» »

LG KF750 Secret - Kako dolgo moram prvič polniti baterijo?

LG KF750 Secret - Kako dolgo moram prvič polniti baterijo?

Mitja358 ::

Pozdravljeni,
zanima me kako dolgo naj prvič polnim baterijo na tem mobitelu. V navodilih nič ne piše. prodajalec mi je rekel da od 4-6 ure. frend,ki pa si je 2 dni pred mano kupil pa so mu rekli da 10ur. Zdaj me zanima kako dolgo, da bi bila največja kapaciteta baterije?
Hvala!

Good Guy ::

mah nima veze..

itak se telefon fila 1 urco pa ti spet laufa 5 dni
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Ciklamen ::

am, naredi tako, da ko boš imel polno baterijo, jo sprazni do konca pa spet napolni in ponovi to parkrat, da dobi tisto kapaciteto, ki je dejansko.
- End of the Post ->

Mitja358 ::

Za ostale dni mene ne zanima. Mene zanima za prvo polnenje, ker bi rad da bi baterija držala par let.

Mitja358 ::

am, naredi tako, da ko boš imel polno baterijo, jo sprazni do konca pa spet napolni in ponovi to parkrat, da dobi tisto kapaciteto, ki je dejansko.

aha. To vem iz prenosnikov. Zdaj me še zanima koliko ur naj prvič filam baterijo?

Ciklamen ::

Hmm, probaj ene 8 ur (zlata sredina :D) Tako ti jaz predlagam.
- End of the Post ->

Mitja358 ::

OK.

skyspy ::

No, meni so pa rekli 16 ur. :)

Mitja358 ::

res?

Mitja358 ::

Pa še eno vprašanje. Včeraj sem prvič polnil telefon LG Secret pa sem ga pustil ugasnjenega 4 ure (polnil se je) potem pa sem ga pržgal (še vedno se je polnil) in sem nastavljal nastavitve. Medtem je že pisalo baterija polna. Ker sem penašal preko bluetootha slike in poskusil par iger in sem mogoče malce spraznil baterijo se mi je avtomatsko telefon spet začel polniti. Ker se je baterija polnila k skoraj polni bateriji, je možnost da se je zmanjšala kapaciteta al ne?

Ciklamen ::

Pametno to ni bilo, kaj si naredil.

Vendar, če si ga uporabljal, bi ga vsaj izpraznil do konca pa znova napolnil.
- End of the Post ->

Good Guy ::

ma tole s kapaciteto je mal za lase privlečeno. je precej več odvisno od baterije same kot pa od kapacitete(original vs ne original)

kapaciteta bo ista če boš filal 4 dni al pa 2 urce tok da ti telefon javi da je baterija polna. kapaciteta je konstanta in se ne povečuje(za lg secret je to 800mAH)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Mitja358 ::

Pametno to ni bilo, kaj si naredil.

Vendar, če si ga uporabljal, bi ga vsaj izpraznil do konca pa znova napolnil.

Ne fora je bila v tem, da je bil telefon ves čas priklopljen na polnjenje. Jaz ko sem ga nastavljal je pisalo baterija je polna, vendar kabla še nisem odstranil. Čez 10 min pa pogledam da se spet polni.

Mitja358 ::

Zdaj me še nekaj zanima. Kako dolgo vam drži baterija na Secretu? V knjigi šiše da v stanju pripravljenosti do 260 ur, na netu pa sem prebral da 3-4 dni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baterija prenosnika se ne polni

Oddelek: Pomoč in nasveti
148454 (6963) Steinkauz
»

Microsoft: baterije niso problem

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4813077 (10994) Bor H
»

Li-Ion vs. Li-Poly (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
8013978 (12543) Pyr0Beast
»

Prvo polnjnje GSM-a - zakaj 16 ur?

Oddelek: Loža
264594 (3753) boych
»

mobi

Oddelek: Loža
231845 (1432) Cokolesnik

Več podobnih tem