» »

Pretepli Damjana Murka

Pretepli Damjana Murka

1
2
3

;-) ::

En kup fanov Murkota je na Slo-techu 8-)

A se vam še ni pripeljalo, da če bi nehal govorit o temu kekcu, bi klempo bil primoran poiskati PRAVO službo, primerno njegovim sposobnostim, ki so premem sorazmerju z njegovimi pevskimi talenti?


In kako služi z tem ko ga omenjamo...ne razumem revije tv radio itd. mu ne plačujejo za članke in intervjuje.

JayKay ::

Vzrok tega spora in posledično pretepa sega kakšno leto nazaj.
Takrat je g. Murko ob nakupu novega računalnika dobil prednameščeno Visto Home Premium - angleško verzijo. Ker pa je imel težave z uporabo (predvsem ni našel kje zavraga naj sploh začne), je svoje kolege iz mariborske in okoliške estrade povprašal, če imajo slovenski jezikovni paket.
Tu pa je naletel na val posmehovanja, predvsem s strani članov obeh skupin v prispevku. Ti so namreč bili že dolgoletni uporabniki Linuxa.
Konkretno,na njegov račun so letele besede v stilu: mater, kak si bugast, sranje zavito v preobleko, monopolist na trgu (!edini štajerski slavček!), in še kaj.
Seveda g. Murko ni ostal dolžen, in jim očital, da so kopirali njegov izgled, da je njihova glasba samo za geeke, kar pa jih je najbolj užalilo, je to da jih je označil za softiče, ki so odprti za vse.
Pravtako, pa je rekel, da mu zavidajo fantastičen dodatek k njegovemu user interfacu - ženo (aero op.p.)
No, zdaj ko se se spet srečali, je g. Murko že bil upgrejdan z SP1, člani pa so že imeli nove, boljše in lepše distribucije.

bluefish ::

in obratno :P.

Ciklamen ::

Hmm, ne da bi zagovarjal murkota, vendar JayKay, a je res potreben spet OS War?

Če je tako, potem bi bilo tako:

Vsi ostali, torej po tvoje Linux-aši ZAVIDAJO murkotu in ga hočejo kao izpodrinit :D
- End of the Post ->

PaX_MaN ::

Okej, tudi sam črtim Windows, ampak, zaboga, da bi ga šel pa primerjati z Murkotom?!
To je ... to je ... neizrekljivo.

JayKay ::

Ja, OS war je tukaj tipičen za vsako propriaritarno novico. In ker je murko baje edini štajerski slavček, sem to že v tej debati pogrešal.
Po moje so oboji inferiorni Siddharti aka Mac osX.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

BigWhale ::

Ja, OS war je tukaj tipičen za vsako propriaritarno novico. In ker je murko baje edini štajerski slavček, sem to že v tej debati pogrešal.
Po moje so oboji inferiorni Siddharti aka Mac osX.


Problem Mac osX je to, da ce tam nekaj ni potem pravijo, da tega sploh ne nucas. Takisto siddharta: 'ej teh akordov ne zna noben pr vas zaspilat!' 'sej jih ne nucamo, pa tud ti jih ne rabis poslusat, itak so brezvezni'.

:>>

dark_coffee ::

Murko jih je spet fasal.

Tokrat se je nanj spravil varnostnik.

-> KLIK

:))

DragonHeart ::

taki posnetki človeku prav polepšajo dan:D

kr1ženska ::

bogi Murko:8) Življnje ga dobesedno tepe :)

Tilen ::

Brez računa pa take fore.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

blackbfm ::

zgleda zmenjen

jype ::

Nasilje je bedasto.

oemdzi ::

jype je izjavil:

Nasilje je bedasto.


se popolnoma strinjam ! Lahko ga bi izzval naprimer da se z kolesom pomerita na 5km

DragonHeart ::

ali pa bi ga izzval, da se gresta vozit po ljubljani s kolesom. Tisti ki prevozi več rdečih semaforjev zmaga.

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

DragonHeart je izjavil:

ali pa bi ga izzval, da se gresta vozit po ljubljani s kolesom. Tisti ki prevozi več rdečih semaforjev zmaga.

