» »

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty

««
17 / 19
»»

49106 ::

a je ta g18 kul?:))):

rdecaluc ::

G18 se uporablja za masovno sprejanje :D.. res je prekleto natančna in preveč močna.
Est modus in rebus. ,typos

Yaqwsx ::

kalasnik ftw. skoda samo, da ga tak pozno dobis. ga mam samo 1 lvl vedno :D
sicer pa zdaj sem zadnjic prestizno. vseh 10 slotof odprtih :P da se malo pohvalim

BigWhale ::

A nisi ti rekel, da ne igras vec tega bednga gejma? ;>

Yaqwsx ::

sej nisem ;) al bi ti mogo napisat, da sem spet zacel

cuj bigwhale, prejsni tedn sem zacel spet

gruntfürmich ::

djte fantje, rešte me te igre, ker jo prodajam: modern warfare 2 special edition, dobil zraven grafične.

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tr0n ::

rdecaluc je izjavil:

G18 se uporablja za masovno sprejanje :D.. res je prekleto natančna in preveč močna.

Fuck G18. ACR FTW.

Pa hardcore SD in TD seveda. Ostalo je za noobe. ;)

Yaqwsx ::

HC je za kemperje, ko kempajo na 1 spotu celi cas, pa nevidis od kod te je ubil.

tron camper. kaki sotor mas za 1 al 2 osebi? :P

Tr0n ::

Jaz sem vedno assualt. Ni pa mi ravno jasno, kak se da folku cepet na istem mestu celo igro. Ampak tudi te se da fajn po tihem "odstranit". ;)

Yaqwsx ::

ni potrebe bo HC modu, ker ze v navednem padajo s 3 hiti. ce pa z majn ubijas folk pa ze brezveze.

HC bi mogli naret brez air supporta, pa mogoce se perkov.

Bananovec ::

Da ne rečem, da se da ubiti tudi po tri osebke z ENIM metkom.

Tr0n ::

Jah, zato je HC cool. It's hardcore. :)

Yaqwsx ::

zato pa res ni potreben HC. sicer pa sta ze 2 killa z enim metkom tak redka, da ni omembe vredno. dosti lazjih nacinov, ubit 3 in vec na en mah.

IvoJan ::

ma jaz igram samo HC TDM. in to zmeraj z revolverjem in tactical knife, throwing knife, sleight of hand pro, cold blooded pro in pa seveda ninja pro :) cisti pokol ;)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Bananovec ::

Tr0n je izjavil:

Jah, zato je HC cool. It's hardcore. :)

Ko se mi je to zgodilo, nisem igral HC. Igral sem običen team deathmatch.
ČE bi se ti 5 modelov postavilo v kolono in bi prvega dobro ustrelil, potem bi ziher vsaj 4 od 5 ubil.

Tr0n ::

Evo, stimulus pack je releasan. Double XP od 4. do 9. maja.

Modern Warfare 2 'Stimulus' DLC Hits PC

Yaqwsx ::

kak so nove mape? sem cito, da se folk ze joce, da nemorejo niti game moda vec izbrat na novih mapah :))

BigWhale ::

Tr0n je izjavil:

Evo, stimulus pack je releasan. Double XP od 4. do 9. maja.

Modern Warfare 2 'Stimulus' DLC Hits PC


Pr nas se ga pred dvema urama se ni dal downloadat...

Drgac pa ja, HC je a way to go. :))

Tr0n ::

Yaqwsx je izjavil:

kak so nove mape? sem cito, da se folk ze joce, da nemorejo niti game moda vec izbrat na novih mapah :))

Res je, precej storasto so tole naredili. V bistvu imas na izbiro Stimulus (zbirka klasicnih game modov) in HC Stimulus (vsi HC modi). To pomeni, da si ne mores izbrat specificnega moda + stimulus mape.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Yaqwsx ::

nebi si mislo, da se lahko bol zajebejo produkt lol. ze skoz me jezi, da nimas vpliva kero mapo igras. pol pa, da se niti game moda nemores izbrat.

mogoce delajo studijo, kak fejst lahko zajebes produkt in ga bo folk se kljub temu kupoval. pa verjetno se bo se najdlo par zagovornikov, ki bojo trdili, da je to dosti bolse ;). bigwhale ti si ziher navdusen, kak ti to poenostavi vse skupaj :)). ne samo, da se nerabis obremenjevat z iskanjem serverja, niti z iskanjem gamemoda nebos imel tezav :P

zgleda se je pojavil se nov. problem. folk, ki ma dlc nemore vec igrat starih map/modov.

pa se dobra novica za vse tiste, ki nimajo igre http://store.steampowered.com/news/3785/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yaqwsx ()

Tr0n ::

Yaqwsx je izjavil:

zgleda se je pojavil se nov. problem. folk, ki ma dlc nemore vec igrat starih map/modov.

Vceraj je se delalo, danes pa ne vec.

Se vidi, da ni vec IWja.

Yaqwsx ::

sem malo prebiro steam forume. baje so cheateri spet na pohodu, ko je free weekend. bom sel pol zvecer se malo sam pogledat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yaqwsx ()

Berserker ::

Lol ne, sej ne rečem da pri bad company 2 cedi mleko ali med ampak se poserje na ta podn(beri cod mw2). Po mojem so šli avtorji čez meje dobrega okusa. Zadnji acidenti kažejo da je kr nekaj folka iz IW kolaboriralo in prebegnilo k EA.

Tr0n ::

Jaz glih ne opazim kaj dosti cheaterjev, ce sploh. Folk pac zacne takoj pisat cheater, ce kdo dobro spila, kar se zdalec ne pomeni, da tudi ima kak cheat.

