» »

Obisk znanih oseb...?

Obisk znanih oseb...?

MandMx3 ::

Hej :D
Noo, bediram doma z zlomljeno nogo... Pa malo tak razmišljam za prihodnja leta... Kakšne podvige bi kaj načrtovala... in mam v planu turo po Evropskih mestih. Tak v stilu 'backpacker' in to.. Pa sem nekako že dolgo nazaj prišla na idejo, da bi šla še po rojstnih mestih kakih znanih ljudi... Nwm, kakih športnikov, ki so mi pri srcu itd... In še največja ideja- da bi poskušala te znane obiskati pri njih doma...
Haha, ma okej, mogoče se sliši dokaj nerealno... Ampak kaj mislite o takih odbitih idejah??? A bi blo kej s tega?? ^^ Bi šel kdo seboj?? heheheh :PP

Gremo, v debato!!!
  • zaklenilo: zee ()

jype ::

MandMx3> Noo, bediram doma z zlomljeno nogo...

To je pa tko, k maš take žurke.

MandMx3> In še največja ideja- da bi poskušala te znane obiskati pri njih doma...

Ne jim težit, že tko se morajo skrivat, da majo vsaj malo miru.

Evropska mesta so popolnoma dovolj kul brez tega.

Smurf ::

Ponavadi so taki ljudje v hisah za ograjami in ne odpirajo ravno (oz. jih niti ni tam). Priporocam raje obisk drugih potovalnih tock.

MandMx3 ::

Pa nebi to šli do nekih extraaa mega zvezd! :))

Double_J ::

Mene bo obiskala, jz šele bom znan...:D
Dve šivanki...

jype ::

Aja, še to:

MandMx3> Bi šel kdo seboj??

Če greš z biciklom.

tt2advanced ::

MandMx3 je izjavil:

Hej :D
Pa sem nekako že dolgo nazaj prišla na idejo, da bi šla še po rojstnih mestih kakih znanih ljudi... Nwm, kakih športnikov, ki so mi pri srcu itd...

mah edino kar me zanima pr zgodovina, znani in EU če se temu tko reče je, da bi si šla en dan pogledat Kehlsteinhaus pa Oświęcim ostalo me pa niti tok ne zanima v povezavi s temi besedami..
maš ogromn drugih destinacij hudih.. po muzejih bom pol na "stara leta" hodila..
What Else Is There?

TallCezar ::

Obvezno obiskat Jima Morrisona v Parizu, ane.

34054 ::

Znane osebe so overrated, jaz bi raje obiskoval neznane.

Yohan del Sud ::

Teh, kaj pa jaz vem, še vsakemu sem podpisal knjigo, ki mi jo je prinesel na dom. :D
www.strancar.com

MandMx3 ::

No, pa da malo posplošim...
Bi šla npr. do Adama Malysza, mogoče Marca Marqueza (fant živi pri starših in nimajo neke hiše za 3metersko ograjo itd.. ) po moje da so taki kar odprti ljudje in bi se dalo... itn.

oemdzi ::

Damjan Murko ti bi verjetno še slaščico pripravil.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

MandMx3 ::

Po moje da so taki 'sezonski' športniki kar okej... :) Ne vem no, ampak se mi pa res tak zdi... :)

oemdzi je izjavil:

Damjan Murko ti bi verjeto še slaščico pripravil.



kar nekaj no... :'D

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: MandMx3 ()

tt2advanced ::

ufff zdej sm se spomnla "znanih".. edino bi v vegasu pawn stars obiskala;) def
pa mogoče bi šla na buddijev kanoli u hoboken
aja pa, če bi se spet el bulli by feran adria u kataloniji odpru bi raskirala kešh za večerjo:D
What Else Is There?

oemdzi ::

Jah slaščičar je njegov primarni poklic, ki ga nažalost postavlja za "pevsko kariero".
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Double_J ::

Marca Marqueza (fant živi pri starših in nimajo neke hiše za 3metersko ograjo itd.. )


A si že vsaj majco dobla?
Dve šivanki...

MandMx3 ::

Sem naročla pri Official klubu in jo dobim;- S PODPISOOOOM !!! :P

#000000 ::

Šla bi na njegov cannoli :) Kwa češ v Hoboken hodit, se ga da dobit tud bližje

fosil ::

Odvisno kako seksi si :))
No resno, po mojem te nihče ne bo preveč vesel če se kr pojaviš pri njemu doma.
Lahko pa se z njimi probaš vnaprej dogovorit po mailu za kakšno pijačo, ali pa da jih obiščeš v klubu ali pa na treningu.
Tako je!

