» »

[WINDOWS 7] Vprašanja in težave

[WINDOWS 7] Vprašanja in težave

Temo vidijo: vsi
««
59 / 79
»»

MrStein ::

Test RAM-a imajo Win 7 že vgrajeno.
Kako med instalacijo dobiti pa ne vem.
Verjetno tisti Repair/diagnostics del...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kastelicl ::

Pozdravljeni

Imam manjši problem z nalaganjem windowsov, namreč, windows 7 sem že imel naložen na računalniku, vendar sem najbrž staknil kakšen virus (ali pa ga kje drugje "pobiksal") in okna programov so mi začela utripati, upravitelj opravil pa mi je medtem izmenično javljal se izvaja/se ne odziva; seveda sem uporabil antivirusni program, najprej MSE, nato Aviro in še Avast, noben mi ni javil ničesar, nato sem se lotil pregledovanja in popravljanja diskov, pa defragmentacije, pa še kakšna zadeva bi se našla, rezultat: nikjer nobenih problemov! V vsej svoji togoti sem nato pop***** in naredil format C (kar iskreno obžalujem).
Sedaj pa k aktualnemu problemu, kako naložiti windowse, pridobil sem windows 7 ultimate x32 v obliki ISO datoteke, prek USBja jih ne morem naložiti, ker nimam windowsov (tako mi je stric Google povedal). Poskušal sem zadevo zapeči na DVD (na več različnih načinov opisanih na internetu), pa zadeva ne dela, javi "Code 5".
Ker mi zadeva že počasi rahlo načenja živce in zaupanje v lastne (čeravno amaterske) sposobnosti osnov računalništva pa tudi zaradi postopnega pomanjkanja uporabnih informacij širom interneta, se s svojo težavico obračam na vas, ki zadeve več kot očitno obvladate.

Lp,

Lenart K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kastelicl ()

Cold1 ::

Čisto za začetek preveri če DVD deluje na kakem drugem računalniku (to je, če je z njega možen zagon sistema), če ne deluje si dobi delujoč medij.

------------------------------------------


Sicer pa je možno da imaš združljivostne probleme, kjer matični plošči ni všeč zagonski sektor na W7 DVD-ju.

Možne rešitve:

a.) Namesti XP-je, nato pa v njih poženi namestitev Oken 7


b.) Sistem zaženi z nekim zagonskim medijem, nato pa vstavi Okenski DVD in poženi namestitev.
Boot from a copy of the Ultimate Boot CD and use Smart BootManager to boot the Windows 7 DVD.
http://www.techdug.com/windows-7-instal...


c.) Spremeni namestitveni DVD Oken 7 tako, da bo uporabljen starejši zagonski sektor (ki ga lahko pridobiš iz namestitvenega DVD-ja Viste).

Več o tem pa si preberi tule:
When installing Windows 7, CDBOOT error 5 appears: Cannot boot from CD; why?
http://superuser.com/questions/28123/wh...

MrStein ::

Hmm, opazil sem v Explorerju od sedmice, da če desno kliknem na kaki objekt (folder, fajl ali disk), na desnem delu okna, potem včasih s tem selektira ta objekt in pokaže njegov context menu, včasih pa ga ne selektira in pokaže splošen context menu (kot če bi na prazen del okna kliknil). Če še enkrat desno kliknem na isti objekt, potem ponavadi "prime" in ga selektira ter pokaže njegov menu, ampak tudi to ne vedno. Včasih deluje komaj tretji klik.

A je komu jasno od česa je to odvisno?

Se kako nastaviti, da vedno že prvi klik označi objekt?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

PS: A v sedmici ni več mogoče preklapljati okna z alt-tab medtem ko drag-aš kako ikono (fajl recimo) ???
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Cold1 ::

Lahko, samo noče pa več preklopiti na okno v katerem si bil originalno (hrošč IMO).

Cold1 ::

Kar se tiče označevanja objektov pri desnem kliku, najprej nekaj vprašanj:

- Ali ima okno Raziskovalca fokus preden desno klikneš, kadar imaš to težavo?

- Ali res klikneš neposredno na ikono? (Namizno okolje Oken 7 se obnaša rahlo drugače od tistega iz Oken XP, tako je prostor okrog ikone, kjer jo je še mogoče označiti, na začetku nepredvidljiv nekomu, ki je navajen XP-jev.)

- Ali imaš morda nameščeno kako razširitev uporabniškega vmesnika, ki bi lahko povzročala težave?

-----------------------------------


Drugače pa velja, da je Raziskovalec v Sedmici včasih nekoliko počasen pri zaznavanju kateri objekt naj bi bil označen; to se pozna tako v meniju Start, kot v oknih Raziskovalca.


