» »

Redarji-tile ki pišejo listke za napačno parkiranje

Redarji-tile ki pišejo listke za napačno parkiranje

;-) ::

Danes je mokro zunaj ko je dež itd. Čakam v križišču 10 minut in nimam možnosti da speljem da bi se vključil v promet, potem se mi ponudi možnost samo sem moral bolj hitro potegnit, ker je mokro je malo skopalo-res čist malo, gume sploh niso zaškripale ali kaj podobnega-pač tisto ko se lih čuje po mokrem. Na drugi strani ceste redarka panično gleda moj avto in piše registersko.

Kaj lahko pričakujem domov?

tempoFlow ::

Glede na to, da nisi storil nobenega prekrška (prekoračitev hitrosti, vožnja preko redeče luči, vožnja preko neprekinjene črte...) in da domnevam, da redarka nima nobenega slikovnega dokaza o domnevnem storjenem prekršku in verjetno tudi ne prič, domnevam, da domov ne boš dobil ničesar.

;-) ::

Pa tale pri nas je prav nesramna. Stopi na cesto (včeraj mami) kr pri rdeči luči pa kaže z roko naj počakamo itd. Nevem kdo izbira in kako izobrazbo majo tile redarji sploh ker so nemogoči misli da boga za jajce drži če ma tisto obleko pa fotoaparat.

2x so jo že zlomli zarad obnašanja drugače.

solatko ::

Ko jih bodo parkrat skozi roke spustil, bodo ratal čisto pravi.

Good Guy ::

Pa tale pri nas je prav nesramna. Stopi na cesto (včeraj mami) kr pri rdeči luči pa kaže z roko naj počakamo itd. Nevem kdo izbira in kako izobrazbo majo tile redarji sploh ker so nemogoči misli da boga za jajce drži če ma tisto obleko pa fotoaparat.

2x so jo že zlomli zarad obnašanja drugače.


največja fora pa je ta da ko oni "parkirajo" svoje vozilo na pločnik, par metrov nazaj pa pišejo položnice za avtomobile ki so "narobe" parkirani.

lihk to se je dons zgodil pred našo "firmo"
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Pyr0Beast ::

God damit, kaj so vam redarji sedaj krivi da narobe parkirate in se malomarno obnašate v prometu ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

solatko ::

rovtar - slikaj in prilepi.

DimmniBurek ::

Burnouti so žal prepovedani, kot tudi vožnja po enem kolesu(motor)...
There Is No Stronger Drug Than Reality

;-) ::

Ni šlo za burnout, ampak je nevem 20cm samo spolzela guma mogoče še to ne, vse skupaj pa itak preglasi mašina ko je zelo glasna. Skratka čulo se je samo da sem bolj agresivno speljal, kar pa sem moral da sem prišel iz križišča pravi čas.

Hardstyle ::

Ne boj se. Če nima slike ti ne more nič!

tempoFlow ::

Se je pa potrebno postaviti tudi na drugo stran. Slovenska kultura vožnje in obnašanja na cesti je tako ali tako dokaj nizka. Naj dam kar za primer parkiranje na mestih za invalide. Saj bo vsak rekel, da je samo skočil nekam... Pač parkiraš malo dalje in se potem sprehodiš.
Redarji so tudi samo ljudje in opravljajo svojo službo in sami niso krivi, da so jim povišali pooblastila (njim samim to tudi ni bilo preveč po godu).
Če nepravilno parkiraš vzameš listek in plačaš. Prav tako tudi v primeru ostalih prekrškov. Če pa je kazen neutemeljena pa se lahko pritožiš - tudi redar potrebuje dokaze, priče, fotografije, itd. in te ne more neosnovano kaznovati.

zee ::

Kdor parkira na mestu, ki je rezervirano za invalide, si po mojem zasluzi mastno kazen - nekaj zaradi krsitve zakona, nekaj pa zaradi tega, ker invalidi parkirno mesto potrebujejo *dosti* bolj od zdravih ljudi.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