Scorpia ::

Murko bi naredil cel bav bav iz tega, da pokaze kaksna zvezda je in da se spet prikaze v casopisih.
////

MandMx3 ::

Joooj.. pa kak se sploh vsi spomnite na tega D. Murka??? Jaz skos pozablam da sploh obstaja, mislim... Nanj bi na zadne pomislila ;))

...pa sej nebi vdirala v njihove bajte pa zasebnost.. Sam tisto: ''voov, vidla sem ga/jo, bla sem polek nje/ga, mu/ji dala roko, redkokomu je to uspelo, zdaj pa naprej...''

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: MandMx3 ()

Ziga Dolhar ::

Yohan del Sud je izjavil:

Teh, kaj pa jaz vem, še vsakemu sem podpisal knjigo, ki mi jo je prinesel na dom. :D


Yohan je res fejst, ja. Meni je - kot zvestemu oboževalcu - na dom poslal kar tri knjige. Je pa res, da jih (grrr) ni podpisal :).
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

STU-III ::

MandMx3 je izjavil:

Joooj.. pa kak se sploh vsi spomnite na tega D. Murka??? Jaz skos pozablam da sploh obstaja, mislim... Nanj bi na zadne pomislila ;))

...pa sej nebi vdirala v njihove bajte pa zasebnost.. Sam tisto: ''voov, vidla sem ga/jo, bla sem polek nje/ga, mu/ji dala roko, redkokomu je to uspelo, zdaj pa naprej...''


Nočem ti kvariti tvojega pogleda na stvar ampak tudi, če se rokuješ s papežem ali obamo, nisi čisto nič bolj posebnega, to je samo lažni občutek in tudi tisti, ki te imajo za nekaj posebnega, ker si se rokovala z nekom slavnim imajo lažni občutek. Tudi tisti, ki je slaven ni nič posebnega, pač se je odločil za tak način življenja in ga veliko ljudi pozna, drugače je pa običajen človek, kot ti. Seveda se lahko potem vsem hvališ, da si se z nekom zelo slavnim rokovala in oni se bodo presenečeno odzvali ampak again - gre samo za nek občutek vzvišenosti, da si nekaj posebnega, itd... Tudi jaz bi bil vesel, če bi šel recimo do Mythbustersov in se rokoval z njimi, to bi mi bilo nekaj zelo posebnega in nepozabnega ampak še vedno nebi bil zaradi tega nič bolj drugačen.
Line secured.

bolkonsky ::

STU-III je izjavil:

MandMx3 je izjavil:

Joooj.. pa kak se sploh vsi spomnite na tega D. Murka??? Jaz skos pozablam da sploh obstaja, mislim... Nanj bi na zadne pomislila ;))

...pa sej nebi vdirala v njihove bajte pa zasebnost.. Sam tisto: ''voov, vidla sem ga/jo, bla sem polek nje/ga, mu/ji dala roko, redkokomu je to uspelo, zdaj pa naprej...''


Nočem ti kvariti tvojega pogleda na stvar ampak tudi, če se rokuješ s papežem ali obamo, nisi čisto nič bolj posebnega, to je samo lažni občutek in tudi tisti, ki te imajo za nekaj posebnega, ker si se rokovala z nekom slavnim imajo lažni občutek. Tudi tisti, ki je slaven ni nič posebnega, pač se je odločil za tak način življenja in ga veliko ljudi pozna, drugače je pa običajen človek, kot ti. Seveda se lahko potem vsem hvališ, da si se z nekom zelo slavnim rokovala in oni se bodo presenečeno odzvali ampak again - gre samo za nek občutek vzvišenosti, da si nekaj posebnega, itd... Tudi jaz bi bil vesel, če bi šel recimo do Mythbustersov in se rokoval z njimi, to bi mi bilo nekaj zelo posebnega in nepozabnega ampak še vedno nebi bil zaradi tega nič bolj drugačen.


Saj pa ni rekla, da bi zaradi tega bla kaj posebnega ... Verjetno ma vsak vsaj kanček želje, da spozna ljudi ki ga navdihujejo.

STU-III ::

Razumem, samo razlagam, zakaj ima tako željo. (saj jo ima marsikdo, če ne vsak)
Line secured.

oemdzi ::

@STU-III: Ne Obami, ne Papežu nebi dal roke. Kvečjemu bi onadva (in njihova organizacija) morala imeti njune roke v kakšnih lisicah, ampak pustmo to.


