» »

Pretepli Damjana Murka

Pretepli Damjana Murka

1 2
3
»

blackbfm ::

Tako da nevem kaj sanjate da ima denar ker se delamo norca iz njega..


ravno zato ima denar, ker se vsi delate norca


Komu zaračuna? Na njegov "koncert" pride kolk...100-200 ljudi? To še stroške ne pokrije, kaj šele da bi kaj zaslužil.


za drobiž se sigurno ne bi tako izpostavlju

donfilipo ::

Ma kaki. Kot rečeno Murko je svojevrsten fenomen. Štos in obenem čudo.

Primer, ki je bil tudi v medijih:

Ko se je ženil eden največjih talentov humorja v Sloveniji, Jurij, mu je eden največjih talentov humorja na balkanu, Djuro zrihtal (verjetno spet 1000€ na ruko, s tem da Djuro ni cicija:) da je Murko zapel 'srečen sem ker sem moški'.

Zdaj da Murko ni ravno simbol moškosti, ste nemara ugotovili.

No, če se ga poslužijo največji dejanski umi v tej deželi, se ga zagotovo lahko tudi nekateri wannabiji. Trend, ki pa enkrat nemara tudi poneha, če se ga nekako ne vzdržuje? Ampak to tako spretno, da tu dejansko troli izpadejo ljudje, ki ga plačajo.

Plačal pa ni dobesedno bacitelj, on je krepko računal da bo kdo drug, no morda se je pa malo uštel....ali pa je škrt da škriplje8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

judoka ::

blackbfm je izjavil:


Komu zaračuna? Na njegov "koncert" pride kolk...100-200 ljudi? To še stroške ne pokrije, kaj šele da bi kaj zaslužil.


za drobiž se sigurno ne bi tako izpostavlju



Ne podcenjuj moči človeškega egota. Youtube...FB....polno primerov, da denar NI glavni motiv, da se človek obnaša kot bumbar.

krneki0001 ::

Njega bi moral v haag poslat, ker je njegovo petje zločin proti človeštvu.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

donfilipo ::

Evo scenarij za video talente z jesenic.

Imamo zvezdo Mirka, ki pa ima to smolo, da na koncertih pa ljudje dejansko začnejo cepati ko muhe. Od užasa. In potem zapleti. Do Haga:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

blackbfm ::

Ne podcenjuj moči človeškega egota. Youtube...FB....polno primerov, da denar NI glavni motiv, da se človek obnaša kot bumbar.


potem mi pa povej kje je še zaposlen da se lahko preživlja

donfilipo ::

Jaz bi pa vprašal, če se je kdo resneje ubadal s fenomenom, ali obstaja kje v tujini narodni fenomen, kjer zvezda z zelo vprašljivim posluhom in glasom, po prihodkih doseže in preseže večino IZREDNO nadarjenih pevcev, pri katerih je potem kariera dejansko odvisna, ali lahko 'primajo kurčatovij' v stilu največje inzulinobavezan komerciale, ali pa jim je izpoved toliko močna in neskregana s trendi in muziko na splošno, da uspejo kot unikat, ali celo trendmaker???

Torej koliko je murkov v tujini?

Khm. Gangsta rep nekako ne šteje.:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

black ice ::

blackbfm je izjavil:

Ne podcenjuj moči človeškega egota. Youtube...FB....polno primerov, da denar NI glavni motiv, da se človek obnaša kot bumbar.

potem mi pa povej kje je še zaposlen da se lahko preživlja

Kolega ga je nekajkrat videl, da je bil natakar v enem izmed lokalov na Lentu.

donfilipo je izjavil:

Jaz bi pa vprašal, če se je kdo resneje ubadal s fenomenom, ali obstaja kje v tujini narodni fenomen, kjer zvezda z zelo vprašljivim posluhom in glasom, po prihodkih doseže in preseže večino IZREDNO nadarjenih pevcev, pri katerih je potem kariera dejansko odvisna, ali lahko 'primajo kurčatovij' v stilu največje inzulinobavezan komerciale, ali pa jim je izpoved toliko močna in neskregana s trendi in muziko na splošno, da uspejo kot unikat, ali celo trendmaker???

Torej koliko je murkov v tujini?

Khm. Gangsta rep nekako ne šteje.:)

Am... Rebecca Black, Kesha,... No kot neki unikat res nista.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

martincek1 ::

Na YouTube glavni motiv, da se človek obnaša kot totalen idiot, absolutno je denar.

donfilipo ::

Am... Rebecca Black, Kesha,... No kot neki unikat res nista.