Yaqwsx ::

verjetno so to dobri igralci, ki se pretvarjajo da cheatajo ;)al zakaj reklamirajo cheate?



sem malo igral pa nisem naso 1 igre, da ni mel host odklenjene konzole pa prirejena pravila. al neskoncni xp, kill cam ugasnjen pol cudni gamemode itd..
naj se ze tak free weekend konca, ker je res katastrofa lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yaqwsx ()

Tr0n ::

Hmm, cudno, jaz nisem nic podobnega opazil. :)

Yaqwsx ::

verjetno igras nove mape. tiste niso v free weekend paketu.

idi malo ground war probat na stare mape, pa bos vido cheataz.

Tr0n ::

Zdaj sem dve uri HCTDM na starih spilal, pa ni bilo nic neobicajnega. Razen klasicnih kamperjev seveda.

Yaqwsx ::

na hc bos tesko vido ce kdo cheata, razen ce bo res trem na sec. heada stisno. v kill kamerci se lepo vidi, ko te ze zasleduje z misko, predno prides sploh iza ovinka, strela z orozji brez recoila itd.. te vstreli skozi 10 grmov, ker ma texutre hack, ki ga vac niti nekaznuje. ker so custum texture dovoljene, itd..

Yaqwsx ::

wtf. se mi pa zdaj zgodlo :D. sel ground war pristal v nekem cudnem modu na rustu samo s snajpami pa nozi(neglede na katero claso si izbral). pa pri hostu so bli cheati vidni iz spectorja(ti rdeci kvadratki na videu) pri ostalih igralcih tega ni blo. pa brez, da bi joino v igro in kogarkoli ubil postal 70lvl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yaqwsx ()

xnnx ::

mam en problem sem šeu dan igrat pa pridem gor na server kar naenkrat vse čudno pištola je mela laser pa take fore pa fulv velk radar in kar neki je začelo pisat pa sem ratu lvl 70 a mogoče ve kdo kak to fixat da bi šel po lvlih ot tistega ko sem končal!!
pa še ena fora je namesto 4 črtice za povezavo jih je 8

lp

prosim za odgovor

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xnnx ()

Slo-One ::

Ne, da bi vedel. Lahko pa greš v naslednji prestiž.

jizzer ::

Hacked server lol hepan :P

IvoJan ::

toj sam na xboxu?? al je tut na PCju?? ker jst se nism opazu haxanih serverjev
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

rdecaluc ::

PC.. katastrofa.
Est modus in rebus. ,typos

Yaqwsx ::

ja hacked server ze. samo dozdaj ni blo mozno, da si 70lvl postal brez da si koga ubil. pa da si niti orozja nisi mogo izbrat, pa admin tolls kot je vidno pri hostu, da uporabla esp... sem na steam forumu cito, da so se nekaterim odklenli cisto vsi titli in emblemi, samo s tem da so joinali na server..

matija14 ::

Glihkar prav iskal hacked server in glej ga zlomka: v peto zadanem, Ground War seveda! Rust, TDM, igralo pa se je po principu FFA, torej si lahko streljal kogarkoli. :) Na žalost nič 300.000 XP za kill, ampak vseeno Rust za 18 igralci je kar precel zanimiv.

Tr0n ::

Lols. Na HC ni tega.

IvoJan ::

jaz samo HC igram in zato tega ocitno se nisem dozivel xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Yaqwsx ::

jaz igram dominacijo, tdm, ground war... pa je tega polhno v povprecju je bla vsaka druga igra ta vikend pohaxana ;)

pred tem vikendom pa sem mogoce vse skupaj 5x naleto na pohaxan server v vec kot 2k igrah zaigranih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yaqwsx ()

Tr0n ::

Zgleda je folk na veliko ustvarjal temp accounte in testiral svoje hacke med free vikendom.

Upam, da temu sledi mass VAC ban.

Yaqwsx ::

vceraj zvecer sem igral 20 iger ground war. pa niti 1 cheatera opazo al pa pohaxanega servera. al je pado vac ban, al pa se je free weekend koncal.
blo je prav zabavno igrat, ko bi skoz blo tak bi bil svet lepsi, vsaj online :P

xnnx ::

lol včeraj do 70 lvl preko hax serverja
danes v nov prestige spet pridem na server pa 1 shoot 1 mio xp
pa spet lvl 70 za popizdit

[url=http://www.shrani.si/?u/Gf/3FR170AU/cod...
slika ki dokazuje xD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xnnx ()

Yaqwsx ::

se sploh necudim vec, zakaj folk raje na konzolah igra. ce bo slo tak naprej bom se jaz prestopo :P

Tr0n ::

Hehe, kaj se jezis. Mas vsaj vse odklenjeno. :) Jaz se ze dolgo mantram, pa sem komaj 57.

Master Chief ::

Hellow,

Če kdo špila, me lahko doda na steamu, username: ak733, nick v špilu Sergej Pupovljov.

Tr0n ::

Danes so koncno nastimali, da se med "starimi" modi (recimo HCTDM) izbirajo tudi nove DLC mape.

Dolgo so nucali.

IvoJan ::

ja ma to je kr neki.. kaj pa mi ko nimamo DLCja?? lahko pa fafnemo kito.. kaj nas bo vrglo s serverja ce bo izbralo to mapo iz DLCja?
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

rdecaluc ::

Veš najbolj žalostno je da pirati imajo vse DLC mape in jim vse dela.. Po drugi strani pa moremo mi odšteti 30$ (2x DLC), da dobimo isto -.-
Est modus in rebus. ,typos

IvoJan ::

in kako lahko igras prek neta ce si pirat??
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|
««
17 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528126831 (3792) Skyman
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158439 (2937) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768387 (36152) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937312 (22954) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100039 (74868) Klemzz

Več podobnih tem