» »

nakup SONY avtoradia

nakup SONY avtoradia

wolk111 ::

Pozdravljeni!

Nameravam kupiti nov avtoradio in sicer SONY MEX-BT 3700 in me zanima če kdo od vas ve kakšne dobre ponudbe v Sloveniji, lahko pa tudi v Avstriji(max. nekje do Graca oz. Celovca).
BISTVO: KJE GA LAHKO DOBIM NAJCENEJŠE?

Lep pozdrav.

Valenti Volk

zee ::

offtopic: Imas kaksen poseben razlog za nakup znamke Sony? Pioneer in Kenwood ti ne ustrezata? Ko sem pred leti nabavljal, mi je bil Sony namrec mocno odsvetovan.

Toliko pride v trzaskem MediaWorldu.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

wolk111 ::

Torej zakaj Sony? Doma imam namreč skoraj vse znamke Sony ... in moram reči da še nisem bil razočaran nad njimi. Hm, je mogoče pri avtoradijih drugače? Ma mogoče kakšne napake itd.? Torej mi Sony ne priporočate?

Rad bi slišal še mnenja od drugih.

LP

Valenti Volk

dukenukem ::

tale radio je čist zakon zadeva in sony je dobra firma :)

misek ::

Imel stik s parimi Sony-ji (cenovni razred do 150 €) in so vsi imeli katastrofalen tuner. Z višjega cenovnega razreda pa ne vem, kako je tam.

TOP ::

Pa dajte bodite resni Sony je dober kar se tiče TV,kar se tiče avtoradiov je pa katasrtofa v sami kvaliteti zvoka,da o tunerju ne govorimo,napram Pioneerju ali pa Alpine.Če seveda primerjamo isti cenovni razred.Za teh 200e vsekakor poglej Pioneer ali pa Alpine,če pogledamo v funkcijah boš za ta denar več mel pri Pioneerju.

rzidar1 ::

u glavnem...
ko sva s fantom kupovala avtoradio, sva šla do soseda, ki je avtoelektričar (zelo uspešen!) in nama je močno odsvetoval sony. rekel je, da je vse druga (seveda znane znamke) boljše.
rekel pa je tudi... mal dnarja mal muske... to pri avtoradiih zelo drži.
Lp
Rosvita Zidar - RoZi

;-) ::

preprosto mimovrste?

Sonyja nebi dal v avto. Imel sem že Kenwooda, Panasonica, Pioneerja in Alpine. Moje mnenje je da je Alpine mercedez med avtoradiji, druga nočem več.

;-) ::

wolk111 ::

LP. Torej po vašem odsvetovanju glede Sony autoradia sem se odločil in malo pobrskal po internetu in se odločil da vzamem Alpine oz. Pioneer. V mislim imam Alpine CDE-102RI in Pioneer DEH-P5100UB.

Kaj mi predlagate? Katerega naj vzamem?

Lep pozdrav.

Valenti Volk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wolk111 ()

;-) ::

Imel sem pioneerja in alpine.
Sicer ne teh modelov. Moje izkušnje so take:
Alpine je bolj kompakten po izdelavi. Tako da primerjaš laptop Toshiba in Acer. Pri acerju vse poka škripa in čez čas se obrabi, nekaj podobnega je z pioneerjem. Motila me je tudi ena stvar ko sem dal naglas ko so bili direkt zvočniki prklopleni je tripal (moč mu je pobiralo) tega noben drugi mi ni delal. Z alpine pa sem vedno bil zadovoljen, kompaktna izdelava, fini materiali, gumbi vse ok. zvok super iskanje po mapah in nasploh po skladbah izredno dobro narejeno. Polno uporabnih nastavitev.

Drugače pa je so to samo moje izkušnje.

dukenukem ::

kdo pa uporabla tuner ,al poslušaš radio, al poslušaš mp3je ;)js radio skoraj nikol

;-) ::

Za prometne info itd pa res poslušam.

rzidar1 ::

LP. Torej po vašem odsvetovanju glede Sony autoradia sem se odločil in malo pobrskal po internetu in se odločil da vzamem Alpine oz. Pioneer. V mislim imam Alpine CDE-102RI in Pioneer DEH-P5100UB.

Kaj mi predlagate? Katerega naj vzamem?

Lep pozdrav.

Valenti Volk


vsekakor alpine
Lp
Rosvita Zidar - RoZi

SaXsIm ::

Tudi sam nabavljam avtoradio. Pripravljen sem dat do 120€, želim pa imet usb vhod in pa priključek za wired remote (Renault Stalks, port niti ni pomemben, na ebayu se dobi adapterje). Zvočnike že imam, 4x45w Blaupunkt.
Kaj mi priporočate?
SaXsIm

wolk111 ::

lep pozdrav. kupil sem glih vceraj avtoradio ALPINE CDE-101R in moram reci, da sem ze prvi dan uporabe zelo zadovoljen z njim. jas bi ti kar tega priporocal. daj totih 20€ polek pa mas res vredo zadevo. lp.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Avtoradia

Oddelek: Zvok in slika
483297 (959) Twixz
»

avtoradio pioneer ali alpine (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
505858 (3612) ProGo
»

Kateri avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6712409 (7607) undertacker
»

Pioneer ali Alpine

Oddelek: Loža
141476 (1476) Scorpia
»

Kateri avtoradio?

Oddelek: Na cesti
476125 (4305) Vikking

Več podobnih tem