» »

Kateri avtoradio

Kateri avtoradio

1
2
»

guljox ::

Dobra ideja ja.

Sem malo gledal na bolhi v tem cenovnem razredu, katerega od teh modelov bi se mi najbol splačalo vzet?

Sony Xplod
Alpine CDE 9843R
LG LAC5800R, PIONEER DEH-4800MP, BLAUPUNKT NEW ORLEANS MP58, LG LAC-M2500R
Silvercrest HK 2377

shinko ::

Zadnjič sem videl eno zelo zanimivo zadevo, ki se priklopi v električni vtikač za prižiganje cigaret. Naprava ima usb vhod in pa oddajnik, ki oddaja na določeni frekvenci. Nato z avtoradijem, ki je lahko star kot zemlja (pogoj je samo da lovi radio) poiščeš ustrezno frekvenco na kateri oddaja tista naprava in poslušaš glasbo iz usb ključa. Ima kdo kakšne izkušnje s tem mogoče?

guljox ::

Ja jaz sem imel nekaj podobnega, problem je v tem da je kvaliteta zvoka dokaj slaba in, da če se premikaš iz kraja v kraj moraš nastavljat frekvenco vsakih 10 min, sploh če se voziš v smeri proti Italiji.

T0RN4D0 ::

Od teh bi vzel Alpine ali Pioneerja. TAko na učk, se ne da se spoznam.

RAzni oddajniki in kasete in ne vem kaj še so šrot.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

playboy ::

shinko je izjavil:

Zadnjič sem videl eno zelo zanimivo zadevo, ki se priklopi v električni vtikač za prižiganje cigaret. Naprava ima usb vhod in pa oddajnik, ki oddaja na določeni frekvenci. Nato z avtoradijem, ki je lahko star kot zemlja (pogoj je samo da lovi radio) poiščeš ustrezno frekvenco na kateri oddaja tista naprava in poslušaš glasbo iz usb ključa. Ima kdo kakšne izkušnje s tem mogoče?


Večina telefonov to omogoča - prenos glasbe preko frekvence na poljuben radio. Ne potrebuješ sploh pretvornika - oz. naprave o kateri govoriš.
Bolje pet do dvanajstih kot nobene po eni...

kduh ::

Treba bo kupiti nov avtoradio. Zanima me kaj se mi najbolj splača vzeti za okoli 100€ oz. do 120€?
Glasbo imam tudi na USB ključu, tako da naj ima tudi USB priklop.

Vitamin-B ::

kduh je izjavil:

Treba bo kupiti nov avtoradio. Zanima me kaj se mi najbolj splača vzeti za okoli 100€ oz. do 120€?
Glasbo imam tudi na USB ključu, tako da naj ima tudi USB priklop.

načeloma je tako, da se do okrog 100€ najbolj splača vzet JVC, za par 10€ več pioneer, za par 100€ pa alpine (zelo posplošeno povedano)
modelov nekaj časa nisem spremljal, tako da nevem katerega se splača

PS:osebno (razen, če si do sedaj vajen) ne priporočam fp usb reže, ker pol ključek prav moteče štrli ven in se ga ščasoma neha uprabljat (ker ga ni fajn skos not pa vn vtikat). Če že usb, potem glej za takimi, ki imajo priklop zadaj, pa potegneš krajši podaljšek do npr. sovoznikovega predala, pa maš tam not ključek (ki ga vzameš ven samo ko nalagaš glasbo). prestižnejša varianta tega je seveda iPod (playliste, albumi... na usb pa je po večini le datotečni sistem)

kduh ::

Za usb sploh ni problem, ker je tako majhen da se ga skoraj ne vidi. Pogledal sem nekaj modelov in vidim da imajo vsi priblizno enako izhodno moc in funkcije. Zato me zanima ce kaksen model izstopa po kvaliteti zvoka ali pa funkcijah.

kduh ::

Nabavil sem Pioneer-ja deh-140ub in na prvo žogo moram reči, da je razlika 200%.

prox ::

LP.

Izbiram med dvema avtoradijema: Pioneer in JVC.
Katerega priporočate? Je JVC bol tako-tako firma? Sicer mi je JVC lepši po izgledu in ima večji ekran, a ima pioneer več funkcij..

Gledam pa ta dva:
KLIKEN SIE
&
UND KLIKEN SIE HIER

Kako bi se odločli vi? Hvala za odgovore.:)
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

hazlhof ::

Sem za Pioneerja.

Ali misliš naročiti prek spleta, ker nikjer ne vidim da pošiljajo k nam?

miraldinjos ::

Jaz ti isto priporočam pioneerja. Sam ti priporočam tega čeprov je dražji sam je res zakon avtoradijo(mam ga tud sam)

http://www.mimovrste.com/artikel/130007...

prox ::

hazlhof je izjavil:

Sem za Pioneerja.

Ali misliš naročiti prek spleta, ker nikjer ne vidim da pošiljajo k nam?

Jah..to sem ravnokar opazil. Sem kontaktirav prodajalca po mailu pa da vidim če se da kaj zmenit če se da poslat. Če bo pa draga poštnina pa raje kupim pri nas pri kakšnem prodajalcu (89€ sem danes videl, isti).

Vglavnem, rad bi čim ceneje pa z CD,AUX in USB vhodom. Mogoče še kakšen dodatek :)
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

izi12 ::

Lep pozdrav, da ne bom odpiral teme si bom izposodil kar to.
V vw golfu 5 bi rad zamenjal osnovni radio z necem boljsim, pa me zanima kaj svetujete. Rad bi da ima USB in AUX vhoda, nujno tudi bluetooth za prostorocno telefoniranje, zanima me tudi, kako se bluetooth obnese, ali je zvok govora dovolj jasen, da ne prihaja do kasnih motenj.
Ko sem malo iskal sem nasel tega http://www.mimovrste.com/artikel/130000... , pa me zanima ce imate kaksne izkusnje, ali je kvaliteten in primeren za to ceno.
Ali priporocate kaj drugega za ceno do 200€?
Za odgovore se ze vnaprej zahvaljujem.
Lp!

wisky ::

Kateri avtoradio mi priporočate do 80€ oz. max 100€

WWDC ::

Imam namen kupiti avtoradio pa me zanima katero mi priporočate do cene 120€

menjalnik ::

Za taki denar bi jaz gledal Pionner in Alpine, priporočam ti da pogledaš na mimovrste, ker imajo velik izbire

undertacker ::

Imam namen kupuiti avtoradio pa me zanima kaj je najbolj pomembno pri izbiri radia?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Avtoradia

Oddelek: Zvok in slika
483307 (969) Twixz
»

nakup SONY avtoradia

Oddelek: Kaj kupiti
152721 (2470) wolk111
»

Pioneer ali Alpine

Oddelek: Loža
141480 (1480) Scorpia
»

Kateri avtoradio?

Oddelek: Na cesti
476137 (4317) Vikking

Več podobnih tem