Rebecca Black ima za silo posluh. No to dejstvo je nekdo genialno nadomestil z atomskim cukrom, ker lahko trobi kdorkoli karkoli hoče, ampak komad je simpatikus. (Friday) Enostaven simpatikus napisan direkt ko heroin za junkije:), ....za mulce 10-16let v petek!!!! To ni fenomen Murko, ki feminilen fuša: 'srečen sem ker sem moški'!

ke$ha seveda zelo podobno. Klasičen 'inzulinobavezan' in v komadu tiktok celo, vsaj zame, super ritem, skratka inovativna komerciala.

Sem Murko niti pod razno ne more.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Mr Hilter ::

Ekrem gospoda ste zaboravili.

Mipe ::

Mislite, da je Murku vzor Justin Bieber?

donfilipo ::

Ekrema sem se prepozno spomnil priznam.

Ampak Ekrem kot da je iz moje vasi;((

Je pa nadgradnja. Ta pa resnično zna fušat!!! In posluha nima pa čisto NIČ! Torej predel crna-gora so s kosmet i makedonija so nam po tem podobni?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

judoka ::

blackbfm je izjavil:

Ne podcenjuj moči človeškega egota. Youtube...FB....polno primerov, da denar NI glavni motiv, da se človek obnaša kot bumbar.


potem mi pa povej kje je še zaposlen da se lahko preživlja



Jaz ga ne poznam da bi vedel z čim, ampak sem pa 90% siguren da se z "petjem" sigurno ne. Z koncerti se ne more. Teoretično z
privat nastopi, ampak teh bi po nekem (kratkem) obdobju zmanjkalo. Definitivno pa ne služi nekih večjih denarjev.

Nekdo je omenil Fredi Milerja, tip si je konkretno opomogel z 1 komadom, ampak je tudi hitro izginil iz scene. S tem da je bil, za razliko od Murkota, nekako
simpatičen in da so ljudje dejansko hodili na koncerte ga poslušat.

Osebno mislim da se tip pojavlja v medijih, ker ljudje perverzno uživamo v tem da se nekdo obnaša kot bumbar. Upam, da ima Murko vsaj kaj od tega. Ampak dvomim...

Brane2 ::

Zgrešili ste največji štos teme.

Poglejte, kaj v povezavi s tem tipom predlaga AI Slo-Techa kot "Vredno ogleda"...

Pozna kdo to žuželko?


:))
On the journey of life, I chose the psycho path.

oemdzi ::

to pa zaradi tega komentarja
to je murko, damjan murko ...nevretencar

DV_cam ::

Od preverjenih ljudi sem zvedel, da njegov "koncert" oz. 3 pesmi, ki jih zna zapet stane cca. 120 eur + stroški prevoza. Uglavnem to kar mediji pišejo je totalna laž.
DV_cam

donfilipo ::

Uglavnem to kar mediji pišejo je totalna laž.



Zlasti rumeni.

No potem je tudi tisti video (900€ za 20min:) definitivno montaža, ampak kot montaža, je pa že zelo dobra. Se reče, ne bo nihče tega naredil zastonj.

No za Ekrema sem bral še precej večje cifre od 1000€, ampak Ekrem je po mojem tudi passe več ali manj. In verjetno prestar, da bi se šel igro po 120+€.

No kakorkoli. Murko ne živi slabo in glede na stil in stroške.... stila oblačenja, in kar spada k negovanosti (to pa je moram priznati le visoka liga), potem nastopa praktično vse delovne dni. Garač.8-)

In zakaj to gre, ko recimo za isti denar skoraj, pride špilat in pet, po mojem kak mlad virtuoz z graške akademije, sicer pa Slovenec?

Eno je štos, drugo je pa res slava. Samopromocija. Pa makar kažeš samo pomanjkanje talenta, pomanjkanje kosmatosti, in morda en plus, vsaj občutek (ja pa denar spada zraven!) za visoko modo8-)

Ampak še zmeraj mi ne klapa.

Saj imajo narodnjaki včasih namenoma čisto mimo glasove in namerno humorne fuše, ampak takoj za komadom kjer poje Franc Košir, so recimo Avseniki zapregli dve virtuozni instrumentalni. Da ne govorim, da je Košir imel dober posluh, le kot humorist in trobentač je glas v stilu satchma.

Tudi v ameriki imaš naše kanadčane: 'In Slovenja there is dekla Mica, nocoj nocoj nam spekla bo potica', ki so ko jih je naša kompanija prvič zapopadla, so se rollingi skrili. The Vadnals pa brača Jankovič...in to ne Weird Al ampak stric in ata.

