» »

ASUS A7S333 VS. DFI AD73 PRO

ASUS A7S333 VS. DFI AD73 PRO

Trupl0 ::

kera je bolša, upam da jo vsaj en ma0:)
If you are going through Hell, keep going !

tha_man ::

DFI je verjetno malce hitrejša (KT333 chipset), Asus je pa... pač Asus :)) Zadeva ima nov SiSov chipset o katerem vem bolj malo.

Osebno imam DFI AD70 (KT266A) chipset, in je odlična plata. Stabilna in hitra.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Trupl0 ::

Asusova ma KT333 , DFIjeva pa KT266A,tako da ne vem. Pravjo da majo ful problemov z biosom pr ASUSOVI, razlog proti pr DFIju je to da ne vem če podpira Thoroughbreda0:)
If you are going through Hell, keep going !

Thanatos ::

ah kje, Asuska ma kar SiS 745 čipovje, ki podpira PC2700 ram. Nimajo pa problemov ampak nimajo nastvitev za katere Asus pravi da naj bi jih imela (mislim da za višanje voltaže)

Trupl0 ::

kera je pol hitrejša, ker se mi ne gre za navijanje, ampk za hitrost. Pa tut more bit stabilna da mi ne bo resetirala vsakih 5 min:D
jst ne vem dejte MI POVEDAT!!!!!!!!!!!
k se nčm zajebat z nakupom:D
If you are going through Hell, keep going !

Thanatos ::

jaz mislim da je Asuska hitrejša če misliš kupit PC2700 ram.

Trupl0 ::

ne ne jst bom nabavu pc2100, ker ne bom navijal in se mi zdi oz. bojo pc2700 laufal kot pc2100 in se mi zdi škoda tistih 10K:D
If you are going through Hell, keep going !

tha_man ::

Poglej si kak test, sm kolk se jaz spomnim je KT333 čipovje hitrejše kot SiSovo - torej DFI. Ampak vsekakor poišči na internetu kak primerjalni test (use google ;) ). Aja, med KT333 platami je tud Gigabyte baje zelo dober nakup, sm ne vem točno naziva (modeli so totalni antitalenti kar se nazivov plat tiče :D ).

(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Trupl0 ::

ma ne vem , mah lepo bom nabavu DFIjevo pa bomo vidl kva bo pa bo:D
Kukr so rekl na enmu testu med SiS745 in KT266A da je razlika v hitrosti 0.5% :D
tako da DFI here I come :D
If you are going through Hell, keep going !

dr.J ::

Ravno danes sem brskal po webu za kakšnim testom A7S333 plate, pa še ni nič uporabnega najti. Asus je dober, ker ima vgrajeno termično zaščito procesorja, kakor jo zahteva AMD. Kakšnih drastičnik razlik v hitrosti pa med SiSom in Vio verjetno ne bo. Poglej pa, da plošča podpira Thorougbrede.

Trupl0 ::

thoroughbred:

ASUS - DA
DFI - NE
If you are going through Hell, keep going !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera plata za DURONA - čipovje ? SIS ALI VIA ?

Oddelek: Kaj kupiti
372233 (1810) freejack
»

a pozna kdo to plato?

Oddelek: Kaj kupiti
161291 (1068) zvitorepec
»

NOV PC

Oddelek: Kaj kupiti
61172 (1052) Trupl0
»

Athlon - da ali ne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81749 (1561) tha_man
»

Katero matično ploščo

Oddelek: Kaj kupiti
131524 (1203) giuseppe

Več podobnih tem