Kaj lahko poskusiš; v Raziskovalcu lahko a) vsiliš uporabo starejšega mehanizma prikaza vsebine (ki ga je uporabljala Vista), ali, če je problem v fokusu, lahko b) namestiš kako razširitev, ki omogoči da bo fokus bolje sledil miški (to je uporabno za to da lahko z miškinim kolescem pomikaš vsebino oken, ki nimajo fokusa - recimo drevesa map, kadar je fokus na desnem delu okna).


a) Uporaba starejšega načina prikaza vsebine:
Uporabiš razširitev poimenovano QTTabBar in v njenih nastavitvah označiš "Use old ListView control (Win7)", do nastavitev prideš tako da vklopiš menijsko vrstico v Raziskovalcu, desno klikneš nanjo, v meniju izbereš QTTabBar, ko se pokaže zavihek, desno klikneš na prazen prostor za njim (to ni več del menijev, temveč je del orodne vrstice QTT-ja) in izbereš "Options", se premakneš na zavihek "Misc." in označiš "Use old ListView control (Win7)".

QTTabBar:
http://qttabbar.sourceforge.net/


b) Vklop pomikanja vsebine oken (ki nimajo fokusa) z miškinim kolescem pa lahko dosežeš z enim izmed mnogih programov narejenih prav za to priložnost, recimo KatMouse:
http://ehiti.de/katmouse/


Ne vem, če ti bo katera izmed teh dveh možnosti kaj pomagala, lahko pa poskusiš.;)

MrStein ::

Cold1 je izjavil:

Lahko, samo noče pa več preklopiti na okno v katerem si bil originalno (hrošč IMO).

Čudno, na drugem PC pa deluje, tudi nazaj na originalno okno.
Prvi je bil laptop z touchpad-om. Mogoče je kaj v zvezi s tem.

Glede klika pa:
- fokus? Ja.
- kliknem na objekt, torej ime, pri prikazu diskov pa pač na oni bar z zasedenostjo
- razširitev nimam nobenih

Sem pa zdaj po dodatnem testiranju (na prikazu diskov, torej Computer) opazil, da je odvisno od pozicije klika. Na levi strani deluje vedno, na desni (nekje na polovici širine je meja) pa nikoli.
Bizarno. Posebej, ker se pri "neuspešnem" kliku za čas držanja tipke nariše okvir okoli objekta, torej je očitno zaznal na kateri objekt sem kliknil.

Pri fajlih (v detail view) je hecno, ker levi klik izbere objekt, ne glede kje v vrstici klikneš, desni pa samo če na črke/znake imena. Kar je nekako razumljivo, ampak pri diskih pa je čisto brez logike.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Cold1 ::

Aha, že vidim kaj te moti; glej, MS se je med testiranjem W7 (morda pa to izvira že iz Viste) soočil z pritožbo da ni moč s potegom kvadrata označiti več datotek, ker so v Raziskovalcu preveč skupaj in vedno zadaneš datoteko - po tem so uvedli nekaj sprememb, ena od njih je ta da se na robovih objektov (znotraj modrega kvadrata) da klikniti mimo njih, odvisno od načina pogleda pač.

To je zmotilo tudi mene (precej), rešitev je v tem, da klikneš neposredno na ikono.
(Opomba: ja, čisto brez logike je...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cold1 ()

MrStein ::

Ma totalno kretensko je. Klik na ime selektira, klik desno od imena (na prazno) ne selektira, klik še bolj desno, na datum, pa spet selektira. Ko neko minsko polje, tu je, tam ni...

Je možno stari način delovanja dobit nazaj?
Ali kaki 3rd party klon Explorerja?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

VidKo ::

Jaz uporabljam Total Commander. Delo z datotekami poteka opazno hitreje.
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

MrStein ::

Ja, samo tisto je čist drugi vmesnik, pa še kake svoje muhe ima.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Cold1 ::

Preizkusi Cubic Explorerja (ja cel kup orodnih vrstic in podoken boš moral izklopiti), nato pa je vmesnik dokaj podoben raziskovalcu iz XP-jev.

Obnašanje drevesa map in podokna z datotekami pa je precej bolj normalno (je pa res da ima tudi Cubic Explorer občasno svoje muhe).