... v čimkrajšem času seveda ;)

iceman3 ::

Zmeraj ko vidim njegove posnetke se toliko nasmejem:D
The knowledge is the only true power!

oemdzi ::

Murko je kreten, ampak na racun, da v Sloveniji zivi se bolj usekan folk on lepo z slascicarsko solo sluzi lepe pare. Ce si normalen tega ne bos pocel, tudi za denar ne ... Tipu se od dalec vidi njegov low IQ, samo fascinatno je da z svojimi igricami uspe prelisicit tudi tiste "pametnejse" od njega ki imajo IQ tudi nad 90 ;((. Pac gre za isti tip ljudi kot pri gonji proti Bieberju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

kr1ženska ::

Mene je izredno fasciniralo... Prijateljica je zadela karte za njegov koncert. Lažem. Kupla sem jih, za kar sem 3 dni kampirala pred prodajalno kart, da jih slučajno ne bi zmanjkalo. (kao) :))
V glavnem, šli smo za foro na njegov koncert. Folk je kričal, da je neumen, metali so mu prazne flaše in pločevinke na oder. A kaj je storil on? Rekel je, da je res neumen (neposrečeno se je želel iz tega norčevat) in se zahvalil za pločevinko piva, ki mu jo je nekdo vrgel v glavo.

Kako človek nima toliko spoštovanja do samega sebe, da kjub tako poraznim odzivom publike še vedno vztraja pri tem? so stvari, ki jih ne bom nikoli razumela.:|

marijancek ::

murko počne to zaradi denarja.

jaz manj razumem ljudi, ki gredo na njegov koncert zato, da mu mečejo flaše v glavo. a se potem počutijo bolj pametne?

Gigahertz ::

norca špila za mogoče 1k na mesec, da majo novinarčki kej za delat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gigahertz ()

kr1ženska ::

marijancek je izjavil:

murko počne to zaradi denarja.

jaz manj razumem ljudi, ki gredo na njegov koncert zato, da mu mečejo flaše v glavo. a se potem počutijo bolj pametne?


1000 in 1 način je kako služiti denar. Ali se je res vredno zaradi denarja znova in znova spuščati tako nizko? Pusti ljudi. Folk je na vsakem koncertu nažgan in v tem primeru so tja šli očitno za "foro" in ne zaradi "tistega" užitka. Pač posledice... Zanima me, kako nizko se je še človek pripravljen spustiti za denar? Kje so meje?

marijancek ::

>1000 in 1 način je kako služiti denar.

100.000 brezposelnih se ne strinja s teboj. sigurno pa se ne da služiti tako na izi kot to dela murko. boli njega če se vsi norca delajo iz njega, se človek hitro privadi na to.

GoodSatanist ::

kr1ženska je izjavil:



Kako človek nima toliko spoštovanja do samega sebe, da kjub tako poraznim odzivom publike še vedno vztraja pri tem? so stvari, ki jih ne bom nikoli razumela.:|


true

jaz manj razumem ljudi, ki gredo na njegov koncert zato, da mu mečejo flaše v glavo. a se potem počutijo bolj pametne?


še bolj true

Lion29 ::

marijancek je izjavil:

>1000 in 1 način je kako služiti denar.

100.000 brezposelnih se ne strinja s teboj. sigurno pa se ne da služiti tako na izi kot to dela murko. boli njega če se vsi norca delajo iz njega, se človek hitro privadi na to.


100.000 ljudi je tupih, ki se ne znajo znajti... miljone je nacinov kako zasluzit denar...

murko je oa ubral eno dokaj efektivno pot...

ta posnetek pa nisem ziher da ni fejk...pr njemu nikli ne ves... sicer pa zelo lepo odleti :D

pa seveda kvaliteta posnetka je sumljivo predobra
in seveda na govori.se, ki je kao odskocni kanal od murka
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

francek1 ::

A se vam ne zdi, da je že komentiranje teme, kjer nastopa Murko, pod nivojem pismenih ljudi? Pustimo take teme portalom a la 24 KUR....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

