» »

Po namestitvi novega MSN Live so vsi stiki izginili

Po namestitvi novega MSN Live so vsi stiki izginili

c0dehunter ::

Pozdraf,

ker mi je star MSN nonstop gnjavil, naj namestim novo različico, sem to tudi storil preko integriranega inštalerja (pač klikneš na tist popup in se prepustiš :)).
Ko se je nov messenger odprl, sem opazil da notri no nobenega stika, starega MSNja pa ni nikjer več. Kaj mi je storiti?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

crush ::

alexxxx ::

c0dehunter ::

Nič od tega ne pomaga. Zdajle že polno uro iščem kakšen link, kjer bi lahko vprašal kakšnega uslužbenca, ki je usposobljen za to na Windows Live, pa ni nikjer NIČ! 8-O

Poskusil sem namestiti Mirando, pa med iskanjem stikov sporoči napako, da MSN ni povezan? WTF?!

Če grem na Windows Live email, imaš tam opcijo da ti prikaže tvoje stike. Tam so pa začuda vsi. Poskusil sem tudi z inštalacijo starega MSNja, v Resource Editorju spreminjal verzije, pa ti ne pusti se prijavit, ker je kao "Update availible"..

Po navadi sem mirnega značajo ampak tole me pa dobesedno razfuka ****#$/#$&" da te takle jebejo u glavo.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

SmeskoSnezak ::

Poskusi vse kontakte nekako shraniti v .ctt format. Tako boš lahko kasneje kontakte importal v MSN. Flikni dol tale msn, počisti registry in zbriši tud mape, fajle še ročno, če še obstajajo. (za kontakte same ne skrbi, ti so shranjeni na serverjih)

Na tem linku pa imaš stari 8.5 msn.

Pa poročaj, če ti je to kaj pomagalo. Je možnost, a ne garantiram, da deluje.
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Mogoče še tole. ctrl+alt+del in poglej za procesom wlcomm.exe. Ga imaš? Tale bi naj bil za contacte manager. Brez tega baje najnovejši MSN niti ne dela kot treba. Reinstall/repair si poizkusil?
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konec neke dobe: Windows Live (MSN) Messenger odhaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5319175 (14733) darkolord
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675365 (16006) tilinho20
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018959 (6144) klemenSLO
»

MSN live messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
479374 (4947) Zoro3
»

[INFO]Windows Live Messenger (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
678346 (4553) KTr1sk

Več podobnih tem