» »

MSI VR601 po inštalaciji bluetooth-a ni zagona

MSI VR601 po inštalaciji bluetooth-a ni zagona

b1u3 ::

Lep pozdrav vsem na forumu!
Prenosnik MSI VR601(XP Pro SP3)...
Pri inštalaciji zadnjega driver-ja(bluetooth) se inštalacija ni hotela končat. Po cca. 20ih min sem na silo prek task manager-ja izklopil proces in postopek ponovil. Ista pesem... Spet izklopim proces in prek add/remove poizkusim odstranit gonilnik. Deinštalacija se ni zaključila(10-15min). Na silo izklopim računalnik, ker prek "shut down" ni bilo reakcije. Sledi ponovni zagon in tukaj se začne...
Windowsi se ne poberejo. Safe boot ne deluje, prav tako tudi "last known good configuration" ne. Po večkratnih poiskusih se odločim za popravek inštalacije. Windowsi se ne naložijo, tik pred menijem particij obstane.
Prek Gparted Live cd-ja poizkusim naredit zagon - ne deluje - spet manjka minimalno do zagona
Poiskusil sem vse kar vem: Win Xp na usb ključu, Ubuntu Live cd, več različnih XP cd-jev(tudi originalnih)...
Kakšna ideja kako in s čim naj naredim zagon računalnika!?
lp B
  • spremenil: b1u3 ()

b1u3 ::

Nekej mi je uspel odkrit...
Uporabil sem: Ultimate Boot Cd - Wiping Tools
Tukaj mi javi, da nobena particija na hdd-ju ni aktivna... Pri tej zadevi bi blo najlažje disk vstavt v drug računalnik in formatirat. Problem je le v tem, da je prenosnik v garanciji in ta možnost odpade.
Glede na to, da sem Ultimate Boot Cd uporabil prvič, bi prosil za pomoč kako brišem particije in formatiram v poljuben file system.
lp B

p.s.: Zakaj je nastal ta problem, sumim Power Quest Partition Magic. Zanimiv je to, da je blo vse ok do inštalacije bluetootha (vsaj 5 restartov)... 8-O

b1u3 ::

Problem rešen.
Ultimate Boot Cd - Partition Tools - Ranish Partition Manager
S tem programom mi je uspel "popravt" disk. Najprej sem brisal particije, nato formatiral in določil, da je disk zagonski(flag on).
lp B


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formatiranje xpejev

Oddelek: Pomoč in nasveti
101227 (942) OZZY
»

kako naj sformatiram disk brez namestitve OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
101448 (1304) gumby
»

knoppix - kako do documents and settings

Oddelek: Operacijski sistemi
291166 (958) ToniT
»

ntfs in linux? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1006476 (5020) SkIDiver
»

Installacija Win98 po WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
81345 (1275) R33D3M33R

Več podobnih tem