» »

Kateri avtoradio

Kateri avtoradio

«
1
2

jvolk ::

Pozdravljeni.
Odločam se za nakup novega avtoradia. Rad bi da mi svetujete na podlagi lastnih izkušenj.
Potrebujem avtoradio, ki ima:
- usb priklop spredaj
- bluetooth, da se lahko povežem gor s telefonom in lahko prostoročno telefoniram (po možnosti več telefonov naenkrat)

Predlogi?

Dusan_HD ::

V manjšem avtu imam Sony BT2600 (120eur) in je že fensi, čeprav nima prenosa imenika v spomin radia. Za karavana pa sedaj oglejujem Sony BT4700 ali BT5700. Pioneer v malenkost višjem razredu pa ponuja DEH-P7100BT DEH-P8100BT. Cenovno so tile nekje 250-350 eur.
Ampak res .... BT2600 za ceno 120eur kar trga gate - si poceni handsfree!!!!
raY_

jvolk ::

Sony BT2600 bi bil kar primeren, a nisem zasledil da bi imel USB priključek. A ga ima?

Dusan_HD ::

ne nima. 3600 model ga pa že ima
raY_

TOP ::

Pardon ker bom mal ukradel temo.Kaj menite ali Pioneer 6900 ali Alpine 9853.Kaj menite kateri je bolši.

Dusan_HD ::

Top: se nebi opredelil a grda sta ko k*. To so sploh aktualni modeli? Glede na strica Google je Pioneer 6900 izšel leta 2006.
raY_

nastyboy ::

Jaz se isto razgledujem malo.. USB, BT in MP3, zaenkrat mi je še najbolj všeč Pionir DEH-P6100BT

;-) ::

Alpine če se le da.

Imel sem 3 pioneerje pa enega alpine-sicer gre za starejše modele ki niso sedaj aktualni oz. so nižji cenovni rank (no alpine je bil 240€ kot nov) in med alpine in pioneer lahko povem da je kot fičo in mercedez, že od izdelave, kompaktnosti naprej do zvoka, nastavitev in vsega.

GrimReaper ::

Pioneer je čisto ok, pri mojem edino včasih utihne za sekundo ko hočem spremenit glasnost. Drgač je men važno samo da ma USB, sej drgač je tko neuporaben, radio sux, CD-ji so last century.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

;-) ::

Zdaj če tebi radio sux še ne pomeni da drugim ne, in pioneer ma sprejemnike za radio tak boge da ti prometne info. malokdaj spodobno pove.

zee ::

Kateri avtoradio pa priporocate oz. poznate, ki podpira priklop iPhona?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

;-) ::

Alpine-i majo dobro podpore za iPhone. Že davni Alpine 9881rb je imel. Če pa nima podpore npr. pioneer pa vzameš takega z aux izhodom pa kabl kupiš pa je isto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

en3rgie ::

Mislim da z Alpinom nimas kej falit. Veliko bolsa zadeva kot pioneer

zee ::

O tej moznosti sem ze razmisljal, vendar bi rad zadevo zrihtal tako, da se bo trobitel tudi polnil.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

;-) ::

Kaj pa manjka polnilcu za v avto:) ?

ABX ::

Nekaj kar imam USB priključek. Vtakneš tvoj mp3 player in med vožnjo se še polni.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

zee ::

Ja, tocno to.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

nastyboy ::

Kolega je rekel da mu je prav grdo USB ključek ki ven štrli v luft, in da prav s tem namenom ni kupoval avtoradia z USB ključkom, vseeno je pa hotel imeti SD kartico - majhna skrita, neopazna, vsak pa ima doma kakšen čitalnik takšnih kartic, po možnosti pa še kakšno kartico ki je ostala od fotoaparata, oziroma se jih dosti poceni da dobiti preko neta... Je pa res, da pri USB lahko vsak svojo muziko prinese zraven.

Zgolj v razmislek.

