» »

Godfather II

Godfather II

Valvoline ::

http://au.pc.ign.com/objects/953/953340...
Zgleda cool. Upam na kaj podobnega k gta4.
A je že kdo sprobal.

Rotaidal ::

Slabši kot prvi del ne more bit:))

Galaxy ::

Prvi del je po mojem mnenju odličen! 8-)

Berserker ::

ja prvi del naj bi kao presegel mafio, pol pa vidis ko dobis izdelek kjer avti grejo 150kmh, okna so črna zatemnjena, misije enolične. Tole je očitno crap 2.

Rotaidal ::

Prvi del je po mojem mnenju odličen! 8-)



No ja.. če nikoli nisi videl Mafie, pol verjetno ja :D

laught ::

Eh mafia 2 ga bo pojedla,bo pa godfather 2 vseeno za spobat.

Tr0n ::

Je se slabsi, kar je skoraj nemogoce blo dosec. :)

laught ::

Aja kaj je že zunaj?

Nagi Bator ::

Dobrno no, malo off ampak Mafio 1 bo, upam da, pojedla le Mafia II :\

eales ::

Dobr no, sam bolš k Mafia 1, je pa že težko >:D

Berserker ::

Ej če bo godfather 2 imela celo prozorna stekla na avtih je to napredek.

laught ::

Pa godfather se sploh nemore z mafio primerjat,to je neka igra za sebe ki je kao "mafijska"če glih zgleda kot bi paintball al pa kaj takega igral(zeleni na modre,modri na rdeče...)polek tega je grafika ogabna s gameplayom vred.

LordTado ::

kaj ve kdo kako se profil naredi,ker men napiše unable to find profile,please try again!

lp,Tadej

laught ::

Torej je igra res tak slaba al kaj,ko gledam malo ocene na gamespotu 4.5 torej je to res slabo glede na to da ma prvi del 8.1 ma gamespoti,me zaima kolk bo joker dal,rajši je sploh nebom sprobal.

ok tole je kujneke še zgodbe nima,sam neke hiše zavzemaš isti šit ko enka,oz še slabše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Berserker ::

Tole je pa res slaba igra,še slabša ko prvi del.

laught ::

Sem prišo do konca in bom reko da je igra navadn drek.prvo kot prvo igra sploh nima neke zgodbe,sam zavzemaš ene in iste lokale,pol tu pa tam se kaj zgodi,pa še to kr nekaj za bv,npr si v garaži polni sovražnikov pa ti on reče da je konec s teboj,pol se odvije filmček,ki kaže kak tvoje soborce pobijejo in ko je konec filmčka si v svojem safehausi, hudo bedno in nesmiselno,pol vozni model je boljši kot v prvem delu, AMPAK je še vedno porazen.potem si kao ti neki don,ampak moraš ti zavzemat lokale in nevem kaj še vse,pol lahko rečem da so vse banke iste,pol so skoraj vsi lokali isti,tu pa tam je kaj različno,avti so ko neke lesene škatle,pol safecraker lahko odpre vse sefe tudi bančnega v 3h sekundah, pol tudi ko si v svoji hiši moraš kake vrate razstrelit da do kam prideš.pol ko te lovijo policaji se ti 3 metre pred teboj spavnajo pa jih lahko nevem kolk vzadi pustiš,v glavnem pobegneš lahko ko se bo igri zazdelo.torej godfather je igra ki hoče bit "mafijska" sam to tak vsak ve da nikoli nebo,ker mam bolj občutek da sem neki čefur sredi kube,ny in floride,kot pa kakšen mafijec,kaj šele don.

DAVID1000 ::

to je narejeno po resnicni zgodbi o mafijski družini corleon
jast sem jo ubrnil in se mi zdi da je to nekaj najboljšega kr
sem igral

vorantz ::

Resno upam, da se hecaš :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815252 (4912) oo7
»

Mafia 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27846588 (13518) Izi
»

Mafia II (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51286050 (18806) Izi
»

Igre 2009 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36227798 (17767) Berserker
»

The Godfather (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
909978 (5496) Mavrik

Več podobnih tem