Je to ena taka odpuljenost....seveda tudi z naše strani bila takrat, tudi v ameriki jih gledajo kot etnično posebno odpuljenost in ne hit, čisto z Murkom pa spet ne vem če klapa.
Ali pač?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

svenica ::

donfilipo je izjavil:

Rebecca Black ima za silo posluh.


Nima, imajo pa zato njeni producenti autotune.

jype ::

Brane2> Zgrešili ste največji štos teme.

Awesome.

Phantomeye ::

judoka je izjavil:

marijancek je izjavil:

murko počne to zaradi denarja.

jaz manj razumem ljudi, ki gredo na njegov koncert zato, da mu mečejo flaše v glavo. a se potem počutijo bolj pametne?



Kakšnega denarja? Kje služi? S čim služi? Posluša ga noben, gleda ga noben. Torej kje služi?

Tip je pač extremen primerek "look at me" generacije.


Zakaj? Ker se zna prodajat.


Komu? Kdo plača za njega in zakaj?

Naj mi nekdo to razloži prosim, ker tip definitivno ne deluje da ima denar.



Njemu nihče ne plača, zato da poje. Njemu plačajo zato, da ljudem dvigne pritisk. Objavijo na 24ur članek o njem. Ljudje besno komentirajo, 24 ur pa služi na oglasih. recipročna korist.

Murkotu plačajo 500€ eur, da 'zapoje' eno pesem. po moznosti se zmenijo, da mu mu mikrofon izklopijo, to pa folku še bolj dvigne pokrovke, ko ga gledajo kako se kao muči.

blackbfm ::

na izklopu ima tisti video 41000 ogledov..v enem dnevu:) polovica od teh ga sigurno še komu pokaže...murko je res genij:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

donfilipo ::

svenica je izjavil:

donfilipo je izjavil:

Rebecca Black ima za silo posluh.


Nima, imajo pa zato njeni producenti autotune.


Autotune in tramvajtune imajo že kar lep čas. Samo knofi so malce bolj navidezni in učinkov ni več samo za dva ruksaka, ampak za dve galaksije....teoretično:) V praksi pa, ni: sve ide u razvijenom kapitalističkom svetu, samo da produccent ima autotune8-)

Nasprotno. Načeloma naj bi prosti trg, nabit ves okoli interneta, omogočal prodor res zanimivega.

Posluh kot rekel, ima za silo v normah zvezd, če pa jo damo med povprečne zemljane pa odličnega! Pomeni med slovenskimi (2 maljona mandeljcev) bi jo prehitelo kakih 100-200 pevk. Ampak nimajo vse ideje, pristopa volje in ja tudi producenta in muzikante, ki bi vsaj kaj približno podobnega znali. Od 100 dobrih pevk v zboru se zdresira v divo maksimalno ena, ponavadi še to ne. Torej uresničen posluh in razvit glas pri talentih, ne gre niti približno povsod.

No kjub ne ravno 'whitney huston soul' je 'Friday' hit. Ne zaradi knofov na pc programu8-)
Čeprav je komad izredno osladen, namenjen ciljni skupini 10-16 v petek in staršem, ki ne smejo zvedeti krute resnice.
Namreč da se deklice sprašujejo bolj, ali je kozlanje od horsa, koke, trave, alkota, ali nosečnosti;((
Ne hecam se mamice, vaše punčke so povečini pač take naivne čebelice kot Rebecca.

Opozarjam seveda, da se takega komada naješ, ....po 12 poslušanjih je overdoze!

In še brez autotune v dokaz posluha:
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

draciel ::

blackbfm je izjavil:

Tako da nevem kaj sanjate da ima denar ker se delamo norca iz njega..


ravno zato ima denar, ker se vsi delate norca


Komu zaračuna? Na njegov "koncert" pride kolk...100-200 ljudi? To še stroške ne pokrije, kaj šele da bi kaj zaslužil.


za drobiž se sigurno ne bi tako izpostavlju


Enkrat ga je zala klicala če se ne motim. Rekla mu je da ima samo 200€ in če lahko pride samo za pol ure zašpilat. Samo zasmejal se je in rekel da to ne bo šlo..

Men se zdi da murko računa okoli 900 € za pol ure. Neki takega..
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Damjan Murko (teženje)

Oddelek: Loža
416630 (4040) dzinks63
»

BBC objavil seznam vseh lastnih člankov, ki jih je Google pozabil

Oddelek: Novice / Zasebnost
108174 (6404) SkipEU

Obisk znanih oseb...?

Oddelek: Loža
303872 (2964) dope1337
»

Big Brother slavnih - 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8915309 (9842) Sims
»

Nek murko...

Oddelek: Loža
202049 (1196) Tody

Več podobnih tem