» »

E3 2009

E3 2009

«
1
2 3 4

Tr0n ::


E3 Expo: 2-4 junij, 2009

Mogoce bo pa letos kaj bolj zanimivo tole. :) Pa se nekaj za zacetek:

50 Most Anticipated Games of E3 2009

air15 ::

upam, da jim bo letos odlično uspelo ;)
upam na čim več boljših iger

Blaz90 ::

Upam, da bo Valve končno predstavil episode 3, drugače je pa dosti zanimivih iger.

bluefish ::

hm, nobene zanimive strategije. Žalostno.

begy ::

hm, nobene zanimive strategije. Žalostno.


Jah, škoda; Dobrih strategij (vsaj zame) več ni. Razen kakšen total war na vsaki 2-3 leta. Ostalo me niti ne mika...
Kljub temu da je PC še najprimernejši za strategijo pa je ta franšiza tako padla..

Lp
hehehe

bluefish ::

mularija je poneumljena do skrajnosti. Važno je le še letanje po stopnjah in pljuvanje svinca ali ionskih curkov. Ostalo pa že zahteva malo več možganov.

Berserker ::

Mal je RUSE obetaven zgleda kr dobro je treba mal taktike uporabljat pa finte, pa tudi sovražniki se streljajo z velikih razdalj kar je bolj realistično.

Tr0n ::

MAG, RUSE, Starcraft 2. Nekaj jih bo.

Berserker ::

Ja še več bo dobrih: Alan Wake, Heavy Rain, Rage, Dead Rising 2, Trico, Wolfenstein, Halo 3: ODST,
Max Payne 3, Crackdown 2, Lost Planet 2, Singularity , Gran Turismo 5, Mass Effect 2, šment prvih 12 mi ne prikaže z seznama.

Rotaidal ::

Ja še več bo dobrih: Alan Wake, Heavy Rain, Rage, Dead Rising 2, Trico, Wolfenstein, Halo 3: ODST,
Max Payne 3, Crackdown 2, Lost Planet 2, Singularity , Gran Turismo 5, Mass Effect 2, šment prvih 12 mi ne prikaže z seznama.


od teh ki si jih naštel lahko samo moliš, da bojo dobre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Berserker ::

Zakaj že ?

Rotaidal ::

Max Payna dela neka lala ekipa. Alan Wake delajo x let, pa še ga vedno pocajo in prestavljajo. Halo za pc je bolj ali ne crap. Lost planet tudi.

Edino kar še zgleda tolko tolko je ME 2 in Wolfi. Ostali konzolaški špili pa ne ne ganejo.

destroyer2k ::

Rotaidal

In če so si vzeli veliko časa za alan wake? Verjetno tudi bo naslednjo leto izid, to sklepam po tem, ker so sedaj podpisali z motion capture firmo, tako da več kot 1 let od izida ne morjo biti oddaljeni.

tr33k

Alan wake bo na e3, ker jaz nisem zasledil to?

Berserker ::

Tam ko je dal tr0n link je pisalo da bo na e3 sicer pa nevem. Rotaidal kaj mislis da vse kar pride za pc je zlato in za konzole drek malo se motiš , vrjetno konzolašem zavidaš prenekatere naslove ker tvoj uber pc nedobi zadosti dobrega materjala kot ga konzole, no sej se bo pri prodaji poznalo kaj je crap kaj ne pomojem bo prodaja halo odst presegla precej visoko številko nad pc naslovi letos.

laught ::

Gow 3, uncharted 2,prototype in pa modern warfare 2,to je še edino kar pričakujem,mafia 2 pa bojda tak drugo leto pride.za pc pa bojo verjetno pokazali crysis 2 no mogoče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Tr0n ::

Na istem URLju (Gametrailers/E3) bodo tudi v zivo streamali vse novinarske konference (MS, Sony, Nintendo,...).

laught ::

Kdaj pa je to? kaj ni nekak tak da so tote konference kaki dan,dva pred e3?

