» »

Samsung 959NF nastavitve ?

Samsung 959NF nastavitve ?

-MiS- ::

Zanima me če se pri vseh Samsungovih 'trinitron - natural flat' monitorjih vidijo rahle sive črte po horizontali in sicer ena na vrhu in ena na dnu, oddaljene cca 5 cm od začetka,... baje je to normalno za 'natural flat',...?:\ Ker naj bi bilo ne vem kaj drugače obrnjeno kot pri navadnih monitorjih

A obstajajo kakšne natančnejše nastavitve, da bi to slabost morebiti odpravile ?

Aja da ne bo pomote, te črte so vidne samo na beli podlagi.

bastadu ::

To je normalno pri Diamondtron ceveh in se ne sekirat zaradi tega... Jas sem se na te čtre že popolnoma navadu in me sploh ne motijo. To so v bistvu sence od dveh zelo tankih žičk, ki držita vertikalne žičke čim bolj primiru...

-MiS- ::

aha, hvala ti ... bistvu se navajam tudi sam, sej čez en čas jih baje sploh ne vidiš več,... Pa vprasu bi te še,... a je dobr met užgano funkcijo highlight (bolj svetla slika) ?

Kak vpliva na oči kej to ?8-O

bastadu ::

To pa ti ne morem svetovati, ker imam jaz model 900NF in verjetno nima te funkcije (vsaj jaz jo nisem našel)...

MRtwister ::

In kaksni so tvoji argumenti, da tega ne uporabljas? Ti tega nimas v monitorju, ker je 900NF malce starejsi model in nima Diamondtron NF cevi. Crti pa sta znacilni za vse trinitronske cevi. Kar pa se tice highlighta ga ne bi priporocal, ker malce pokvari sliko, sicer ne veliko...Pomoje pa je tudi to za oci skodljivo(vecja svetlost, povecani kontrasti...)

bastadu ::

MRtw|ster: Česa ne uporabljam? Aja 900NF ima Diamondtron cev...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razlika med Natural Flat in Dyna Flat monitorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
221821 (1447) eland
»

razlika med samsung 959NF in 957DF

Oddelek: Strojna oprema
81317 (1154) Matevy
»

Samsungi->SLO

Oddelek: Strojna oprema
111210 (1014) bastadu
»

Kater 19 monitor do 130k?

Oddelek: Kaj kupiti
281772 (1423) Trdi
»

SAMSUNG 19in 900NF

Oddelek: Strojna oprema
91003 (888) |jebiveter|

Več podobnih tem