» »

Mozilla Slovenija se predstavi

Mozilla Slovenija se predstavi

Mozilla Slovenija

Slo-Tech - Kljub temu da je Firefox že nekaj časa najbolj priljubljen brskalnik v Sloveniji, pri nas kar nekaj let nismo imeli osrednjega spletišča skupnosti uporabnikov, ustvarjalcev in ljubiteljev Mozille. No, vsaj posodobljenega ne. K sreči je ta čas minil, zato odslej ne bo več dileme, kje poiskati najnovejši Firefox v slovenščini in kje prebrati sveže novice iz sveta Mozille v maternem jeziku. Mozilla Slovenija z današnjim dnem začenja tudi akcijo zbiranja predlogov za izboljšave Firefoxa. Prvih 100 opisov, skic, fotografij, videoposnetkov, delujočih rešitev ali predlogov v drugi obliki bo nagrajenih z majico z motivom Firefoxa.

12 komentarjev

Kami ::

Super ideja.

Pohvale vsem za izvedbo.

Poldi112 ::

Sem napisal mail, ampak pozabil dati svoj naslov :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mathjazz ::

Nikjer ne piše da je potrebno napisati naslov. Te bomo kontaktirali po emailu in se bomo že nekje dobili. Nimamo sicer za poštnino, ampak naše lovke so razporejene po celi državi. :D
www.getfirefox.com

Eupatrides ::

Zadeva se mi zdi malce zapoznela, ker mamo danes na trgu za windows recimo hitrejše brskalnike (chrome) in enostavnejše za uporabo (safari), a ni bench marking potem takem najboljši nasvet razvijalcem?

moj naslov iveco555@gmail.com ...:D

kihc ::

Btw, je mogoče kje pri nas kupit T-shirte na temo FFja? Pri nas mislim predvsem to, da ne znaša poštnina 2x več kot 2 majice.
x

mathjazz ::

Eupatrides: pošlji predlog na kontaktni naslov.

kihc: dvomim. Zato pa izkoristi priložnost. ;)
www.getfirefox.com

poweroff ::

Mathjazz - jaz sem spisal in poslal en predlog za izboljšanje varovanja pred phishing napadi. Upam, da boste zadevo upoštevali, ker konkurenca podobne ideje nima. :)
sudo poweroff

mathjazz ::

Matthai, super si spisal! Bom probal do konca vikenda vsem odgovorit, malo me baše izpit v ponedeljek. ;)
www.getfirefox.com

mtosev ::

Firefox je fajn. sam uporabljat anglesko verzijo. slovenski prevodi so vec krat FAIL pa se sem navajen na ANG software.

pozabil dodat. Mozilli sem 10USD doniral- :))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

SmeskoSnezak ::

Samo? Ko pa se tak kopaš v denarju. :P
@ Pusti soncu v srce... @

BigWhale ::

Firefox je fajn. sam uporabljat anglesko verzijo. slovenski prevodi so vec krat FAIL pa se sem navajen na ANG software.

pozabil dodat. Mozilli sem 10USD doniral- :))


Ce clovek ne zna slovensko, so vsi slovenski prevodi fail. :>

poweroff ::

Matthai, super si spisal! Bom probal do konca vikenda vsem odgovorit, malo me baše izpit v ponedeljek. ;)

A pol dobim majico? :P

Sicer pa - žal sem dal napačen link, pravi je v povezanih novicah. Če boste pošiljali naprej oz. prevajali v angleščino pa lahko pomagam.
sudo poweroff


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla popustila; prihodnje verzije Firefoxa bodo vključevale Adobe Access DRM (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7123656 (19093) Mipe
»

Starejši računalnik - nalagnje spl.strani in flash

Oddelek: Pomoč in nasveti
61171 (1022) opeter
»

mozila se ne odpre

Oddelek: Pomoč in nasveti
131053 (981) OK.d
»

Mozilla odvisna od Googla? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6610042 (7609) poweroff
»

Firefox vrača udarec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
585308 (5308) frudi

Več podobnih tem