Tr0n ::

MS - 1. junij, 10:30 PST
EA - 1. junij, 14:00 PST
Ubisoft - 1. junij, 17:00 PST
Nintendo - 2. junij, 9:00 PST
Sony - 2. junij, 11:00 PST

Tr0n ::

Rotaidal ::

Tam ko je dal tr0n link je pisalo da bo na e3 sicer pa nevem. Rotaidal kaj mislis da vse kar pride za pc je zlato in za konzole drek malo se motiš , vrjetno konzolašem zavidaš prenekatere naslove ker tvoj uber pc nedobi zadosti dobrega materjala kot ga konzole, no sej se bo pri prodaji poznalo kaj je crap kaj ne pomojem bo prodaja halo odst presegla precej visoko številko nad pc naslovi letos.


Mi dol visi za te konzolaške "sam svoj mojster" igre.

no sej se bo pri prodaji poznalo kaj je crap kaj ne pomojem bo prodaja halo odst presegla precej visoko številko nad pc naslovi letos
.

In? To da 10 letnikom mamice kopujejo igre res zavidam ja.

Verjetno si pozabil da prihajata D3 in SC2.

Še dobro da Blizzarda boli k*rac za konzole:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Rotaidal ::

Rotaidal

In če so si vzeli veliko časa za alan wake? Verjetno tudi bo naslednjo leto izid, to sklepam po tem, ker so sedaj podpisali z motion capture firmo, tako da več kot 1 let od izida ne morjo biti oddaljeni.

tr33k

Alan wake bo na e3, ker jaz nisem zasledil to?


Ja no...Takrat ko so igro prvič prestavili, je bil grafična podoba igre fenomenalna. Danes tega ne moremo več trditi.

opeter ::

Duke Nukem ne bo predstavljen? Edina igra, ki me trenutno resnično zanima.

Verjetno si pozabil da prihajata D3 in SC2.

Še dobro da Blizzarda boli k*rac za konzole:))


Podpis pod tole.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

dronyx ::

Alan Wake je bil po moje mišljen kot Microsoftova promocijska igra za Visto, ampak iz tega ne bo nič, ker ko (če) bo Alan Wake res kdaj prišel v trgovine, bo takrat MS imel že nov OS in bo Vista pozabljena. Je pa res, da ni nujno vse, kar packajo skupaj več kot 5 let, zanič. Recimo za Stalkerja bi bila velika škoda, če ne bi izšel.

Ampak če so pa "motion capture" firmo najeli šele leta 2009, je pa malo zaskrbljujoče. Saj to verjetno ni zadnja faza v razvoju neke igre?

laught ::

Tam ko je dal tr0n link je pisalo da bo na e3 sicer pa nevem. Rotaidal kaj mislis da vse kar pride za pc je zlato in za konzole drek malo se motiš , vrjetno konzolašem zavidaš prenekatere naslove ker tvoj uber pc nedobi zadosti dobrega materjala kot ga konzole, no sej se bo pri prodaji poznalo kaj je crap kaj ne pomojem bo prodaja halo odst presegla precej visoko številko nad pc naslovi letos.


Mi dol visi za te konzolaške "sam svoj mojster" igre.

no sej se bo pri prodaji poznalo kaj je crap kaj ne pomojem bo prodaja halo odst presegla precej visoko številko nad pc naslovi letos
.

In? To da 10 letnikom mamice kopujejo igre res zavidam ja.

Verjetno si pozabil da prihajata D3 in SC2.

Še dobro da Blizzarda boli k*rac za konzole:))


Lol diablo in starcraft, tole je vse kar dobi pc??.to je siromaško proti temu kaj vse pride na konzole.drugač pa se me boli k za tele kup g33kov(bllizard)in njihove igre.tak vsi vemo da je doba pc iger mimo in da zaj vladajo konzološki špili.