LP

GrimReaper ::

Jest mam Patriot Mini (kupljen prav za ta namen) pa me prav nič ne moti, zdej če maš kakšen velik ključ pa seveda ne zgleda lepo.
Čitalca SD pa pri nas doma res še nimamo, se pa strinjam da je to naslednji logični korak naprej od USB ključa.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

USB res čudno izpade..pa še pazit moraš da ga ne butneš s čim, ne me spraševat kako ampak pride do tega, v glavnem meni je ključ totalno mim.

GrimReaper ::


Povsem preč od gumbov, nima kaj motit.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Smešni ste, pol pa kupiš avtoradio ki ima

ali USB vhod vzadaj in potegneš kabel v predal in imaš tam pač USB ključ

ali daš kabl not pa usb ključ kam drugam.

Vrjetno pa mate vsi tak tipi topi u nulo vse v avtu da tisti ključ res zelo "štrli" in uniči čar avtomobile in vso fukncionalnost, zaradi katere nemorate uporabljati več klime, ventilacije itd.

Steinkauz ::

TOP ::

Pozdravljeni,kupujem avtoradio do 250e.Važna mi je kvaliteta zvoka in da ma USB od zadaj priklop.Kaj menite.Nekako si ogledujem Apline 9882.HVALA

xabre ::

dober radio ti nič ne pomaga, če imaš neke budget zvočnike, inštalacijo in morebitni ojačevalc.

TOP ::

Ja to vem,za ostalo bom že poskrbel.Mislim so 250e kaj je najbolje.

WamPIRe- ::

Sam imam prav ta avtoradio in sem izredno zadovoljen z njim. Mislim da v tem cenovnem razredu je tole eden od best buy. Sploh pa ima še 3x izhod in imam 2 ojačevalca (4 kanalni + monoblok)

nonenone ::

jz mam sony mex-bt3600u in nokia n95 8gb, vse dela, ta avtoradio ima kr skor vse, ni slaba zadeva, lp

icemare ::

Živijo!

Si bom kar sposodil temo.

Tudi sam namreč kupujem avtoradio, in sicer tam za okrog 100 EUR.

Pomembno mi je da radio deluje vredu (prometne info itd), ima spredaj usb, ter da bere razne CD-RW (mp3), (morebiten bluetooth in vhod za SD kartico sicer super ma ni panike).

Kaj mi predlagate za to ceno seveda. Gledal sem recimo Pioneer....oziroma je bolje za ta denar kakšno drugo znamko vzet.

Hvala
M

Gionni ::

Jaz se tudi odločam za nakup.

Gledam tegale za 90EUR: Pioneer DEH 2200UB

Ali pa ta dva, ki imata poleg še bluetooth funkcijo (oba 139EUR):
Pioneer DEH P3100UB
Alpine CDE 101R

Kaj pravite? Se da dobit še kak bolj poceni radio z bluetoothom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gionni ()

icemare ::

Oklevam med Pioneer DEH-P3100UB in Alpine CDE-101R...

Cena je ista.

Kakšen nasvet?

Kakšna je kej razlika med Apline High Power ojačevalnikom in Pioneer-jevim MOSFETOM?

Gionni ::

A pa tale Pioneer sploh podpira klicanje preko radia s povezavo bluetootha? V tem dokumentu namreč ne najdem tega modela DEH 3100...

cukl ::

Jaz se tudi odločam za nakup.

Gledam tegale za 90EUR: Pioneer DEH 2200UB

Ali pa ta dva, ki imata poleg še bluetooth funkcijo (oba 139EUR):
Pioneer DEH P3100UB
Alpine CDE 101R

Kaj pravite? Se da dobit še kak bolj poceni radio z bluetoothom?

Nobeden od teh nima bluetootha! Imata samo pripravljeno za priklop bluetooth modula!

Gionni ::

Hmm... se mi je kr zdelo. O tem dokumentu sem prejle govoril: BluetoothCompatibilityGuide

Kateri avtoradio pa potem omogoča telefonske klice preko bluetooth povezave in je cenovno najbolj ugoden?

