» »

Formatiranje xpejev

Formatiranje xpejev

gregap ::

Lp hocem formatirati xp je in imam sledec problem. cd mi vse normalno boota in pride do menija kjer izberem particijo za formatirat. imam samo C. na izbiro. izberem enter .. potem mam dve moznosti format NTFS quikc ali normal in potem pride do 100% in napise SETUP WA UNABLE TO FORMAT THE PARTITION. THE DISK MAY BE DAMAGED. make sure the drive is switched.. itd. aja pa do zdaj sem zmeraj normalno formatiru.

Han ::

Izbriši particijo in poskusi znova...

gregap ::

Sem izbrisal in je isto

popster ::

s katerim programom pa bišeš, najboljše da poizkusiš z gparted boot cdjem

hojnikb ::

mogoče maš pa dejansko fuč disk. Poglej stanje diska z kakim programom ko pobira SMART podatke.
#brezpodpisa

gregap ::

popster je izjavil:

s katerim programom pa bišeš, najboljše da poizkusiš z gparted boot cdjem

Ne brisem z nubenim programom

hojnikb je izjavil:

mogoče maš pa dejansko fuč disk. Poglej stanje diska z kakim programom ko pobira SMART podatke.

Morm prvo sprobat drug disk. imam doma drug disk samo mi ga ne zazna. kako pa pregledS s.programom program zpeces na cd in das notr?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gregap ()

hojnikb ::

Zdej za smart pogledat bi blo najlaži zloadat en ubuntu in potem iz tam ven pogledat.Al pa če prklopiš disk na en drug komp pa pogledaš z crystaldiskinfo.
#brezpodpisa

miranpozar ::

100% pokvarjen disk! Zamenjaj ga!
Miran Požar, Portorož, http://sites.google.com/site/miranpozar/

HAL-9001 ::

Jaz sem imel enake simptome, a je bill disk OK, le matična plošča je imela težave. Problem sem zaobšel tako, da sem instalacijo XP-jev začel v drugem PC-ju, počakal sem da se je dokončal format, nato so se naložile XP setup datoteke na disk, nato pa je bilo obvestilo, da je potrebno PC restartati, ampak jaz sem PC ugasnil, dal disk v prvotni PC in nadaljeval z instalacijo XP-jev. Po instalaciji ni bilo nobenih problemov več.

In diske testiraj s programi od proizvajalca, npr. Western Digital ima program "Data Lifeguard Diagnostic", Seagate ima "SeaTools" itd., priročna je tudi zbirka programov zbranih v "Ultimate Boot CD".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HAL-9001 ()

spoly24 ::

100 % je pokvarjen disk
useeno pa probaj še z drugim diskom :D

OZZY ::

Če si dal normal format potem ti prepozna bad sektorje in mogoče zaradi tega zavrne, če je quick format tega ne gleda.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formateranje se ustavi pri 78%

Oddelek: Pomoč in nasveti
10970 (802) m0LN4r
»

SSD disk namesto 128gb kaže samo 64gb

Oddelek: Pomoč in nasveti
181626 (1271) hojnikb
»

Nov SSD in OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
5880 (746) Invictus
»

Računalnik zelo šteka! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
677081 (5654) Dober dan
»

Težava z namestitvijo windows xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
212612 (2375) bluefish

Več podobnih tem