» »

Kateri procesor?

Kateri procesor?

NoB0dy ::

Zanima me kateri je najmočnejši procesor, ki bi pasal na mojo matično? Sedaj je gor Intel Pentium D, podnožje pa se mi zdi da je 995 ali nekaj podobnega. Mogoče bi bilo bolje mnejati matično in procesor...kaj mislite??

Moj namen je ustvariti močnejši računalnik, vendar z minimalnimi stroški. Menjal bi procesor, dal bi močnejše rame in napajalnik. Grafična je 8600 GTS in mislim, da je trenutno še dovolj dobra. Itak pa se mi grafične ne splača menjati, če nimam močnejšega procesorja in rama...ter seveda napajalnika.

Prosim za vse nasvete. Hvala.
  • spremenil: NoB0dy ()

BioTech ::

katero matično imaš?
koliko si pripravljen dat?
sori bula!

NoB0dy ::

matična nimam pojma, ker nimam več papirjev. Gre se pa za DELL-ov računalnik in ima na matični vgravirano DELL in pa Intel.


Povej kaj prodajaš pa ti dam ponudbo...LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NoB0dy ()

LuGi ::

Kako ti naj pomagamo ce ne poznas ne maticne plosce niti za katero serijo gre? Pozanimaj se in nato vprasaj. Doh.

NoB0dy ::

Bom pogledal, ko pridem domov. Vem le kateri procesor je gor in mislim da je podnožje 995 ali 976...nekaj takega.

Han ::

Naloži CPU-Z in poročaj...

x45 ::

podnožje je 775 lga.
poglej podporo cpu jev na uradni strani pa boš videl če gre upgradat na c2d ali quad.

NoB0dy ::

Upgradanje procesorja je odvisno od matične, če se ne motim oz. BIOSA?

Vanadium ::

cpu z dej gor pa prvo poglej kaj imas, potem idi na dell pa nadgradi bios na zadnjega, pa poglej po ebay kake procesorje so zraven tvoje kible dajal pa boš najbolj videl na čem si

Blinder ::

Verjetno njegova plosca ne podpira core2 arhitekture. Torej če hoce dvojedrnika rabi pentium D, ki pa so dragi - najhitrejsi procesorji, ki pasejo na neko plosco, imajo vedno zasoljene cene. Naprimer Athlon barton 3200 kupujejo ljudje v tujini po 40-50€.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dell 500

Oddelek: Pomoč in nasveti
231948 (1282) zuz3k
»

Dual Core AMD/Intel (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Strojna oprema
107590573 (25881) Isotropic
»

navijanje e8200

Oddelek: Navijanje
342541 (1969) Nwanko
»

problem z amd phenom 9500 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
562982 (2412) PrimozR
»

Menjava starega procesorja

Oddelek: Strojna oprema
212055 (1843) jat2406

Več podobnih tem