» »

Damjan Murko (teženje)

Damjan Murko (teženje)

Quantum ::

Pozdravljeni!

Imam eno vprašanje. Včeraj mi je na zasebno sporočilo pisal Damjan Murko, če mu lahko lajkam njegovo fan page stran facebook-a. Zanima me, ali ste imeli podobno izkušnjo? Jaz ga definitivno ne poznam.


Lp!
  • zaklenil: dzinks63 ()

hojnikb ::

odpišu mu kaj da za lajk >:D
Nothin' ain't free
#brezpodpisa

flyby ::

če ti pošlje koledar :)

xda develope ::

Meni ni nihče nič pisal.

shadeX ::

Pics or it didn't happen.

Dr_M ::

Sicer nisem na FB, tko da ne vem iz prve roke, so mi pa ze znanci omenil, da jim je murko pisal za lajke, tko da neki ze more bit na temu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

blackbfm ::

mojster samopromocije8-)

Quantum ::

 Damjan Murko facebook

Damjan Murko facebook

zee ::

Njegovo "fukfehtanje" lepo prijavi Facebooku in nasvidenje.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

The Player ::

"dvomim" da je to res on.

Ponavadi imajo te "velike živine" svoje upravljalce, ki upravljajo z njihovimi socialnimi omrežji, ker nimajo časa se s tem ukvarjati.

Seveda v Murkovem primeru je to bolj izjema kot pravilo ;)

Bizkit45 ::

quantum, imaš ga pod prijatelji in ob enem trdiš da ga ne poznaš?!

Invictus ::

Ah, OP je najbrž prijavljen na enake bedarije kot Damjan Murko.

Mene bi to dejstvo bolj skrbelo ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Quantum ::

Bizkit45 je izjavil:

quantum, imaš ga pod prijatelji in ob enem trdiš da ga ne poznaš?!


Nimam ga pod prijatelji. Pisal mi je na zasebno sporočilo. Pregledoval sem "Message Request" in videl njegovo sporočilo.

http://svet24.si/clanek/magazin/domaci-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Quantum ()

Bizkit45 ::

lepo piše: Damjan Murko is in your contacts..če to ne pomeni da je med tvojimi kontakti/prijatelji, pol me ustrel.
Drugače sem pa FB zbrisal že nekaj let nazaj, mogoče se je kaj spremenilo.

Quantum ::

Šimpanz ::

Kako ne poznaš Murkota. Njega pač pozna vsak domorodec.

jusv ::

The Player je izjavil:

"dvomim" da je to res on.

Ponavadi imajo te "velike živine" svoje upravljalce, ki upravljajo z njihovimi socialnimi omrežji, ker nimajo časa se s tem ukvarjati.

Seveda v Murkovem primeru je to bolj izjema kot pravilo ;)


Murko ni velik živina. Živi praktično od kelnarjenja in svojega koledarja... za lajke pa prosjači na vse možne načine.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Unknown_001 ::

Pizda mi gre ta človk na živce že ko sliko vidim.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

          ::

Ampak glasbenik je pa dober. Je igral na RD zabavi od stare in so bili vsi navdušeni.

St235 ::

Pozabil si povedat, da je bil to RD od stare mame, kjer je bila povprečna starost 90 let in so vsem poskrili slušne aparate.

koyotee ::

          je izjavil:

Ampak glasbenik je pa dober. Je igral na RD zabavi od stare in so bili vsi navdušeni.

:)):)):))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

hojnikb ::

Haters gonna hate :))
#brezpodpisa

shotalick ::

Unknown_001 je izjavil:

Pizda mi gre ta človk na živce že ko sliko vidim.


Jst tut slike ne rabm vidt, slišm ime Murko, pa mi gre na živce.

          ::

Glej, meni je tudi šel na živce, pa ga sploh nisem poznal. Ko je Mama povedala, da bo pol na njeni abraham zabavi, sem mislil da se zajebava. Na koncu je tipček res prišel in naredil tako žurko, da so bili vsi navdušeni, pa so bili ljudje vseh starosti, od najstnikov do kakih 65-letnikov.

Dr_M ::

Torej je zabavljac, ne glasbenik.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

GupeM ::

          je izjavil:

Glej, meni je tudi šel na živce, pa ga sploh nisem poznal. Ko je Mama povedala, da bo pol na njeni abraham zabavi, sem mislil da se zajebava. Na koncu je tipček res prišel in naredil tako žurko, da so bili vsi navdušeni, pa so bili ljudje vseh starosti, od najstnikov do kakih 65-letnikov.

Kako ti je lahko šel na živce če ga sploh nisi poznal???

shadeX ::

Najverjetneje je mislil osebno :)

          ::

GupeM je izjavil:

          je izjavil:

Glej, meni je tudi šel na živce, pa ga sploh nisem poznal. Ko je Mama povedala, da bo pol na njeni abraham zabavi, sem mislil da se zajebava. Na koncu je tipček res prišel in naredil tako žurko, da so bili vsi navdušeni, pa so bili ljudje vseh starosti, od najstnikov do kakih 65-letnikov.

Kako ti je lahko šel na živce če ga sploh nisi poznal???


O njem sem bral po raznih forumih, kot je tale tukaj.

Er333 ::

Verjamem, da res zna naredit dobro fešto za RD. Ko je človek toliko časa v biznisu, dobi občutek kaj vžge in kaj ne. Sploh, če povabljenci nimajo nekih predsodkov o njem, še preden ga osebno spoznajo, tako kot je en malo višje pisal.
To, da je mal smotan, sploh nima veze. Sem npr. v živo videl kako so ljudje uživali, ko sta dva pevca fušala na polno..