Rotaidal ::

Tam ko je dal tr0n link je pisalo da bo na e3 sicer pa nevem. Rotaidal kaj mislis da vse kar pride za pc je zlato in za konzole drek malo se motiš , vrjetno konzolašem zavidaš prenekatere naslove ker tvoj uber pc nedobi zadosti dobrega materjala kot ga konzole, no sej se bo pri prodaji poznalo kaj je crap kaj ne pomojem bo prodaja halo odst presegla precej visoko številko nad pc naslovi letos.


Mi dol visi za te konzolaške "sam svoj mojster" igre.

no sej se bo pri prodaji poznalo kaj je crap kaj ne pomojem bo prodaja halo odst presegla precej visoko številko nad pc naslovi letos
.

In? To da 10 letnikom mamice kopujejo igre res zavidam ja.

Verjetno si pozabil da prihajata D3 in SC2.

Še dobro da Blizzarda boli k*rac za konzole:))


Lol diablo in starcraft, tole je vse kar dobi pc??.to je siromaško proti temu kaj vse pride na konzole.drugač pa se me boli k za tele kup g33kov(bllizard)in njihove igre.tak vsi vemo da je doba pc iger mimo in da zaj vladajo konzološki špili.


Lol kaj?

Ta dva špila sta čisto dovolj za igraje. Njun smisel ni sp igranje ampak mp.
SC še vedno igrajo pa poglej koliko je stara igra. Prav tako D2. Kateri konzolaški špil se igra iz tistega časa?

Konzolaški špili pa so itak napaljeni na sp igranje in geekanje tistih 20h. Pol pa spet nova igra.

Seveda konzolaši pa morajo preigrat 20 iger na mesec, da se pohvalijo, da igrajo konzole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

opeter ::

Rotaidal, meni pa je ravno SP igranje pri npr. Diablotu pomemben.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Duke Nukem ne bo predstavljen? Edina igra, ki me trenutno resnično zanima.

Kateri Duke Nukem? :)

opeter ::

Pa tista, ki jo je delal 3DRealms. Upal sem, da bo nedokončano kodo kdo prevzel in igro naposled le izdal (tako kot so to naredil s Prey-jem).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Heh, vecni optimist.

opeter ::

Pa hvala Bogu, a ne? :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

laught ::

Ja no se maš pa tut mp igre.no sam vseeno je pa res da ene igre je popolnoma boljše igrat na pcju in so tam tut boljše,npr mafia doom in podobno je na konzoli popolna bedarija,kot bi bil verjetno tudi diablo in podobno.

Berserker ::

Heh, diablo 3 in starcraft2 je vprašanje kdaj bosta sploh izšla sej ne rečem ne zgledata slabo ampak to sta le dve igri ki rešujeta pc, sicer pa kdo pravi da so špili na konzoli 20 ur , nekateri res ampak so potem ti špili 100 % tudi na pc-ju, vrjetno še nisi slišal rotaidal da imajo konzole tudi multiplayer.

destroyer2k ::

Rotaidal

Tak za info koliko misliš pa da so delali half life 2?

Tudi 5 let razvoja za igro ni veliko, če imajo denar, ker dalši razvoj bolša je lahko igra (vsaj remedy dozdaj je izdelal dobre igre).

Rotaidal ::

Heh, diablo 3 in starcraft2 je vprašanje kdaj bosta sploh izšla sej ne rečem ne zgledata slabo ampak to sta le dve igri ki rešujeta pc, sicer pa kdo pravi da so špili na konzoli 20 ur , nekateri res ampak so potem ti špili 100 % tudi na pc-ju,
vrjetno še nisi slišal rotaidal da imajo konzole tudi multiplayer
.



Vem da imajo. Kolko od teh pa igraš mp?

Rotaidal ::

Rotaidal

Tak za info koliko misliš pa da so delali half life 2?

Tudi 5 let razvoja za igro ni veliko, če imajo denar, ker dalši razvoj bolša je lahko igra (vsaj remedy dozdaj je izdelal dobre igre).


