model, noro grafiko in še več zanimivih prog. Predvsem pa obstaja možnost da bo zunaj prej kot Gran Tourismo 5 :D
The truth is rarely pure and never simple.

laught ::

Zgleda hudo,kaj se ve kolk avtov bo približno,pa prog?

Mavrik ::

Za avte so rekli da jih bo 400 in da se bodo malo bolj potrudili po raznolikosti. Dodali bodo SUVe in male telige (čeprav osebno meni ne leži, mam v dirkačini dejansko veliko raje all-racing lineup kot ga je mela Forza 2).
The truth is rarely pure and never simple.

matija14 ::

Igra bo menda izšla na dveh dvoslojnih DVD-jih, ker je pač prevelika za enega. Aja, tekla bo v načinu 1080p pri 60FPS! ;)

Berserker ::

Grem stavit da bo veliko boljše kot gran turismo 5 če bo imel forza 3 cockpit pa še več avtomobilov(po možnosti upam da bo več evroskih) pa še več načinov predelave avtov jo takoj kupim. Sicer pa mavrik kaj je že : SUVe pa telige ?

laught ::

Ja sam grand turismo bo mel verjetno bolj detajlirano vse pa več avtov,no se bomo vidli kaj bojo naredli z gt5.če bo pa tak kot je prologue pol se lahko kr skrije pred forzo.

Berserker ::

Em če bo tako detalirano kot na slikah bo čisto dosti.

ShARk63 ::

Zgleda obetavno. Upam da bo vsaj priblozno tako dobra za vozit kot je dvojka.

Berserker ::

Kaj bodo not sam ti športni avti al bodo tudi ti standartni gt verzije recimo golf2 , golf4, pa audi, bmw, renault,fiat ,... Kr men je bla ravno dvojka všeč v tem da si lahk golf4 recimo zrhital v nulo da je letela fajn.

laught ::

Ja to verjetno bo ja,pa še verjetno veliko drugih avtov.

XxxX ::

A GT5 je tud špil za XboX360? D Bom js to mau sprobu, pa vidu u čem je fora...

laught ::

gt5 je za ps3 forza 3 pa za xbox 360.sam še nič od tega ni zunaj lahko pa probaš prejšnje dele.

kratos ::

Fuff... na x-su 360 bo grafa ubijalska, ma grafa je ko d bi z digitalcm slikou avto u RL-ju, sam ceste so po slikah sodeče mal man dodelane.

Berserker ::

Kaj že kdo igra slučajno ?

vrossi46 ::

Ja jaz jo že igram in je carska

Berserker ::

Heh pazi na da te ne banajo z LIVE, mene še sicer čaka kr nekaj prog v FM2 tako da dokler tega ne opravim se trojke ne lotim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E3 2009 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19614170 (598) oo7
»

Gran Turismo 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
585161 (2694) Jst
»

Gran Turismo 5 končno dokončan (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5313120 (10364) D3m
»

Forza 3 vs Forza 2

Oddelek: Konzole
101091 (824) Berserker
»

PlayStation 2 z najboljšimi prodajnimi rezultati (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
527946 (6540) GLAVNI

Več podobnih tem