» »

Play Station 2

Play Station 2

tadoo20 ::

zdravo jaz bi vprašal imam en problem za play sation konzolo. Igram dol potegnjene igre iz neta. Pa sem si ji pripekel pa so mi delale ( uporabljam dvd-r Verbatim) te dvd-je ki sem si jih kupil mi delajo čisto vsi prebere vse igre, dans pa sem kupo spet Verbatim dvd-r pa sem si napekel 4 igre pa mi je komaj eno prebralo. pri naslednih pa napiše dics read error. Kaj je to narobe ali laser gre po gobe ali je leča prašnata da ga ne prebere? Kdo ve kaj je narobe? Mam Play Station 2 tip SPH-3004 predkratkim narejen mod čip not. Lp
In lepo se že vnaprej zahvaljujem za odgovore
  • zaklenil: Mavrik ()

fabrskd ::

Vem nimaš original špila?
Screw you guys i'm going home!!!

c3p0 ::

Ultra stara PS2 škatla, glede na model SCPH-30004, slaboten laser. Peči pri 1x, mogoče bo kaj boljše. Tudi vsi pekači niso enako dobri.

Sicer pa s pešanjem laserja kopije vedno slabše bere in na koncu sploh ne več, originale pa še kar, ker so mnogo bolj refleksivni.

tadoo20 ::

Sem pekel na 4x hitrost pa je delal! Dans pa sem razdrl Play Station pa sem sšisto lečo pa že deluje. Bila je leča umazana. hvala vsem za pomoč. želim vam lep dan

T_F_7 ::

malo sem pozen... peči na Verbatim DVD+R, može tudi traxdata... važno da je + in ne -!!!
meni je san anreas na - štekau pa sm ga samo prepeku iz - na + in začuda je teklo ko urca... od takrat naprej sem uporabljal samo + format, nikdar meu problemov.

hojnikb ::

Drugč se izogibite teh tem (piratske kopije itd.)
Beri
#brezpodpisa

ZaOstali ::

Drugč se izogibite teh tem (piratske kopije itd.)
Beri

Možno tudi, da si igro lasti in pirate uporablja kot varnostno kopijo (te pa niso v navzkriž z pravili) - čeprav dvomim.

hojnikb ::

Drugč se izogibite teh tem (piratske kopije itd.)
Beri

Možno tudi, da si igro lasti in pirate uporablja kot varnostno kopijo (te pa niso v navzkriž z pravili) - čeprav dvomim.

...Igram dol potegnjene igre iz neta

Mislim da so ker piratske.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zanič DVD-ji ali zapisovalec?

Oddelek: Pomoč in nasveti
342411 (1576) Han
»

Kaj storiti? Prineseni smo okoli!

Oddelek: Pomoč in nasveti
261830 (1368) Vikking
»

PlayStation 2 z najboljšimi prodajnimi rezultati (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
527946 (6540) GLAVNI
»

8.5gb DVD (dvoplastni) Kje najceneje do njih?

Oddelek: Kaj kupiti
182640 (2039) RiNC
»

Kateri DVD+/-RW? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1009091 (6715) AtaStrumf

Več podobnih tem