Mr Hilter ::

Nasilje je vedno pravi ukrep. Če ne učinkuje prvič, pa v drugo x2. Kdor se s tem ne strinja naj pač ne izziva. Je pa veliko Murkotov v Sloveniji, ki radi drozajo v sršenje gnezdo, potem so pa bogi.

b00mer ::

Fun :D

Boobiz ::

Men je bolj zanimivo kje bari dobijo take opice, ki hladnokrvno zgubijo živce in nardijo najbolj bedno potezo v knjigi, čeprav je bil klepec enkrat večji od njega. Če bi bil policaj bi ga že križali...
I'm drunk, what's your excuse?

Tomas 33 ::

Zadeva je fejk.

Je pa zanimivo za davčno. Dokaz plačevanja na roko brez računa.

Phantomeye ::

Heh, on zasluž krepko več kot jurja na mesečno. In gre za precej dodelan sistem. Saj je sam povedal. Nima posluha za glasbo pa je na slovenski glasbeni sceni 10 let.

Lion29 ::

Tomas 33 je izjavil:

Zadeva je fejk.

Je pa zanimivo za davčno. Dokaz plačevanja na roko brez računa.


kje vidis, da je brez racuna?

Phantomeye: definiraj "na glasbeni sceni"
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

ShowDown ::

You watch, You lose.

figula ::

Kakorkoli ga obračaš, Murko je zanimiva oseba.

Kot bi se kalil tule na ST pri Thomasu in njegovem Protokolu :)

Meni je pred časom ob prebiranju enega izmed prispevkov šinilo v glavo - pa če ni tole Damjan Murko! Ojoj, ojoj in kadar sedaj vidim njegov post, vedno mi Murko pred oči skoči ... šc,šc,šc, .... :)

jype ::

ShowDown> You watch, You lose.

I didn't. Sem pa videl "Pretepli" v naslovu in obsodil.

Mipe ::

Videti je, da je Murko izzval pretep. Kar me ne preseneča, tele "zvezde" so dostikrat na nižjem nivoju človeštva.

donfilipo ::

Če sem prav videl (i loose anyway, so to see is blesing:)
je bil dogovor 1000€ za pol ure.

Potem je silak izplačal (na ruka:) 900€ za 20 minut.
Murko se je po gorenjsko (to se pri gorencih ne dogaja tako pogosto, kar pomeni stereotip ne drži:) nekako skrčil in nato naprdnil:

'glej a sma se lepo dogovorila' in odletel v sosednji prostor.

Tako vse skupaj izgleda.

Zdaj smo se v empatiji do našega simbola že zbrali gestapovska in komunistična ekipa, ki bo obiskala dotičnega bacitelja. 100€ za minuto obiska, bo pa pouk slovenščine, nemščine in obligacijskega prava.

Z minobacači in kalašnikovi. Ker smo grdi, bomo morda morali nositi maske.

;((

Jebaj ga, na take bajke se lahko primerno odzoveš le z lastnim fantaziranjem.
Nisem pa čisto prepričan, če ni to znak hude neplodnosti in neproduktivnosti.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

martincek1 ::

Ah pomoje je tud varnostnik mal zglumil, da je dobil 100€ "napitnine" za dobro opravljeno delo :D

Phantomeye ::

Lion29 je izjavil:

Tomas 33 je izjavil:

Zadeva je fejk.

Je pa zanimivo za davčno. Dokaz plačevanja na roko brez računa.


kje vidis, da je brez racuna?

Phantomeye: definiraj "na glasbeni sceni"



Enostavno. Uradno je on glasbenik. Ceprav nima posluha. Oziroma, bolje - namerno fuša. In kot glasbenik je po 10 letih obstoja še vedno aktualen, medtem ko pa je v temu času precej kvalitetnih glasbenikov že zdavnej propadlo.

Zakaj? Ker se zna prodajat.

judoka ::

marijancek je izjavil:

murko počne to zaradi denarja.

jaz manj razumem ljudi, ki gredo na njegov koncert zato, da mu mečejo flaše v glavo. a se potem počutijo bolj pametne?