Cubic Explorer
http://www.cubicreality.com/ce/

Teo0 ::

Imam en problem
Na windows 7 računalnik sem želel imeti dual-boot (win.7,xp) in ko sem naložil windows xp mi windows 7 ne želi več najti. ko prižgem računalnik imam samo opcijo windows xp
Prosim Pomoč
LP

MrStein ::

To sem tu na dolgo in široko opisal: BOOTMGR in NTLDR, ne najde boot.ini

Na kratko:
Poženi sistem z DVD-jem Win7 (kot pri instalaciji), tam ali daj "Popravi sistem" ali pa najdi ukazno vrstico in tam poženi: bootrec /fixboot

Nato restartaj, in bi moral Windows 7 delovati.
Zdaj samo še dodaš Windows XP v boot meni:
bcdedit /create {ntldr} /d "Windows XP"
bcdedit /set {ntldr} device boot
bcdedit /set {ntldr} path \ntldr
bcdedit /displayorder {ntldr} /addlast

Pred tem preveri stanje particij na disku:
- kje so falji bootmgr in folder boot ?
- kje so fajli NTLDR, NTDETECT.COM in boot.ini ?
- ostalo je načeloma vseeno
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BadWolf ::

nabavil bom računalnik brez optičnega medija
kako je kaj z instalacijo windowsev z usbja
lahko pričakujem kaj težav ali poteka vse brez večjih zapletov?
je tale guide ok?

http://www.intowindows.com/how-to-insta...

MrStein ::

Zakaj bi imel guide, če pa ima MS programček za kopiranje instalacijskega DVD-ja na USB ključek z enim klikom?
Tule: http://www.microsoftstore.com/store/mss...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MoMan ::

Imam eno vprašanje. Sestra ima prenosnik in si želi gor dati windows 7 pa me zanima če se splača oz. če bo vse vredu laufalo ali raje ostane na xp-jih.

Procesor: 1,8 Gb core 2 Duo (T7100)
2Gb Rama (DDR1 al pa DDR2 nisem zihr)
http://www.VPT-Webs.com

Malajlo ::

Sicer ne vemo za ostale komponente, ampak poskusi z Win7 advisorjem (google it). Naceloma pa je vsaka gajbica delala hitreje v vga nacinu z win7 kot pa z xp sp3 z zadnjimi popravki.
Tudi nek lenovo z 256 rama... Za silo sicer ;)

MrStein ::

No no, pretiravat ni treba.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

WyattEarp ::

Vprašanje. Razmišljam, da bi dal win7 - 64 bit. Kako je s ''kompatibilnostijo'' in driverji? vem da je blu pred časom, to je že par let, da več stvari ni podperalo pa driverji so bli težje za dobit za 64 bit pa to... kako je danes s tem? Hvala.
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

MrStein ::

Dandanes je 64 brezproblematična izbira.
Problem je lahko kaki določen kos hardvera ali softvera, v 99% pa dela OK.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Malajlo ::

64bit das, ce imas vec kot 4GB RAMa (tistih 0.7 manj tudi porajtas ne) oziroma planiraš še več v kratkem (da se izogneš reinštalaciji).
64bit imam že dobro leto in nisem imel težav z driverji.

Robi :P ::

Malajlo je izjavil:

64bit das, ce imas vec kot 4GB RAMa (tistih 0.7 manj tudi porajtas ne) oziroma planiraš še več v kratkem (da se izogneš reinštalaciji).
64bit imam že dobro leto in nisem imel težav z driverji.

ne samo če imaš več kot 4GB rama ampak namestiš x64 če maš 64bitni procesor kar pa ga ima danes skoraj usak od podnožja 775 naprej so vsi x64 se mi zdi...

jurre ::

Na enem starejsem prenosniku (emachines) se mi je pojavila ena tezava. Ko hocem zbuditi prenosnik iz spanja se vedno resetira (ni vazno ali gre sam v spanje, ali pa rocno kliknem spanje in ga cez par sekund zbudim)?
Na prenosniku so win7 ultimate 64bit, pred nekaj casa so bili na novo nalozeni in je vse spilalo OK. Poskusil sem posodobiti Intel ICH9M-E/M SATA AHCI controller na novejso verzijo iz 2008 na 17.10.2011 pa je enako. Verzija intel chipset 4 series in graficne intel je že najnovejša.
Nalozenega ni nic sumljivega, zagon je pociscen, v trayu laufata dropbox in avira free antivirus. V BIOSu je nastavljeno na AHCI.

Edini sum bi bili mogoce RAMi, ker mi je enkrat v memtestu naslo nekaj napak, vendar se RAMi niso menjali (za brskanje po netu je dober, 1x na mesec ali 2 se kaksen BSOD pojavi, drugace pa dela). Vendar mi je cudno zakaj bi bil RAM kriv, da se cisto vsakic ne zbudi iz spanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

Malajlo ::

Robi :P je izjavil:

Malajlo je izjavil:

64bit das, ce imas vec kot 4GB RAMa (tistih 0.7 manj tudi porajtas ne) oziroma planiraš še več v kratkem (da se izogneš reinštalaciji).
64bit imam že dobro leto in nisem imel težav z driverji.

ne samo če imaš več kot 4GB rama ampak namestiš x64 če maš 64bitni procesor kar pa ga ima danes skoraj usak od podnožja 775 naprej so vsi x64 se mi zdi...