;-) ::

Ja če sta 2 redarja na kupu, ki že cel dan tavata po mestu in komaj kaj najdeta kak avto narobe parkiran-itak da bo imela pričo. Če pa rabi fotografijo pa je druga zgodba, na fotografiji se niti čulo nebi kak sem speljal drgače =)

Vem da niso sami krivi, samo naj dela svoje delo in se ne vtikuje drugam tale 2 v slovenski bistrici pa hodita preko ceste kjer ni prehoda (prav stopi ti pred avto), preko rdeče luči itd. Ko mu ali ji kdo kaj reče dobiš odgovor v stilu "jaz sem zakon jaz te lahko kaznujem ti mene ne".

Ne rečem da ni res da smo slovenci proti drugim voznikom (avstrija in severneje) zelo na nizki ravni pri kulturi v prometu, samo mamo tud slab vzgled (policaje, redarje itd.) Ravno včeraj se peljem po omejitvi (50km/h) čez naselje. čisto za rito mi vozi policijsko vozilo Astra (reg.PO 07-203)na 1x sploh nisem pričakoval ker je cesta ozka in vse me začne prehitevat, dobro upočasnim ker sem mislil da me bo ustavil (pričakoval sem to ker mi zadnja luč ni delala in sem bil na poti lih mehaniku). Astra odpelje naprej brez kakih lučk, siren itd. pa ji za foro sledim. 90km/h skozi naselje, skozi ovinke proti bistriškemu pohorju pa sem jo komaj lovil (pa nisem počasen voznik pa sem imel vrjetno več KM kot on in boljši avto od tiste arnce stare astre vrjetno letnik 96 ali majn). Poklical sem na policijsko in prijavil kaj sem videl, povedal tudi registrsko, so rekli da se bojo pogovorili z policajem kaj je delal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

solatko ::

Nimaš fotiča na telefonu, ki ti snema filme? Zakon velja tudi za policaje, tudi takrat, ko so na nujni vožnji, ne smejo ogrožati prometa. Pozivam vse, ki vidite take lumparije raznih prekrškovnih organov, da to posnamete in pošljete na net. Morda se bodo zamislil in se začeli obnašat tako, kot je prav, saj bodo šele potem upravičeni kasirat od folka za prekrške - enakost pred zakonom bi morala veljati za vse.

;-) ::

Vedno mam digitalca v avtu sam včeraj pa ga nisem imel. Jeba pomoje ga bo malo vsaj izučilo da bo izvedel za prijavo in sigurno se bojo kaj pogovarjali, kaj več pa niti ne pričakujem ker tak vemo kak je na policiji-roka roko umije.

KoMar- ::

Ja, predvsem se je v takih situacijah treba ganjat za policaji z velikimi hitrostmi kot nek vigilante.

Tilen ::

Kako lahko nekdo s sliko dokaže nekomu, da je agresivno speljal?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

darkolord ::

Poklical sem na policijsko in prijavil kaj sem videl, povedal tudi registrsko, so rekli da se bojo pogovorili z policajem kaj je delal.
Hehe, enkrat sem vidu dva kekca, ki sta skocila v golfa (civilni policijski), ki je bil parkiran na avtobusni, pol sta speljala tko da so se gume kurle, obrnila sta čez polno črto, po desni prehitela en avto, zapeljala čez rdečo luč in se potem naprej peljala s precej visoko hitrostjo (kjer je omejitev 50). Za foro sem poklical policijo, pa so rekli samo: "Hvala. *klik*" (ja, kr skenslu me je)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

solatko ::

Filmček rukneš na yutube s kakšnim hudim naslovom in, če bo tega dosti, se bo marsikdo od odgovornih zamislil, lahko tudi na 24ur.