Glede spoznavanja slavnih pa mehhh, overpriced jaz bi jih že iz principa ignoriral (že zaradi sebe, ker res nebi želel biti v stilu Beliberja, njim bi pa itak dol viselo, ker se itak imajo za vsaj polbogove), sicer pa res smučarskih skakalcev pa teh ne štejem ravno med zvezde in bi jih obravnaval drugače, ampak me skoki tudi sicer niti malo ne interesirajo.

Sicer mi pa naslov teme, deluje tako bolj zalezovalno :P
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Free Bird ::

TallCezar je izjavil:

Obvezno obiskat Jima Morrisona v Parizu, ane.

Jaz sem ga, pa me je kar stisnilo, ko sem videl kakšen ubog grob ima :8)

Če pa nameravaš obiskati evropska mesta ti bi obvezno priporočal Prago (cene nižje kot pri nas, zeloooo lepo mesto) in Bruselj (drago kot s***** vendar je vseeno bilo epsko, Delirium itd. :D ), iz lastnih izkušenj. Bil sem tudi v Parizu, saj ni bilo slabo, vendar je zdaleč od tega, kar vidimo v filmih. Drugače pa so bili zanci v Stockholmu in Amsterdamuin pravijo, da je 100% vredno obiska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Free Bird ()

Vice ::

MandMx3 je izjavil:

No, pa da malo posplošim...
Bi šla npr. do Adama Malysza, mogoče Marca Marqueza (fant živi pri starših in nimajo neke hiše za 3metersko ograjo itd.. ) po moje da so taki kar odprti ljudje in bi se dalo... itn.


Sem ravno prej videl Marca, ko je s fotrom & matko jedel govejo juhco za mizo in gledal kvalifikacije na enem športnem kanalu...

Ne bit preveč naivna, da ljudje komaj čakajo, da jim nek psihič uleti sredi belega dneva ker mu je malo dolgčas... :))

MandMx3 ::

Zanimivo da se vsi nad takimi idejami kar nekaj zgražate... :))
Ampak okej, naj bo... Še vedno mi je nekaj, kar sem si zadala tudi uspelo... Pa verjemite, sem že v živo spoznala dva večja športnika in ja, ne gre se za to, da bi se hvalila itd... Bistvo vsega je v tem, da končno srečaš nekoga, ki ti kot neka javna osebnost res dosti pomeni...
Če vam ni uspelo, kar ste hoteli, da bi se vam izpolnila res vsaka' brezvezna željica' žal... Eni pa se pač trudimo za nekaj in žanjemo uspehe...

@Vice : Glede Marc-a pa, z njegovim fotrom sem si pa že kar spisala kake 4 maile... Tak da, evo, zdaj se pa res moram pohvalit. ;) Mi ne preostane drugega...
in taki športniki, ki so na začetku svoje kariere, ali pa bodisi taki malo manj poznani verjemite da so veseli svojih oboževalcev.. ;) Zakaj pa vsi zganjate nwm kake cirkuse ko se gre za naši Tino Maze???? Pa bi vsi dali vse da bi se fotografirali z al pa karkoli... Eni pa pač posežemo še malo višje in če sedaj gre to drugim v nos, SE OPRAVIČUJEM... ne rabite več komentirat, bom se pač odločila sama, če že ni nobene podpore... Evo, to je blo z moje strani vse... Če me kdorkoli na tej strani vsaj malo razume in podpira pri mojih sanjah-NAJLEPŠA HVALA, ostali pa pač-okej, tudi vam vse dobro in uživajte s tistim kar mate, če se ne želite že potruditi za kaaki večji podvig...

čauu! :)

zee ::

čauu! :)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

dope1337 ::

Naj ti ne vzamejo volje punca! Tuki so večno basement dwellerji, tak da ... ne se sekirat. Ti si sam čimprej zrihti nogo, čimvečji rukzak na hrbet, pa gremo naši! Verjem, da boš sproti dobivala boljše ideje kam it, kot pa če si vnaprej načrtuješ (ajde, neke smernice je že dobr met ane :))).
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poljubljanje ob pozdravu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15022740 (19208) nevone

Begunska kriza - priložnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8411923 (9681) Jerry000
»

Študij-kam? kako?

Oddelek: Šola
334585 (3087) lonewolf_

Zaslužek

Oddelek: Loža
304183 (2978) dzinks63

18. rojstni dan-help !! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18239891 (34119) BigWhale

Več podobnih tem