» »

Kakšne izkušnje imate z GeForce4 MX 440?

Kakšne izkušnje imate z GeForce4 MX 440?

ATHLON ::

Prosil bi vse lastnike grafične kartice Geforce 4 MX 440 da povedo, kakšne imajo izkušnje s to grafično kartico, kako jim delajo najnovejše igre...

Vnaprej se vsem zahvaljujem vsem ki boste napisali mnenja.

AngelOfDeath ::

raj kupi ati radeon 8500 le al pa g4 4200 :)

tele mx4ke so podn :) kar preberi kakšn test al pa poglej tehnične podatke --> prepustnost pomnilnika

ATHLON ::

Žal ne bom kupil niti 8500Le niti Geforce 4 Ti 4200.
Ni finančnih sredstev...
Nikakor zame ne obstaja samo PC na tem svetu, da bi metal vanj grafiko za 50.000,00 sit ali bog-ne-daj, še za več.
Geforca 4 MX bi dobil za 30K kar se mi zdi sprejemljivo in bi zato rad slišal, mnenje kakšnega ki si tako kartico lasti in ne mnenja tistih, ki imajo v svojem pc-ju geforce 2 mx in samo nekaj bebljajo v tri dni, kaj so videli na netu, kaj piše v testih...
Želim konkretna mnenja uporabnikov kartice Geforce 4 MX 440.
Hvala!

username ::

Hja zato sem pa v svoji temi malo bolj razdelal vprašanje, pa pomaga manj kot bi pričakoval. (verjetno si že pogledal). no saj ljudje so kar pripravljeni povedati svoje mnenje, nič ne rečem, ampak redkokdaj se oglasi kakšen, ki ima z določeno konkretno zadevo dejansko izkušnje. pa še to je da nekateri pač ne razumejo da se marsikomu ne zdi smiselno dajati za grafiko dosti več kot kakih 30k ... kot če bi se človek pozanimal o npr. VW golfu, pa bi ga napadli "kupi vsaj audi a6 ali bmw petko, ker manj je itak podn!" ....;(
pozdrav!

tha_man ::

Hja, tule bo verjetno malokdo govoril o izkušnjah z GF4 MX, ker velja prepričanje da zadeva ni vredna svoje cene. Tole je do nedavnega bilo čisto res, saj so stali 40 jurjev in več, zato bi bla res neumnost prišparati 5 jurjev in si kupit precej slabšo zadevo od Radeona 8500, pa čeprav LE verzije.

30 jurjev pa je stvar zagotovo vredna - v povprečju je model 440 hitrejši od GF2 Ti (v testih), pa še dober antialiasnig, nView in DVD pospeševanje podpira. Če potrebuješ dual monitor podporo in bolj kvalitetno sliko je dobra alternativa tud Radeon 7500, sicer je pa v igrah MX440 hitrejši in *verjetno* tudi manj problematičen.

Verzije 420 se pa izogibaj, razen če jo dobiš za kakih 20 jurjev.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tha_man ()

chucki ::

kaki debili ste! clovek vas vprasa glede mnenja vi pa takoj zacnete nabijat kupi ono kupi to! bote tih ce ne znate odgovorit! jst mam 4 mx pa delajo vse igre tekoce tudi gta3!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

perci ::

chucki: tud meni na mx-u 2 dela gta3 tekoče, ampak vprašanje je na kaki resoluciji in na kašnih detajlih, pa mal se skoliri in pojej persen ali dva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

chucki ::

na 1024x768x32 na sredini za distance!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

jRk0 ::

gf4 mx440 je za ta denar cisto kul kartica, in je hitrejsa od gf2ti, pa ma enih par fint od gf4 "ta pravih". V danasnjih igrah sem preprican da deluje zelo dobro, za igre z dx8 pa ne vem kako bo. Pol bojo ziher kartice s podporo dx8 (r8500le) tam ziher dosti boljse, ampak to je prihodnost in lahko si magari takrat potem novo graficno kupis...
You fuck up once, you loose two teeth.

ATHLON ::

Hvala vsem za mnenja, danes grem kupit GF4 MX pa se potem slišimo.
Res hvala še enkrat vsem!

AtaStrumf ::

Po moje tud ni tolk slaba stvar tale GF4MX440. Za zdaj dolker ne rabiš DX8.1 je čist cool, ko pa boš rabil bo pa že nekaj novega zunaj z DX8 za isto ceno in boš menjal. Sam sem imel že GF3Ti200 navito na Ti500 in GF4Ti4400 in zadeve sploh ne rabiš. Grafika ni nevem kaj boljša on GF2MX, pa tud če vse živo vklopiš, tako da se gre v končni fazi samo za hitrost, ki pa je GF4MX ne manjka. Za 30k je sigurno vredna svojga denaraja. Zdaj mislim nabavt še Radeona 8500 LE, da še tega sprobam. Sam osebno imam mal probleme z platko (ECS K7S5A) ker mislim da ji AGP kontroler slabo dela, ker mi je GF3Ti200 naredila samo 6600 pik v 3D Marku 2001 default nastavive, GF4Ti4400 pa ne 8860 navita na Ti4600 pa 9200, kar je bistveno premal. Je pa fajn ker FSAA dela brez štekanja, sam je še zdaleč od tega da bi rabil FSAA. Bolj me gre na živce tisto trganje slike če ni vkloplken V-sync, ki pa ti zmanjša performance. Raj bi to nekako zrihtal kot pa FSAA.

username ::

atastrumf: no jaz tudi razmišljam da bi nekaj v rangu MX440 kupil - a se bom zelo zajebal če namesto tega nabavim radeona 7500 za par jurjev manj?

AtaStrumf ::

Radeon 7500 ni slaba kartica, samo ne vem pa če se ti splača šparat tistih par jurjev. Pomoje je 4MX 440 vseeno boljša izbira.

viper ::

gf4 mx 440 je dobra zadevca za malo dinar. se posebej ce si mel prej kakega voodooja ali kaj starejsega. osebno bi tut gf2 mx 200/400 zamenjal z gf4. ce mas pa gf2 gts/pro/ultra z 64 MB pa se nakup ne splaca. sem mel fg2 pro, pa sem ga prodal in cakal na gf4 4400. vmes sem zacasno dubu v uporabo gf4 mx 440. razlike ni bilo ocitne nasprot gf2 pro. obnesla se je odlicno, brez pripomb. pazi le, ker se pojavljajo tezave z gf4 mx 440 in nekaterimi maticnimi ploscami. priskrbi si od prodajalca klavzulo, da lahko zamenjas graficno, ce ti ne bo delala. da ne bos ostal z dobro graficno, ki pa ti ne bo delala. al pa da poskusis se z vec firmami za gf4 mx440 (js sem mel gainwardovega).

lp
I've got spinning wheels, baby! Heck let's do this!

chucki ::

heh klepci jst ze mam g4mx 1 mesec pa je cist ql! pa ne mi z radeon 7500 ko je ze zgodovina! gf2ti sesuje ati7500 kaj sele mx440! rami delajo iz 400mhz na 500mhz stabilno!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019517 (12582) Janac
»

katero NOVO grafično za 10.000 - 15.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
341857 (1159) Jaxx
»

Graficna kartica - kaj kupiti do 30.000,00 sit

Oddelek: Kaj kupiti
171921 (1487) globoko grlo
»

katero graficno

Oddelek: Kaj kupiti
272059 (1747) Klemenn
»

GF 4 MX (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575709 (4664) TheJack

Več podobnih tem