Kakšnega denarja? Kje služi? S čim služi? Posluša ga noben, gleda ga noben. Torej kje služi?

Tip je pač extremen primerek "look at me" generacije.


Zakaj? Ker se zna prodajat.


Komu? Kdo plača za njega in zakaj?

Naj mi nekdo to razloži prosim, ker tip definitivno ne deluje da ima denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: judoka ()

svenica ::

Phantomeye je izjavil:

In kot glasbenik je po 10 letih obstoja še vedno aktualen, medtem ko pa je v temu času precej kvalitetnih glasbenikov že zdavnej propadlo.


Saj ni aktualen kot glasbenik, pač pa kot zabavljač, klovn, spaka.
Ljudje so vedno imeli radi freakshowe.

BigWhale ::

kr1ženska je izjavil:

V glavnem, šli smo za foro na njegov koncert. Folk je kričal, da je neumen, metali so mu prazne flaše in pločevinke na oder. A kaj je storil on? Rekel je, da je res neumen (neposrečeno se je želel iz tega norčevat) in se zahvalil za pločevinko piva, ki mu jo je nekdo vrgel v glavo.

Kako človek nima toliko spoštovanja do samega sebe, da kjub tako poraznim odzivom publike še vedno vztraja pri tem? so stvari, ki jih ne bom nikoli razumela.:|


Meni je bil zanimiv Fredi Miller. Na njegovih koncertih se je trlo ljudi, pel je vecinoma eno in isto pesem in folk je plesal kot zmesan, se rezal in se zabaval.

Reakcija na Murkotovih koncertih pa je naceloma kar predvidljiva. Gre za neko mesanico posmehovanja, zavisti in prezira. Murko samega sebe obesa na veliki zvon, Fredi ni tega nikoli pocel. :)

blackbfm ::

Tip je car, že zarad tega ker ma živce da vse to prenaša. Pa še služi, na račun idiotov ki se mu režijo, pač zna obračat folk.

judoka ::

Kako služi? Mislim, dosti vas omenja denar, a zna kdo specificirat na kakšen način točno služi?

blackbfm ::

Gre na zabavo da se mu budale smejejo, on jim pa fino zaračuna.

VelikiTun ::

Ej, zaigrano do amena. Nekaj časa ga že ni bilo v medijih, pa rabi malce promocije. Sodeč po tej temi mu uspeva.

papak ::

Tip služi na takih k ga naročijo za nastop, zato da se lahk izživljajo pa zgražajo nad nekom, z drugimi besedami, da se majo sami pri sebi za "boljše".

Ker je tle bolan? :)

DragonHeart ::

tudi če rabi promocijo.....s tem da se mu jaz smejim kot največjemu bebcu v sloveniji on ne dobi niti eura. Niti ga ne bi nikoli najel, kaj šele plačal.

Tako da nevem kaj sanjate da ima denar ker se delamo norca iz njega..
Če pa je dejansko bil ta bebec ki ga je najel tako bebav da je bil Murkotu pripravljen plačati 1000 eur za pol ure nastopa, pa se res lahko vprašamo kdo je bolj bebav. Murko ali lastnik tistega lokala...

judoka ::

blackbfm je izjavil:

Gre na zabavo da se mu budale smejejo, on jim pa fino zaračuna.



Komu zaračuna? Na njegov "koncert" pride kolk...100-200 ljudi? To še stroške ne pokrije, kaj šele da bi kaj zaslužil.

papak ::

Folk ga naroča za privatke. Sej mogoče včasih naredi tud žur. Sam ne verjamem pa da ga kdo naroči zavestno samo za glasbo.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Damjan Murko (teženje)

Oddelek: Loža
416630 (4040) dzinks63
»

BBC objavil seznam vseh lastnih člankov, ki jih je Google pozabil

Oddelek: Novice / Zasebnost
108172 (6402) SkipEU

Obisk znanih oseb...?

Oddelek: Loža
303872 (2964) dope1337
»

Big Brother slavnih - 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8915307 (9840) Sims
»

Nek murko...

Oddelek: Loža
202049 (1196) Tody

Več podobnih tem