» »

ps2

ps2

oberskitona ::

Po neverjetno dolgem prebiranju foruma sem odkril marsikaj neznanega do sedaj še vedno pa nisem najdel popolnega odgovora

najcenejše odklepanje ps2???????
in če imam "fat"se pravi ta debel ps2 ali ga lahko odklenem softwersko (mislim da sem prebral da ja)ampak mene pa zanima ali se ta software kje dol potegne ali ga je pa treba kupit in koliko stane najcenejša verzija ki velja (dolpotegnjene igerce in divx filmi)????????


V glavnem koliko bi me stalo če želim novi ps2 takšnega odklenjenega

hvala za pomoč

lp oberski

LuGi ::

60EUR memor32 ~ http://www.bolha.com/oglas3156904/modch... pošlješ email in dobis =)

Runnagain ::

Pa tole preverjeno deluje? Nekak sem skeptičen, da se da preko memory porta takole spile bootat.

LP, Runnagain!!

LuGi ::

Dela že samo moras vsako igro popachati preko peko..kar ti vzame 10s :) Patch program seveda prilozen na uradi strani od memorja

oberskitona ::

Alo mene najbolj zanima če morem kupit hardvewr za odklep se pravi modul ali čip ali se da vse skupaj zrihtat samo z softverom(brezplačnim) ali gre samo z tistim softveri)ki ga moraš kupit na cd-jih. Nekje sem prebral pa ne vem če prav zastopim da na tistih debelejših ps2 gre softversko.
Se pravi najbolj pomembno kar me zanima koliko bi me stalo da nabavim novega ps2 pa lahko z njim gledam divx pa kdaj pa kdaj kako igrico zaigram ki ni glih orginalna.

lp

llamma ::

Mene zanima enako. Za kakšno ceno bi se dalo dobit ps2 z čipom? 2 kitari za guitar hero sem si že naročil, zdaj mi manjka še ps2:) najbrž ga bom vzel na playgame, če bo kej ugodnega. Sam več kot 200€ za ps2 ne dam... ni šans:)

oberskitona ::

Prosim če ma kdo kakšen nasvet oziroma odgovor

PINki ::

am več kot 200€ za ps2 ne dam... ni šans:)

Si ti nor da daš 200€? Jaz sem pred 1 letom za 150€ dobil ps2 s čipom, 2 joysticka, okoli 70 igric. Itak ti bo pa po 2-3 tedni postal dolgočasno. Grafika ni več bog ve kaj. Smo preveč že navajeni novih boljših grafik kot Crysis ipd. Sej bi ti jaz mojega prodal za 100€ sam k sm ga posodu enmu frendu ki se je preselu od staršev (zarad težav) pa tam ne pozna nikogar.

Lp

llamma ::

@PINki, sem že opravil nakup(kupil sem novo konzolo, zato je bila vseeno malo dražja, pa še nov model je)... čakam še na 2 kitare za guitar hero :) Je pa tako, da mene ne moti slabša grafika, ker ubistvu grafika niti ni slaba in če primerjam ps2 vs. ps3 se da zabavati na obeh konzolah enako. Sploh pa je ps2 "must have" konzola za vse, ki jim igre nekaj pomenijo, saj ima res ogromno dobrih(to je glavno) iger.

c3p0 ::

Nabaviš čip in ni treba nič patchat. Če ga znaš sam vgradit, je smešno poceni, drugače pa 50-60 EUR vse skupaj.

ILumNI ::

Kaj gdo mogoče kje se lahko kupi memor32 v Kopru?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ILumNI ()

krifa ::

V Kopru ali Ljubljani dobiš memor32 pri meni ;)
Če imaš ps2 verzijo SCPH-90004 ti memor32 ne bo delal in je potem edina stvar ki pride v poštev mod chip.
Kontaktiraj me na ZS za več info ali pa mail gt4fan[afna]gmail.com .

lp

windrop ::

Da ne bom odpiral nove teme...

Mene zanima, če lahko zapečem DVD z recimo 3-mi igricami ? Ker so ene 700 mb in 1.5gb itd itd...

Pa kateri DVDji so najboljši za peko ? DVD+R ali DVD-R ... Sem nov pri PS2 ;)

LP, windrop
Življenje je potovanje.

hojnikb ::

Da ne bom odpiral nove teme...

Mene zanima, če lahko zapečem DVD z recimo 3-mi igricami ? Ker so ene 700 mb in 1.5gb itd itd...

Pa kateri DVDji so najboljši za peko ? DVD+R ali DVD-R ... Sem nov pri PS2 ;)

LP, windrop

Mislim da ni dober da tule razpravlaš o piratskih kopijah.


Drgač pa ne nemorš.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj storiti? Prineseni smo okoli!

Oddelek: Pomoč in nasveti
261927 (1465) Vikking
»

Wii daleč spredaj, Xbox povozil PS3

Oddelek: Novice / Konzole
428649 (3420) RuskiSnajper
»

prodajalne ps2

Oddelek: Konzole
211960 (1606) Trololololo1
»

Kitara za Guitar Herota

Oddelek: Igre
71401 (1401) Oblivion
»

nakup rabljene PS2 konzole

Oddelek: Kaj kupiti
124161 (3722) Jago

Več podobnih tem