Že... ampak gre se za to, da ko so prvič pokazali kaj igra zmore, dx10 itd. Če bi igra takrat izšla, bi blo nekaj res vau... zdaj pa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Berserker ::

Heh, diablo 3 in starcraft2 je vprašanje kdaj bosta sploh izšla sej ne rečem ne zgledata slabo ampak to sta le dve igri ki rešujeta pc, sicer pa kdo pravi da so špili na konzoli 20 ur , nekateri res ampak so potem ti špili 100 % tudi na pc-ju,
vrjetno še nisi slišal rotaidal da imajo konzole tudi multiplayer
.



Vem da imajo. Kolko od teh pa igraš mp?


To je pa moja izbira katere bom igral mp, vrjetno tudi ti ne igraš vseh iger na pc multiplayer.

Rotaidal ::

Heh, diablo 3 in starcraft2 je vprašanje kdaj bosta sploh izšla sej ne rečem ne zgledata slabo ampak to sta le dve igri ki rešujeta pc, sicer pa kdo pravi da so špili na konzoli 20 ur , nekateri res ampak so potem ti špili 100 % tudi na pc-ju,
vrjetno še nisi slišal rotaidal da imajo konzole tudi multiplayer
.



Vem da imajo. Kolko od teh pa igraš mp?


To je pa moja izbira katere bom igral mp, vrjetno tudi ti ne igraš vseh iger na pc multiplayer.


Pa jih. Imam WoW, Pes 09, Warcraf 3 TFT.Tudi EvE svoj cajt. Edini igri, kjer igram samo sp sta Gothic 3 in FM09.:) Pa še pri tej gremo s kolegi kakšno ligo kdaj. Torej samo pri eni ne igram mp, kjer ga niti ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Tr0n ::

Jaz upam na mogoce kaj Guild Wars 2 novic, ceprav NCsoft ne bo sodeloval na letosnjem E3.

Hope dies last. :)

Rippy ::

Bo Blizzard na E3? Mislim, da so vsaj prejšne leto imeli svojo "exclusive" zadevo Blizzcon, ki bo tudi letos, prav kmalu ter se niso udeležili E3-ja. Mislim, da želijo sveže stvari predstaviti na svojem "partiju" :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rippy ()

Tr0n ::

Ja, Activision Blizzard bo tudi na E3.

PaX_MaN ::

Naj že uradno napovedo tretjega Baldurja.
Pritiplizwithsugarontopkthnx!

Tr0n ::

Evo, nekaj novosti je ze znanih.

Heroes of Telara, Supreme Commander 2, Just Cause 2, Brink (nov spil od Bethesde),...

Mavrik ::

Naj že uradno napovedo tretjega Baldurja.
Pritiplizwithsugarontopkthnx!


Tretjega Baldurja kot takega ne bo, BioWare je čist spremenil smer. "Duhovni naslednik" (karkoli že to je) bi naj bil Dragon Age: Origins, ki izide enkrat proti koncu tega leta.
The truth is rarely pure and never simple.

nejko8 ::

Tale Rage od Id software zgleda kr zanimiv, nekaj na tematiko Fallouta :D. Škoda da še ne v letu 2009.

dr.Akula ::

ni podatka

laught ::

Tale Rage od Id software zgleda kr zanimiv, nekaj na tematiko Fallouta :D. Škoda da še ne v letu 2009.

Ma ja še bolj pa spominja na madmaxa al kaj je že bil tisti filem ko so po puščavi dirkali pa bencin iskali.

destroyer2k ::

laught

Prav imaš inspiracija je dobljena iz madmax (john je sam to rekel).

opeter ::

Split second je samo za konzole?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Pa PCja.

Berserker ::

Supreme Commander 2 to ja to bo dobra strategija zaloznik bo square enix.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29676850 (59336) Unknown_001
»

Igre v letu 2010. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10227998 (24665) Berserker
»

Split/Second

Oddelek: Igre
131755 (1302) Bor H
»

PS3 ekskluzive na E3

Oddelek: Konzole
301525 (1035) Berserker
»

Forza Motorsport 3

Oddelek: Konzole
162184 (1413) Berserker

Več podobnih tem