» »

dvoklik na lokalni disk

dvoklik na lokalni disk

milc23 ::

zdravo vsem. imam en problemček ki me mori že nekaj časa. Ko grem na Moj računalnik in dvokliknem na katerikoli disk, mi izpiše spodnji problem..Enkrat sem že zaradi tega problema na novo postavil windowse pa se je problem spet pojavil. Težavo za sedaj za silo odpravljam z desnim klikom miške in explorerjem. Kako naj ga odpravim problem?Hvala za odgovor Milč

Napiše mi: Windoes cannot find RECYCLERS\s1 (en kup številk). make sure you typed the name corretly, and then try again. to search for a file, click the start button, and then click search.
  • spremenil: milc23 ()

__Devil__ ::

Probaj windows na novo naložit, če ti to ni pretežko. Potem bi pomoje moralo delovati.

lp

st0jko ::

To imaš ti po moje virus. Kateri AV imaš? Si že skeniral vse diske? Najde kaj?
keks?

milc23 ::

imam nod32, pa pred kratkim sem zagnau spybot-a, neki je našeu a vseeno ni to to. z dvoklikom sploh ne pridem do lokalnega diska, tudi do zunanjega ne.

pa še nekaj je, probal sem že par windowsov xp, pa si mi comp sam od sebe resetira (black screen..navede nek serius problem), virusov ali kaj takega ni, ker se mi je tudi pri ostalih verzijah xpjev sam od sebe sesul, overheata ni, delam čisto normalno na compu in se sesuva sredi dela 2-3x na dan, mora bit kaj narobe z hardwarom...pitaj boga kaj naj bi blo... z nodom sem vse diske poskeniral ----> nič virusov..naj probam še z kakšnim?lp

misek ::

A ni to povezano s kakšnim virusom? Namesti program Autorun Eater. Drugače pa malo pobrskaj na Google, je tam polno zadev s podobnimi simptomi (link1, link2).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vdor v računalnik, zaklenjeni diski

Oddelek: Pomoč in nasveti
386248 (4775) MrStein
»

Downlovdam in vsakič drugačen checksum - fenomenalno (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
675614 (4143) StarMafijec
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339616 (14598) brainiac20
»

Virus uniču cd-rom!! nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
252170 (1598) alesrosina
»

microsoft directX 8.0 setup- ne gre

Oddelek: Operacijski sistemi
10935 (819) ADF

Več podobnih tem