» »

Elitebook video-pomoč

Elitebook video-pomoč

T-Majo ::

Zanima me nekaj. Zakaj mi na HP Elitebooku z FireGL kartico šteka .avi? Seeking time je tudi zelo dolgi. Procesor je praktično neobremenjen, računalnik pa hladen. To se mi dogaja na vseh programih. Imam Divx codec player in AC3 filter. Predvajam z GOM playerjem ali WMP. HD mi pa tudi sliko zelo neostro naredi (kot kakšen avi izgleda). Z računalnikom drugače ni nobenih težav. Programska opreje je tudi posodobljena.

jan01 ::

Odinstaliraj vse kodeke in posnemi le cccp -v njem best player -media player classic home cinema...
HP ima vedno zastarele driverju. Zloadej najnovejše iz http://game.amd.com/us-en/drivers_catal... in še Mobility Modder(da jih lahko insaliraš(v inf doda vnese...

T-Majo ::

Sem že iskal. Sedanje sem prenesel iz HPjeve strani in so 10.oktober verzija. Imam pa FireGL V5725.

jan01 ::

Kot sem rekel: Zloadej iz najnovejše atijeve driverje iz omenjeneg linka in jih s mobility moder moodaš(glej navodila na strani....

T-Majo ::

Sem inštaliral CCCP brez da bi odstranil prejšnje codece in deluje ok. Upam da se teževa ne ponovi. Hvala za informacije jan01.

T-Majo ::

Edino HD se mi zdi da ima še vseen lepšo sliko PC z HD2600pro kartico, čeprav je zaslon dosti slabši.

jan01 ::

Zato, ker se slabi kodeki uporabijo(vse prejšne odinstaliraj). Predvajati moraš s media player home cinema in posnet še coreavc.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kodeki

Oddelek: Zvok in slika
183140 (2159) matmel
»

katere kodeke

Oddelek: Pomoč in nasveti
7951 (909) V-i-p
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11116998 (9883) GrimReaper
»

vlc media player

Oddelek: Zvok in slika
144927 (4002) LordTado
»

noce filma odpret..

Oddelek: Pomoč in nasveti
51225 (1133) blackbfm

Več podobnih tem