;-) ::

Jaz imam Alpine IDA X300 in Alpine IDA X301 v drugem avtomobilu. Dober radio, če ne rabiš CD playerja. Vedno poslušam glasbo samo iz usb ključka. BT ima, vendar se še nisem poglabljal.

Alpine je mercedes proti vsemu ni važno pri kateri ceni. Že ko primeš v roko veš o čem je govora, ko čuješ pa tako ali tako.

cukl ::

Jaz imam Alpine IDA X300 in Alpine IDA X301 v drugem avtomobilu. Dober radio, če ne rabiš CD playerja. Vedno poslušam glasbo samo iz usb ključka. BT ima, vendar se še nisem poglabljal.

Alpine je mercedes proti vsemu ni važno pri kateri ceni. Že ko primeš v roko veš o čem je govora, ko čuješ pa tako ali tako.


tudi ta 2 sta samo bluetooth ready. moraš dokupit bluetooth modul. razen če si ga zraven dobil. :P

;-) ::

Nisem ga dobil. Gledam zdaj po caraudioempire pa nimajo bluetooth modula za Alpine. To mora bit posebaj za alpine al kak? Kako zadeva sploh izgleda?

Pomojem bi mi prav prišlo, ker bi potem lahko poslušal muziko iz računalnika in nebi rabil AUX kabla. Če pa je treba zadaj kje priklopit kaj pa itak odpade, ker ne spravim niti igle več za radio:D

cukl ::

Alpine KCE-400BT

ni nujno direkt za radijem. jaz sem na mondeu montiral parrota pod volan, kjer je bil prostor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cukl ()

kduh ::

Zanima me, kakšen srednjerazredni avtoradio bi mi priporočali? Mora biti kvaliteten, CD-ji se bodo predvajali skoraj ves čas.. Nisem preveč v tem področju zato bi vas prosil za pomoč.

profii ::

kok pa kaj v denarnici?

kduh ::

Bolj malo.. Naj bi bili Alpine radii med kvalitetnejšimi. Je to res? Sicer so 110€ pa navzgor... Kar je malo preveč. :S

R O N I N ::

Jaz ti lahko prodam Alpine CDE-9845.. Nov je bil 190EUR, dam ti ga za 80EUR. :)


Dela vse tip top.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Bolj malo.. Naj bi bili Alpine radii med kvalitetnejšimi. Je to res? Sicer so 110EUR pa navzgor... Kar je malo preveč. :S

Alpine je mercedes med avtoradiji.

Jaz prodajam Alpine IDA X300 kot nov, ker imam namen kupit IVA serijo.

maqito ::

http://www.mimovrste.com/artikel/130004...

v trgovini sem ga zagledu... -50% popusta.... ga je vredno kupt, glede na to da je star model?

Mare3 ::

Namen imam kupiti nov avtoradio katerega v rango do 100EUR priporočate.

TOP ::

Za tole ceno nimaš kaj dosti izbire dobi pa se Pioneer.

Mare3 ::

Lahko morda link do kakšnega?

Mare3 ::

guljox ::

Rešitev za poslušanje glasbe v avtu? V avtu že imam star avto radio s kasetnikom. Baje obstajajo neke kasete, ki jih daš v radios z izhodom za slušalke in celo usb priklopom, kje se da kupiti kaj takega? Se mi morebiti bolj splača kupiti poceni avtoradio? Budget imam okoli 50EUR.

T0RN4D0 ::

Tiste kasete so bolj šrot. Pa kasetnplayerji tudi.

Vzemi rabljen mp3 radio pa je.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Avtoradia

Oddelek: Zvok in slika
483305 (967) Twixz
»

nakup SONY avtoradia

Oddelek: Kaj kupiti
152721 (2470) wolk111
»

Pioneer ali Alpine

Oddelek: Loža
141480 (1480) Scorpia
»

Kateri avtoradio?

Oddelek: Na cesti
476137 (4317) Vikking

Več podobnih tem