» »

Presneti XPji!

Presneti XPji!

T(he) Boss ::

Ker imam plato abit be6-II in ima UDMA 66 vgrajen dodatno, sem moral preden se sploh lahko instaliral winsdowse (XP seveda) tam ko se cisto na zacetku nalagajo stisnit F6 in nalozit Hot Rodove driverje. No, razplet tega pa je v tem, da sedaj racunalnika ne morem dati v pripravljenost. Tudi knof je zatemnjen, tam v zaustavitvi sistema. Sumim pa hot rodove gonilnike, ker ko sem imel prej disk prikljucen na navaden (UDMA 33) kontroler in ko sem dal gonilnik za windowsu neznano napravo "Mass storage controller" ta gonilnik mi je napisalo, da ta gonilnik preprecuje, da bi rac sel v pripravljenost. Zdaj pa nic ne napise, samo it noce. Ce se komu kaj sanja, kako bi tezavo resil (razen seveda preklaplanja na UDMA 33- kar ni slaba resitev, ker so razlike minimalne, samo kaj se bo te z windowsi zgodilo, pa nocem niti sanjat);(( , naj prosim to pove.

JLP ::

A maš to najnoveše HPT driverje?
Live long and prosper!

T(he) Boss ::

Tiste, ki so na disketi so stari kot moja plata, mam pa nove, sam opojma nima, kej bi jih menjal, ker ne najdem nikjer te naprave. Zdaj sem dal disk na UDMA 33 kanal, pa se vedno ne dela tista pripravljenost, mam pa cisto nove prav za XPje driverje, pa ko sem jih dal, kot driverje za oni "Mass storage controller", se mi XPji niso vec zagnali!
Tak da je stvar komplicirana!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WIN7 ne prepozna SATA diska

Oddelek: Operacijski sistemi
173001 (2537) Andy21
»

Enojni disk na RAID kontroler (brez RAIDa)

Oddelek: Pomoč in nasveti
101415 (1272) neres
»

instalacija xpjev na 250gb disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
402354 (1717) PIII850
»

Problem z instalacijo Promise Ultra100 TX2 (tm) IDE Controller-jem

Oddelek: Pomoč in nasveti
61495 (1407) Brane2
»

pci mass storage controller

Oddelek: Pomoč in nasveti
71909 (1787) armandoxxx

Več podobnih tem