» »

a bi s tem kaj dosegel-na hitrosti??

a bi s tem kaj dosegel-na hitrosti??

Podurkac ::

imam celerona 1066mhz 265 rama, voodoo3. ce bi kupil se enih 256 rama, geforce 4 ti4200 in procesor celeron 1300mhz ce pase na plato abit va6 ali ne??kaj se mi to splaca glede na pol dobljene rezultate v igrah ali ne!al naj zamnjam proc in maticno??

jRk0 ::

Najbolj se ti seveda splaca menjat graficno, razlike bodo ocitne. Procesor bi jaz kar pustil, ramov mas pa v bistvu tudi cisto dovolj, ampak lahko se vseeno zraven kaj kupis.
You fuck up once, you loose two teeth.

whatson ::

Jep, menjaj grafiko, za druge stvari pa malce počakaj. Edino, če ti denar ni problem. :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Jaxx ::

Podurkac: hmm.. Abit VA6.. daj napiši koliko dobiš v Sandri Mem Bench - ker zdi se mi da na tole plato nima smisla dajat GF4 gor ker je plata prepočasna (lahko da ne bo razlike med GF2 in GF4).

frudi ::

preden greš karkoli nadgrajevat, SE ZNEBI TE PLATE!!! na sebi ima via apollo pro 133 čipset, ki je enostavno za en drek, zanič, totalno za kurac celo :). in s tem niti malo ne pretiravam, ta čipset je totalna katastrofa in osebno bi najraje kastriral vse prodajalce, ki plate z njim prodajajo nič hudega slutečim kupcem. ti se pa potem čudijo, zakaj jim kljub gigaherčnemu procesorju in dobri grafični quake3 dela s 30 fps. skratka, ZAMENJAJ PLATO!

aja, pa novi tualatin celeroni tud ne pašejo gor.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Jaxx ::

heh torej je via apollo pro 133.. Jst sem imel dve leti nazaj nekaj podobnega - z celeronom 400 je plata 'spidirala' na 90MB/s!!!! (za primerjavo intel BX: 350MB/s)

swalow ::

katero čipovje pa priporočate ... namreč nameravam v kratkem novo plato kupit!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri nabor za P3/celeron socket 370

Oddelek: Strojna oprema
161382 (1209) SkIDiver
»

VIA, izpovej se nam!

Oddelek: Novice / Matične plošče
392805 (2805) MrStein
»

Bi se fest poznalo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
421694 (1023) Marabela
»

Riva TNT2 M64 32 MB

Oddelek: Pomoč in nasveti
131009 (863) tempo
»

Problem s hitrostjo ram-a

Oddelek: Strojna oprema
161734 (1446) luni

Več podobnih tem