» »

Kako nastaviti povezavo v win98 preko siol routerja

Kako nastaviti povezavo v win98 preko siol routerja

tomazsk1 ::

POzdrav!
Torej rad bi imel internet na računalniku, kjer je inštaliran win98se, pa ne znam narediti povezave.Računalnik in router sem povezal z kablom, zdaj pa ne vem, kaj je treba vse nastaviti, pa kje.
Ali na računalniku ali na routerju?. Imam siolov brezžični router, na njem nisem spreminjal nič, odkar sem ga prvič priklopil na domači računalnik(winxp). Na računalniku kjer je win98 sem že nekaj gledal, pri network connections, lahko pri nastavitvah mrežne kartice vpisujem ip pa netmask in druge nastavitve.
Torej, kako naprej?

LP!

jat2406 ::

Če se ročno prijavljaš na Siol in v internet, potem rabiš na računalniku z Win98 inštalirati RasPPoe in odpreti novo povezavo.
Najlažje pa je, da nastaviš na routerju, da se prijavlja v Siol internet in potem tudi Win98 PC nima težav za dostop do interneta

tomazsk1 ::

sem pogledal navodila za router in nastavil da se poveže sam in stvar deluje, lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomazsk1 ()

B_Weeed ::

idi na http://192.168.1.1/ pol pa pod configuration/internet pa connect.vpišeš svoje uporabniško pa geslo pa misilim da bi se ti mogo net sam povezati

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: B_Weeed ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1774548319 (510) Lonsarg
»

ne dela internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
404918 (3324) seba-beba
»

ADSL deljenje internetne povezave

Oddelek: Omrežja in internet
191677 (1271) ali3n
»

KKS -Arnes- router ??? A je res nemogoče??

Oddelek: Omrežja in internet
211816 (1401) kajak33
»

ADSL-kako povezati 4 PC?

Oddelek: Omrežja in internet
121969 (1695) ToniT

Več podobnih tem