» »

phpbb backup

phpbb backup

tec ::

A obstaja varianta, da se naredi backup sporocil, ce v adminu nimas backup moznosti in ne mores do sqla pridet? Gre se za migracijo foruma iz enga free hostinga, kjer te moznosti ni. Neki tazga, da gre cez cel forum in pobere dol vsebine, jih da v pravi format in jih potem uvozi v drug prazen forum.

je kdo ze slisal za kaj takega?

Hvala

1024 ::

Sem ze naletel na podoben primer.

Vprašaj free hosting, če ti izvozijo bazo. Verjetno bodo rekli, da je to potrebno narest 'ročno' in bodo hotl kak euro ali deset.
Fish knows everything.

tec ::

Nočejo dat baze. Razloga niso navedli. Bom še malo pritiskal...ampak vseeno. Se da kako tole dobit ven?

Tody ::

Ne, ne da se.

Pyr0Beast ::

Nemogoče.

Postavi nov forum, starega pa počasi opuščaj.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

jonnow ::

Mi smo to nardil z copy/paste. Uzame neki časa, ampak je edin način

tec ::

Verjetno bom šel tudi jaz tako delat. Samo je problem, ker potem ni pravi avtor.

Tody ::

Matr mate preveč časa, pejte raj pit kot pa da bi forum copy pastal... Dvomim da imate neke tako pomembne informacije da ne boste preživel brez njih.

tec ::

A ima kdo kontakt od osebe, ki ureja sistem mojforum.si? Na mail se noben ne javi, hitrost.com, ki so ponudniki, pa pravijo, da to ni njihov problem. Ne razumem, kako se tudi proti ponujenem plačilu noben ne zmiga en bogi dump naredit. Vzame jim največ 5 minut posla.

No, če ima kdo kak info, lepo prosim.

hvala

KoMar- ::

Lej, oni nočejo, da greš ti drugam, ker bi radi na tvojem forumu rolali svoje reklame. Kar se tiče tvojih problemov s selitvijo baze, njih boli k*rac.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

tec ::

To mi je vse jasno, zato sem pa ponudil da jim plačam al pa da jim pustim njihov banner za hitrost.com gor. Pa mi noben niti ne odpiše.

bluefish ::

Eh, pozabi na vse skupaj. Naredi nov forum pa na vidnem mestu pusti link do starega, ki ga zakleneš. Če si ga imel na brezplačnem hostingu itak verjetno ni bil preveč vreden.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376287035 (10327) hariscorale
»

Domena + Wordpress Blog

Oddelek: Izdelava spletišč
234293 (1398) scipascapa
»

joomla (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6513552 (9406) betmen
»

Spletno gostovanje

Oddelek: Omrežja in internet
426675 (5781) techfreak :)
»

Gostovanje spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
818671 (6164) Gost

Več podobnih tem