» »

dizajn: tabela v celici tabele in Bg

dizajn: tabela v celici tabele in Bg

cahahopie ::

No pa smo tam... pri dizajnu! Juhej! My best!
No... mam pa taževco. Mam background picture v eni celici tabele (tam ko bo menu), ki se ponavlja samo po y osi (vertilkalno). Nato pa je znotri še ena tabela (menu). Ta background se v tej tabeli še nadaljuje (in nato full neki opaki background:D ). Fora je v tem, da je background zamaknjen v tej tabeli ..pa tud majhni razmiki so med zgornjo slikco te majhne tabele (zgornja celica) ..osnovni backgroundom (osrednja, glavna celica) in spodnjo slikco (spodnja celica)... Nastavo sem cellspacing="0" in je malo izboljšalo... toda še vedno se vidi... kaj mi je storiti. Vsekakor pa hočem imet meni v posebi tabeli..ker je tako bolj praktično... ker je includan in ga lahko tako kdar hočem izklopim.

darh ::

ehm... dej ti raj pokaž kaj ne dela tko kt je treba... razlaganje problemov ni tvoj dar ;D
Excuses are useless! Results are priceless!

rc-car ::

Ok, me back :D

Probaj še z cellpadding="0", če pa to ne bo delalo pa daj link oz. mi zamori na ircu (kar boš najbrž tudi naredil ;) ) pa bom pogledal.

Drugače pa se spet strinjam z xbite-om >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

cahahopie ::

Ehh...stvar je že rešena davno. Malo težji problemčič je bil, ker imam background pri katerem morm zelo pazit kako se ponavlja (mreža) ter menuje, ki se iz tega backgorunda razširijo in nato na koncu zožijo... in sem mogu prav sistem pogruntat kako to vstavit, da se ali menu ne bi širil (če je kr celica)...če pa je posebi tabela, da tabelo dol ne prestavlja ali pa da background zamika..kar pride do pačenj, zamikov...

Vseeno hvala obema.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1297328617 (52766) htmltroubles
»

[JavaScript] Tabela barv

Oddelek: Izdelava spletišč
10678 (519) abyssus
»

Tabela

Oddelek: Izdelava spletišč
15591 (426) Fiki12
»

Neubogljiv Dreamweaver MX

Oddelek: Izdelava spletišč
161858 (1617) Crimson_Shadow
»

Težave z tabelo v Dreamweaverju!?

Oddelek: Izdelava spletišč
9873 (839) tec

Več podobnih tem