» »

Portal al kaj že!!!

Portal al kaj že!!!

vojkoz ::

Iščem eno portal ali scipto nekaj pač podobnega dotproject.org. Saj po osnovi oz. da bi melo tak enostavne funkcije in možnost medsebojno pošiljanje registriranih uporabnikov, forum,... nekaj čist lahkega
L.P.

darh ::

phpNuke se temu reče...
Excuses are useless! Results are priceless!

vojkoz ::

xbite: za tega že vem, sam rabim nekaj še bolj enostavnega, al pa saj scripto za pošiljan je sporočil preko registriranih uporabnikov pre npr. moje spletne strani (podobno kot v XMB-jevem forumu U2U- sporočila)!

Elemen_T ::

phpNuke je zakon.

webcreator ::

bolj simple ko phpnuke?
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Elemen_T ::

Sej PHPnuke je enostaven.
Pa še kako.

Ti ga samo instaliraj in lahko (de)aktiviraš razne module.
Lahko vse izključiš in maš samo modul za novice aktiven.
Pa maš še preveč simple ...

nemesis ::

pomoje clovek nuca skripto namenjeno samo posiljanju PS - da jo bo lahko implementiral v svoj portal...

to sem tudi jaz iskal in ugotovil, da zake zastonjske skripte ni (jst nisem nasel). Prav ironicno se mi zdi, da je potrebno vzet nek portal (jst sem vzel forum) in priredit njegovo skripto.... (laho pa seveda vse na novo napises >:D

webcreator ::

verjetn k lahk za PS uporabiš mail (k ga ponavad morš met, če se hočeš registrirat) ... 8-)
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

alesrosina ::

ce rabis samo za U2U sporocila, pa si ze vse sam naredil ... naredi se U2U sporocila sam! Saj ni tako tezko - v bazi vpisujes sporocila, za koga je in od koga je, potem pa pri vsakem userju izpisujeses z select * from neki where ime=neki. Se bols je pa z IDji userjev (odvisno kuko mas narjen za logiranje userjev). In to je to. :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domač hosting

Oddelek: Izdelava spletišč
141330 (1156) MRB0rYS
»

Cene programiranja

Oddelek: Izdelava spletišč
251636 (1131) Reso
»

phpNuke problem s cookiji

Oddelek: Izdelava spletišč
91202 (1134) the_unborn
»

phpBB install

Oddelek: Omrežja in internet
71336 (1223) poweroff
»

login v phpju?

Oddelek: Programiranje
471549 (1209) rc-car

Več podobnih tem