Good Guy ::

evo da obudim staro temo..

dons so pred mkgpjem(ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano) ne prvič parkiral svoje jetra na voznem pasu.

slika se mal slabše vid sam vid pa vseen se 8-)

http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

T-h-o-r ::

parkirišč je veliko premalo, potem pač parkiraš, kjer je je še kakšen približno primeren prostor :)

na FF v mariboru je tudi veliko pomanjkanje parkirišč, obenem pa se ti izpit začne za 20 minut :))zaenkrat še nisem dobil položnic
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Good Guy ::

parkirišč je veliko premalo, potem pač parkiraš, kjer je je še kakšen približno primeren prostor :)

na FF v mariboru je tudi veliko pomanjkanje parkirišč, obenem pa se ti izpit začne za 20 minut :))zaenkrat še nisem dobil položnic


sej drugi me ne motjo, sam oni k pa pišejo kazni za neprevilno parkiranje se pa lihk ne spodob..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

KoMar- ::

Star rek pravi: "pometi najprej pred svojim pragom...". Oni niso tukaj, da bi bili nek zgled ostalim, ampak so samo kaznovalni organ...

Good Guy ::

Star rek pravi: "pometi najprej pred svojim pragom...". Oni niso tukaj, da bi bili nek zgled ostalim, ampak so samo kaznovalni organ...


jao kter butelj si ti,.. to se prav če oni lahko pišejo kazni lahko parkirajo kjer jim paše?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Utk ::

Oni in policaji bi morali plačevat dvojne kazni za vsak prekršek, ki ga nardijo.

šernk ::

Star rek pravi: "pometi najprej pred svojim pragom...". Oni niso tukaj, da bi bili nek zgled ostalim, ampak so samo kaznovalni organ...


najbolj me moti da nismo vsi enakopravno obravnavani. v LJ z goriško registracijo, bog ne daj da parkiraš na kakšen pločnik...v 15min ti odpeljejo avto, medtem ko so lahko avti z LJ tablico tam parkirani cele dneve...

redarji avta prav tako ne bi smeli nepravilno parkirati (to lahko storijo le vozila na nujni vožnji, če mene vprašate). ni jim potrebno za pisanje kazni hoditi 20km daleč, avto lahko tam zaustavijo, ne smejo pa parkirati.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

;-) ::

Oni in policaji bi morali plačevat dvojne kazni za vsak prekršek, ki ga nardijo.


ja službo bi mogo zgbuit takoj.

MarkookraM ::

Mene zanima koliko avtov parkiranih pred ministrstvom za obrambo (?) v Mariboru je dobilo kazen? VSAKI dan je tam nekaj avtov parkiranih kar na cesti, ne napol na pločniku, direkt na cesti. In to so očitno osebni avtomobili, vidiš tudi kako neka ženska čaka na sovoznikovem sedežu zadaj pa otrok.

energetik ::

jao kter butelj si ti,.. to se prav če oni lahko pišejo kazni lahko parkirajo kjer jim paše?
Baje piše tole v zakonu: "Vozila mestnega redarstva smejo ustaviti na cesti za toliko časa, kot je nujno potrebno za opravljanje del in smejo zapeljati tudi v območje za pešce in v območje umirjenega prometa, če je to potrebno zaradi opravljanja del."

Toliko o butljih...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

AndrejS ::

Problem je to, da so tile redarji ponavadi "zgube" , ki v življenju niso nikoli nič pametnega naredile in dosegle, bile so na borzi ,ker niso bile sposobne nič narediti. In sedaj ko so dobile uniformo jim je ego zrasel in mislijo da so šerifi.

Mr.B ::

Pač se ne pustite terorizirati s strani trofaznega. Hm, sej res slovenci tega nismo sposobni.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

KoMar- ::

Namesto, da bi parkirali pravilno, iščete vzroke povsod drugje. Tipično. In vi ste kao boljši od "redarjev" potem?

T-h-o-r ::

res ogrožam na tisoče življenj, ker za 5 minut parkiram na pločnik, da skočim po bone, na bankomat, etc.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Yossarian ::

Problem je to, da so tile redarji ponavadi "zgube" , ki v življenju niso nikoli nič pametnega naredile in dosegle, bile so na borzi ,ker niso bile sposobne nič narediti. In sedaj ko so dobile uniformo jim je ego zrasel in mislijo da so šerifi.


