» »

Kako vstaviti stran v .doc?

Kako vstaviti stran v .doc?

Serpentö ::

Zivjo, delam eno seminarsko pa glede oznacevanja straneh mam problem malicki..
Jas bi rad, da se zacnejo strani oznacevat po tretjem listu. Tak, da bi zacelo pri 4 in bi ostevilclo z 1 do ...

Retard pa taki, vcasih sm mogel to vedet kot pesmico zdaj pa nimam pojma o pojmu vec...

PLEASE ASSIST?!?!?! :P

gkovac ::

magični besedi: section break
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

jishiri ::

heh.. ne spoznam se kaj veliko v wordu, jaz sem pri seminarskih kr posebej strani naredil in potem dal ostelilciti tam kjer sem hotel :D

Serpentö ::

^^ Sulc to bi blo pol "Prelom strani" v slo? Mam namrec slo menu.

tempoFlow ::

Išči pod Prelom Odsekov, Uporabi naslednjo stran, tako da se naslednji odsek začne na naslednji strani.
Za vsak odsek lahko nastavljaš velikost strani, orientacijo, robove, številčenje (začetek številčenja in obliko),...

sloxl8 ::

Ne, tisto je "Page break". Ti moraš vstaviti "Prelom odseka" ali nekaj podobnega.

Vikking ::

postaviš se na tretjo stran. Izbereš VSTAVLJANJE - PRELOM - vrste prelomov odsekov (NASLEDNJA STRAN). Vklopiš GLAVA/NOGA se postaviš na NOGA ter (odkljukaš ikonco kjer piše POVEŽI S PREJŠNJIM).

Tako je 4 stran NOGE sedaj neodvisna za oblikovanje od ostalih prvi 3 strani. Kar boš počel v nogi od 1-3 strani ne bo vplivalo na 4 stran.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odseki v wordu

Oddelek: Programska oprema
309072 (2248) Galaxy
»

Različni robovi v wordovem dokumentu

Oddelek: Programska oprema
121683 (1583) winko
»

Vstavljanje številk strani v wordu

Oddelek: Operacijski sistemi
83782 (3632) hobbit
»

Word (2003 - ali 2007) - kazalo strani ("naprednejše - dva oštevilčenja v enem dokume

Oddelek: Programska oprema
1410364 (7573) nhjghvfhj
»

Številčenje strani v wordu

Oddelek: Programska oprema
610110 (10110) PrljaviDzem

Več podobnih tem