Phantomeye ::

          je izjavil:

GupeM je izjavil:

          je izjavil:

Glej, meni je tudi šel na živce, pa ga sploh nisem poznal. Ko je Mama povedala, da bo pol na njeni abraham zabavi, sem mislil da se zajebava. Na koncu je tipček res prišel in naredil tako žurko, da so bili vsi navdušeni, pa so bili ljudje vseh starosti, od najstnikov do kakih 65-letnikov.

Kako ti je lahko šel na živce če ga sploh nisi poznal???


O njem sem bral po raznih forumih, kot je tale tukaj.


Prepričan sem, da ti gre na živce njegov alter-ego. Sem bil na njegovem predavanju, kjer je obrazložil celo situacijo za Damjanom Murkom. Na koncu so ljudje ploskali.

Telbanc ::

Phantomeye je izjavil:

          je izjavil:

GupeM je izjavil:

          je izjavil:

Glej, meni je tudi šel na živce, pa ga sploh nisem poznal. Ko je Mama povedala, da bo pol na njeni abraham zabavi, sem mislil da se zajebava. Na koncu je tipček res prišel in naredil tako žurko, da so bili vsi navdušeni, pa so bili ljudje vseh starosti, od najstnikov do kakih 65-letnikov.

Kako ti je lahko šel na živce če ga sploh nisi poznal???


O njem sem bral po raznih forumih, kot je tale tukaj.


Prepričan sem, da ti gre na živce njegov alter-ego. Sem bil na njegovem predavanju, kjer je obrazložil celo situacijo za Damjanom Murkom. Na koncu so ljudje ploskali.


To ja, ko eni ne vejo kaj je to biznis. Poba se pač zna prodat, tud z stilom ki gre marsikomu na jetra. Jbg, to je biznis. Pol ubode še en koledar, pa ma cel let mir, medtem ko drugi tolčejo šihte po 12 ur in služijo krčne žile on uživa na kakem otoku, ja, to je to.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

shadeX ::

Mja, če prosjači za lajke, je najbrž to daleč od resnice. Otok, pa to.

Magic1 ::

Biznis si dela z otoka, kaj si pa mislil, sej zdej je povsod net:))
Magic

shadeX ::

Že že :))

Ampak če bi si lahko privoščil otok, bi si lahko privoščil tudi kaj FB oglaševanja. Sej ni tolk drago.

Cca 5€ za 15-40 lajkov (iz SLO)

pixelzgaming ::

Imam doma en gem na VHS iz kakih 10 let nazaj ko je bil na eni mladinski oddaji :D
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

blackbfm ::

Ampak če bi si lahko privoščil otok, bi si lahko privoščil tudi kaj FB oglaševanja. Sej ni tolk drago.

Cca 5€ za 15-40 lajkov (iz SLO)


Vecina folka sploh ne dojame bistva. On ne rabi lajkov, ampak to da se govori o njem. Temo takega tipa najdeš vsake 2 tedna nekje na netu, predvsem fb. In ko folk to shara, komentira ces lej kaksna budala je murko ko prosi za lajke, je v bistvu resnica precej drugacna, murko ma vas za budalo ker zastonj sirite njegovo sporocilo. To je njegov cilj.

Men je on legenda.

MasterTade ::

Biznis mu delate vi k pišete u tri krasne o njem po netu..Se spomnim ko se je začelo na veliko govort o Murkotu pa me je znerviralo ker nisem vedl za kaj gre in sem mogel na yt gledat kaj je to zaena oseba. Ne vem kako vam lahko gre na živce, tip poje/zabava stare mame in tud če ne zna pet ne vem kaj vs moti. Kok slavnih pevcev s celega sveta danes nima pojma o te umetnosti in se raje fukarijo po odru in množice uživajo ob tem talentu? Tekst kokr vidm ma vsaj neki sestavlen in ni le treh različnih verzov..Drugač pa se zanj nikoli nisem kaj posebno zanimal oziroma posvečal pozornosti njegovim promocijam ipd
Mors omnia aequat

Rias Gremory ::

To, še več takih tem, da si malo oddahnemo od tem o beguncih in politiki.

pixelzgaming je izjavil:

Imam doma en gem na VHS iz kakih 10 let nazaj ko je bil na eni mladinski oddaji :D

Glej, da preneseš to na kakšen bolj moderen medij in če ti je volja daš lahko tudi na Youtube. 8-)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

AndrejS ::

Prodaj mu posnetek :D

Šimpanz ::

Meni sta od vseh Murkotovih videov najljubša spodnja:



BorutO ::

Haha, nene se ti na mene deri ... Ja kdo pa te misliš, da si ti?

dzinks63 ::

Dovolj bo, tole je še vedno Slo-Tech forum, ne pa čebuljenje na tržnici.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simulacija živčnega sistema gliste v računalniku

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
328465 (5491) krneki0001
»

BBC objavil seznam vseh lastnih člankov, ki jih je Google pozabil

Oddelek: Novice / Zasebnost
108183 (6413) SkipEU
»

Pretepli Damjana Murka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12318111 (11184) draciel
»

TV reklame ki vam gredo najbolj na živce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810289 (7795) energetik
»

Big Brother slavnih - 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8915325 (9858) Sims

Več podobnih tem