» »

windows98 update (vse na 1x)

windows98 update (vse na 1x)

matic ::

Na par masin ki sploh niso na internet prikloplene bi rad posnel update.. vem da je kr neki uporabnih ven prislo (med drugim un da se win98 malo lepse ugasajo in pa da lepse dela z mreznimi pogoni).. samo nevem kako nej to najleps dol staknem!?
Super bi blo ce bi se za win98 nardil kak SP .. :D

Kako nej vse te updejte/fixe dol potegnem? Neki se matram preko http://www.microsoft.com/downloads/ strani.. samo tole je bolj cao..

Ma ze kdo kake izkusnje..? :\

Justy ::

matic ::

Uaaaaaaaaaa zakon! Hvala! :D :D :D

Bi moglo bit samo se nekje vse v enem fajlu da nebi rabu vsega eno pa po eno dol vlec! :D Ker tega je kar neki...:)

HVALA

matic ::

Ampak, med vsem temi popravki, ce imam jaz win98se (slo) rabim samo tiste ki pise da so za win98se in ne tiste ki pise da so za win98!? ker pri enih pise da so win98 pr enih pa za win98se in win98..

Pa tam sta tut dva service packa.. upam da v teh dveh serice packih niso vkljuceni te posamzni popravki!? Ker jaz vecinoma kar vse dol dajem.. :D

Justy ::

Najboljse ti je da enkrat ko naredis svezo instalacijo winsow (in se nimas nic updejtu gor), instaliras se ie6 (ker ze vsebuje dosti popravkov), potem pa pozenes windows update in preskeniras comp da vidis katere update ti se priporoca (critical & recomended & ...) nato pa tiste posamezno dol potegnes ....

V winxp je ta update malo bolj eleganten,... imas windows catalog in si lahko naenkrat izberes katere update bi rad shranil na disk in jih potem hkrati dol potegnes...

matic ::

Vem.. :D
IE5 mi pa ni vsec.. oz "strankam" ni vsec ker ni slovenski se! Ker imajo slovenske windowse, slovenski office.. vse slovensko.. :D Zdej pa tauham za ie5.5 sp2 pa ga ne najdem v 1 kosu! ;(

Justy ::

matic ::

Ma ja to ni v enem kosu.. to je tistih 500k.. ampak dober.. bom neki drgac tole vse skup zmutio sploh! :\

Justy ::

Potegni dol tisti file (500k) pol pa ko ga pozenes izberi full al pa custom pa cisto vse obklukas pa ti bo vse dol potegnilo. Mislim da v "Windows update" al neki taki direktorij noter pod winsi in ti lahko pol iz vsega tega naredis en exe file (ki pa bo komplet vsega tega)...

Drugace pa bi v enem kosu najdu to zadevo na kakem starem Joker-jevem cd-ju....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339624 (14606) brainiac20
»

Varnostne luknje v IE6/SP2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
538168 (6774) medjugorje-si
»

IE 5.5 download. kje???

Oddelek: Omrežja in internet
121879 (1741) Azrael
»

ie6

Oddelek: Programska oprema
101165 (950) cahahopie
»

Sesuvanje IE5.5 na forumu

Oddelek: Slo-Tech
161207 (982) whatson

Več podobnih tem