A ti si pa maksimalno uspel v življenju, ka-li?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Gandalfar ::

res ogrožam na tisoče življenj, ker za 5 minut parkiram na pločnik, da skočim po bone, na bankomat, etc.


To ne, krsis pa druzbeni dogovor o obnasanju.

thramos ::

res ogrožam na tisoče življenj, ker za 5 minut parkiram na pločnik, da skočim po bone, na bankomat, etc.


Ne, zato pa je kazen tvoji napaki primerna.

M-XXXX ::

najbolj me moti da nismo vsi enakopravno obravnavani. v LJ z goriško registracijo, bog ne daj da parkiraš na kakšen pločnik...v 15min ti odpeljejo avto, medtem ko so lahko avti z LJ tablico tam parkirani cele dneve...

Ravno zaradi tega namena se vzame tisto tablico, kjer boš parkiral (recimo za na fax:D)

KaiV6 ::

Yossarin:
Problem je to, da so tile redarji ponavadi "zgube" , ki v življenju niso nikoli nič pametnega naredile in dosegle, bile so na borzi ,ker niso bile sposobne nič narediti. In sedaj ko so dobile uniformo jim je ego zrasel in mislijo da so šerifi.
A ti si pa maksimalno uspel v življenju, ka-li?


Najbrz ga niso sprejeli v svoje vrste, pa je malo jezen.

EDIT: quotes
<insert>podpis.html</insert>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KaiV6 ()

Mr.B ::

Če se študent pripelje z avtom na fax, ima denar tudi za parkiranje na primernem mestu....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Pyr0Beast ::

Wau, kakšna logika.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

M-XXXX ::

Če se študent pripelje z avtom na fax, ima denar tudi za parkiranje na primernem mestu....

Tudi na to sem pomislil- Maxi market ima mesečno parkiranje 170€ kar pomeni 2000€ letno... Ti dam številka pa mi nakažeš (lahko tudi v ene dveh treh obrokih):D

fosil ::

Parkiranje pred vrati faksa ali na splošno v centru mesta je luksuz, ki se plača.

Če si tega ne moreš privoščiti imaš na voljo kar nekaj alternativ - LPP, kolo, peš...
Tako je!

Gandalfar ::

@M-XXXX pustis avto na dolgem mostu in si kupis mesecno vozovnico.

M-XXXX ::

@M-XXXX pustis avto na dolgem mostu in si kupis mesecno vozovnico.

Hvala za nasvet vendar kašnega večjega problema ne bo (da ne bo pomote- nimam namena parkirati v Maximarketu, navedel sem ga le kot primer).

KoMar- ::

Jaz imam izpit skoraj 5 let, živim praktično v centru Ljubljane in sem razvajen v tem pogledu, da se povsod zapeljem z avtom. Ampak kazni za napačno parkiranje pa še nisem dobil...

ABX ::

Danes je mokro zunaj ko je dež itd. Čakam v križišču 10 minut in nimam možnosti da speljem da bi se vključil v promet, potem se mi ponudi možnost samo sem moral bolj hitro potegnit, ker je mokro je malo skopalo-res čist malo, gume sploh niso zaškripale ali kaj podobnega-pač tisto ko se lih čuje po mokrem. Na drugi strani ceste redarka panično gleda moj avto in piše registersko.

Kaj lahko pričakujem domov?


Nasmej se. Na dom ne dobiš nič, če pa kaj dobiš napiši pritožbo in zanikaj vse.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mestno redarstvo (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
59397490 (15356) UganiKdo
»

Parkirišča med bloki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14422896 (18817) Saul Goodman
»

Nepravilno parkiranje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19416832 (7907) jype
»

Ugovor na kazen za nepravilno parkiranje v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7412665 (11499) Vice

Več podobnih tem