» »

IE 5.5 download. kje???

IE 5.5 download. kje???

Nrsimhadeva ::

mam eno staro kišto, gor mi laufajo win 95. pa bi rad zdownloadal ie 5.5. Od kje?

Klemenn ::

da ti malo pomagam...

ne bom ti težil s stvarmi kot so; sej to je čist lahko..itd

5.5 sicer ne najdem, našel pa sem ie6 : (v bistvu isti shit kot 5.5., še link za download: KLIK!


p.s.: poskusi najprej na www.windowsupdate.com sm ne vem če to še dela za w95 :\

Nrsimhadeva ::

v.6 ne dela na win95. najbol ta zadna verzija k dela 5.5. sam se je nikjer ne da dobit.

Klemenn ::

maro ::

Nrsimhadeva ::

tanx maro, dobr si ti to naciljou.

Cokolesnik ::

Hmm, Microsoft pravi, da ni mogoče več prenašati IE 5.5 oz. da je slednji na voljo le za Windows ME. No, če pobrskaš po Microsoft Slovenija pa še ponujajo (na dnu uvodne strani na desni strani je link za prenos) IE 5.5. v slovenskem jeziku. In verjetno boš lahko prenesel tudi angleško različico.

Ker se očitno IE-ju 5.5. izteka čas in bi ga rad še imel shranjenega, ti priporočam, da si preneseš celotno inštalacijo (na zgornjem naslovu boš našel le 500 Kb veliko namestitev, ki šele ob nameščanju prenaša datoteke). Postopek in naslovi, kje si preneseti celotne inštalacije Internet Explorerjev pa najdeš v tej temi.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Highlag ::

Drugače pa poizkusi dobiti CD od kake revije. Vem da so se te inštalacije valjale po neštetih CD-jih, ki jih prilagajo računalniškim revijam. Mogoče pa še ima kdo kako?

Drugače pa M$ že zelo dolgo ni izdal nove različice IE-ja. Al se men sam zdi ?:8)

Tody ::

Ni dinar za razvoj nove različice >:D >:D >:D Drugač pa mislim da neki pacajo, mozila jim kr lepo diha za vrat

Azrael ::

No pravkar sem Dl inštalacijo za IE5.5 SLO z MS Slovenija. Ni potrebno vpisovati stikal, kot je bilo rečeno, na SLO verziji itak ne delajo, ampak gre takole: Dl tisti 0.5 Mb velik program, ga štartaš, potem je potrebno potrditi pravniški bla bla, Naprej, izbrati po meri, v meniju namestitev komponent, klikniti Dodatno in v oknu, ki se odpre izbrati samo prenos datotek na disk, Naprej, potem izbrati mapo (default je _:\Windows Update Setup Files ,in za katere OS, Naprej, Potem še izbereš mesto od kod Dl, ampak ni izbire, na voljo je samo North America in že gremo. Verzija za Win 9x zavzame dobrih 26 Mb.

Lp, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

ahac ::

ha.. kera navodila.. a se sploh splača z tem mučit?

mislm.. Firebirda potegneš dol.. odzipaš.. poženeš.. pa maš moderen browser (kar IE še do verzije 20 ne bo, če bo šlo tko naprej)
v slovenščini sicer še ni.. se pa dela na tem..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Cokolesnik ::

Azrael: parametri oz. stikala, kot jim pravis, delujejo povsem brezhibno. Sam imam tako na cdju full packe za IEje 5.5. (ang.+slo.) in IE 6SP2.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Azrael ::

Takole je. Ker iščem IE5.5 SLO za računalnik, ki ga ima fotr za brskanje po netu in SLO verzije ne najdem na nobenem CDju, sem včeraj snel IE z MS Slovenija, kot je bilo rečeno v tej temi. Ogledal sem si tudi povezave in ko sem vpisal parametre mi je namestitveni program napisal: Sintaktična napaka v ukazni vrstici. Za pomoč napišite "Ukaz" /? BTW: ukaza /? v ang. dokumentaciji ni.

Na ta način je program izpisal:

Možnosti ukazne vrstice:
/Q - tihi način za paket
/T: (popolna pot) - določa začasno delovno mapo
/C - ekstrahira datoteke v mapo samo, če je uporabljen skupaj s /T
/C:(ukaz) - preglasi ukaz "Install", ki ga je določil avtor

Tako, da ukazi, ki so navedeni na povezavah, pri tej verziji preizkušeno ne delajo. IE pretočen na način, kot sem napisal zgoraj, je že na CDju in dela, če boste lahko prebrali tale odgovor.

Lp, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet Explorer 4.0 SLO

Oddelek: Programska oprema
171707 (1480) Pentium
»

Brskalnik crkne, ko zagleda besedo "v-i-r-u-s"

Oddelek: Pomoč in nasveti
241804 (1410) K0K0
»

Kje je novica?

Oddelek: Slo-Tech
61266 (1215) Ziga Dolhar
»

windowsupdate

Oddelek: Programska oprema
9776 (621) Uporabnik
»

Question

Oddelek: Pomoč in nasveti
6848 (726) sasox

Več podobnih tem