» »

paypal 4-digit code

paypal 4-digit code

daniloR ::

Prejšnji teden sem preko spleta kupil anti.virusni program z visa kartico brz težav, nato pa sem hotel kupiti še Forcefield od Zone alarm in me je pot do plačila privedla do Paypal računa. Če iskreno povem, sploh nisem vedel kaj je to in sem se prijavil. Nato so se pričele težave, ker bi moral vpisati 4mestno številko. Kolikor razumem angleško moram čakati 2-3 dni da dobim z e-mail račun s to številko. Danes je že 6. dan. Istega dne sem prejel dve obvestili, na katerih pa ni nobene 4mestne številke. Forcefield pa sem že inštaliral z licenčno kodo, katero mi je poslal zone alarm, tako da ne vem ali je plačano ali ne. Kaj naj naredim, da nebi zašel v težave. ali se lahko na pay palu odjavim? Spodnja sporočila, ki sem ju prejel ne razumem, ali gre za isto stvar, to je 4dig codo.
(Your card ending in 9015 has been charged 1.50 EUR on Feb. 19, 2009.
Check your card statement in 2-3 days and find the 4-digit PayPal code for the charge.
Return to PayPal and enter the 4-digit code to confirm your credit card.)
(Issues with this transaction?
You have 45 days from the date of the transaction to open a dispute in the Resolution Center.)
Če mi kdo lahko pomaga, bom hvaležen, iz drugih pomoči o pay palu, ki jh je kar nekaj, nisem uspel dobiti ustrezne razlage.

#000000 ::

Poklič na banko ki ti je izdala visa kartico, in vprašaj za 4 mestno paypal kodo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

daniloR ::

hvala

SodVina ::

To kodo vidis tam kjer bos videl vse paypalove transakcije. To je na bancnem izpisku tvoje kreditne kartice. Ce imas spletno bancnistvo, lahko vidis tam, drugace pa na izpisku, ki ga dobis enkrat mesecno. Dvomim da ti bo banka, ce jo poklices, kar "na lepe oci" povedala. Se bos moral kar osebno tam zglasit. Ali pa pocakat na izpisek.

daniloR ::

Sem že uspel dobiti codo na banki, so mi jo dal na podlagi kartični podatkov.
Hvala, urejeno

marija ::

Pozdravljeni!

Rabim pomoč glede pay pala, glede kode,ki jo dobiš na banki.Zanima me kako jo potrdiš, vem ,da jo napišeš v okence kjer piše paypal code. ampak kaj potem a potrdiš na submit a kako prosim pomagajte mi se zelo slabo spoznam,a mi lahko negdo napiše postopek kako gre, se že v naprej zahvaljujem.


lep pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: marija ()

KoMar- ::

Ja... klikneš gumb pošlji oz. kakorkoli se imenuje in je urejeno...

superb_ ::

Zdravo!

Zanima me ali je potem, ko aktiviram paypal ( ko dobim 4-mestno kodo ), takoj možno uporabljati Ebay ( za paypal plačilo ) ali pa je tudi na Ebayju potrebno kaj počakati?

Hvala

Nihče ne ve?

NIhče ne ve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: superb_ ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107014 (34061) PINki
»

paypal pomoč... :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14417570 (8774) amacar
»

Paypal - provizija

Oddelek: Pomoč in nasveti
124314 (3158) slodreamer
»

Paypal & Moneybookers (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5511833 (6757) s6c-gEL
»

paypal zavraca kartico, kaj storiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
181681 (1374) Djz3l3

Več podobnih tem