» »

microsoft directX 8.0 setup- ne gre

microsoft directX 8.0 setup- ne gre

miha ::

Extracting file failed. It is most likely caused by low memory(low disk space for swapping file) or corrupted Cabinet file.


Kaj naj naredim?

Virtulani pomnilnik sem nastavljal na različne vrednosti, pa še vedno ne gre.


mam win 98 se


lp miha

miha ::

Andrej help please. Sem ze cisto obupal

ADF ::

Verjetno je okvarjena DX datoteka, ker ekstrakcija ne pogoltne toliko rama, da bi moral uporabit swap file in ga povrh še zapolnit. Poskusi še enkrat download-at DX8 in ga daj na drugo lokacijo, kjer je bil sedaj.

CaqKa ::

z winzipom ročno odpakiraj tisti exe... pa potem poženi... lahko pa probas tisti exe v compatibility mode zagnat

miha ::

ADF probaval sem z raznimi verzijami npr. 6.0,7.0,8.0, z več lokacij, pa vseeno ne gre.
CaqKa pa tudi ročno sem probal unzipat, pa tudi ne gre.
compatibility mode? mam win98 SE

nsignific ::

pa si ti sure da nimas diska polnega*

miha ::

Ja, fraj še je prek 8GB.

Kaj res noben ne ve kaj bi blo narobe?

CaqKa ::

če si dljal z getrightom ali kaksnim drugim programom... downloadas dx se enkrat tak da drzis shift ko kliknes na link....
pa preglej da slucajno nimas kaksnehga virusa na racunalniku.. ker če oni fajl ne gre ročno odzipat je sigurno corruptan...

Klemenn ::

|Okaj je andrej šou? ker že neki cajta nisem vidu nobenga njegovega odgovora?:\

miha ::

CaqKa, probal sem z vec lokacij, z vec cd-jev pa se vedno ne gre. Virus pa ne vem ce je gor, ker sem win 98 na novo instaliral

ADF ::

Verjetno ni virus. Malce sem pogledal po internetu, pa ima nekaj ljudi podobne težave ampak niso odvisne od DirectX-a. Pojavijo pa se pri različnih selfextract datotekah in večinski krivec bi lahko bil začasen direktorij (Temp) oz. nekaj v zvezi z njim.

Ročno sem poskusil razpakirati DirectX z WinRar in Winace, pa ne gre (javi: Archiver returned exit code 1). Winzip-a pa nimam.

Naletel pa sem na navodilo, kako lahko s pomočjo bližnjice nakažeš začasni direktorij, kjer se bo razpakirala aplikacija. Navodilo ni mišljeno za DirectX, vendar sem zaradi lažjega razumevanja zamenjal originalni self-exe z directX. Poskusiš lahko, vendar ne vem kateri *.inf moraš potem pognati, saj jih je prek 20 zapakiranih v DirectX-u (možno, da kar vse).

Right-click the DirectX.exe file, and then click Create Shortcut .

Right-click the shortcut that you created, and then click Properties .

Place your insertion point at the end of the path in the Target box, press SPACEBAR, and then type the following line:

/c /t:c:windowsdesktopDirectX
For example, after you complete this step, the following path may be displayed in the Target box:
C:WindowsDesktopDirectX.exe /c /t:C:WindowsDesktopDirectX
Click OK .

Double-click the shortcut.

When you do so, a DirectX folder is created on your desktop and the files are extracted to that folder.

Double-click the DirectX folder.

Right-click the DirectX.inf file, and then click Install .


Nekje pa sem zasledil, da je možno v Autoexec.bat imeti nakazano temp direktorij in je lahko tudi tam kaj narobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADF ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dober Singleplayer campain FPS špil?

Oddelek: Igre
354411 (3585) Bor H
»

Windows 7 Installer (64-bit) - težave

Oddelek: Programska oprema
152814 (2204) fr!Xy
»

pohitritev dsl ali kabelskega neta v win xp

Oddelek: Omrežja in internet
61660 (1398) BlueRunner
»

Dodajanje bližnice v meni desne tipke na miški

Oddelek: Pomoč in nasveti
71386 (1271) vres.ales
»

Iščem alternativo vuduju

Oddelek: Kaj kupiti
121756 (1520) Arthur

Več podobnih tem