To pa res ne more biti razlog. Sploh če imaš zaradi 64bitov težave z gonilniki, recimo.

Robi :P ::

Nism Še sliŠal da ne bi blo gonilnikov tudi za x64. Če je za 32 je skor 100% tut da x64

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

WyattEarp ::

Malajlo je izjavil:

64bit das, ce imas vec kot 4GB RAMa (tistih 0.7 manj tudi porajtas ne) oziroma planiraš še več v kratkem (da se izogneš reinštalaciji).
64bit imam že dobro leto in nisem imel težav z driverji.


Seveda. Mislim dati več kot 4Gb rama, ker 4Gb rama je že za vsakdanjo rabo čist na meji... Če ma žena odprtih več zavihkov v IE in cromu, se to prec napolne pomnilnik :)
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

Realovc10 ::

Pozdravljeni,

Na novo sem naložil Win 7 professional z originalno licenco. Zanima pa me zakaj, se mi pojavlja bluescreen.

Napako ki jo javi ob novem zagonu.
Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.48
Locale ID: 1060

Additional information about the problem:
BCCode: d1
BCP1: 0000000000000028
BCP2: 0000000000000002
BCP3: 0000000000000000
BCP4: FFFFF880016C1B2D
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\052212-20701-01.dmp
C:\Users\Gogy\AppData\Local\Temp\WER-39593-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=...

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

Naredil sem vse update, ki so potrebni in nevem, zakaj prihaja do bluescreena.

Prosim za pomoč ozr nasvet.

Mavrik ::

Poišči BSOD Viewer, ga poženi, odpri Minidump ko je naveden v tvojem izpisu in prilepi rezultat sem.
The truth is rarely pure and never simple.

MrStein ::

"Stop error code 0x000000D1 (DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL)"

Drivere imaš updatane?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Realovc10 ::

Evo rezultat minidump-a:


Kater Driver bi pa lahko bil?

Zgodovina sprememb…

Realovc10 ::

Kater driver bi pa lahko bil? Ker sem vse posodobil !

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Mavrik ::

Mhm, in večinoma so povezane z gonilnikom za omrežno kartico ali kakšnim firewall programom (ZoneAlarm je povzročal podobne probleme).
The truth is rarely pure and never simple.

Malajlo ::

Pa cisco vpn, pa mogoce kaj od gsm telefonov, firewalli (softverski). Virtualno okolje?

s51as ::

Kako se spravi te direktorije Prejeto Slike Video in podobno na drug disk kot je C:
It's just me myself and I

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

bluefish ::

wooted ::

lp.

vsakič ko dam desni klik na kakšno datoteko/program/bljižnico mi zažene vse montirane omrežne diske (NAS).

ima kdo kakšno idejo kako rešiti da se diski ne bodo stalno vžigali ob desnem kliku?

Mavrik ::

Odstraniš program, ki ti je namestil shell-extension, ki to povzroča.
The truth is rarely pure and never simple.

wooted ::

Mavrik je izjavil:

Odstraniš program, ki ti je namestil shell-extension, ki to povzroča.


to je bilo mišljeno zame?
nisem nameščal nobenega programa, samo omrežno mapo sem vpel kot omrežni disk da ga imam v my computer takoj pri roki.

zmaugy ::

Po posodobitvah svežega sistema mi manjka kakih 40 Gb na disku - se pravi če seštejem vse fajle (tudi skrite), jih je za 40 Gb manj kot je disk zaseden. Na prejšnjem po velikosti enakem disku je bilo cca 40 Gb več praznega prostora.
A je to zaradi System restore točk?

Rešeno - bile so system restore točke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

intel ::

Pozdravljeni,da ne odpiram nove temebom tukaj vprašal problem je sledeč:Nameščene sem imel windowse nato sem po nekem času želel izdelati particijo izdelat sem jo želel s Partition Wizard no in ker je šlo za disk na katerem so bili windowsi particije ni bilo mogoče ustvarit ko je bil sistem aktiven zato se je sistem ponovno zagnal.Particijo je izdelovalo nakar je zmanjkalo elektrike :'( ko sem računalnik ponovno zagnal mi windowsi izpišejo napako 0xc0000225 računalnik pa je nettop tako,da nima pogona sedaj me pa zanima kaj bi se dalo tukaj naredit.Razmišljal sem,da bi kupil adapter sata in bi potem disk priklopil na ta adapter,da bi ga nato zaznalo kot izmenljivo napravo in bi ga sformatiral bi to šlo?

MrStein ::

Zagnati iz USB ključka.
(na njem ka kaki Linux ali Windows - Windows 7 instalacijo se da preprosto posnet na tak USB ključ, potem pri zagonu ima nekaj recovery opcij)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

lopov ::

Ni mi čisto jasno, kaj si želel narediti.

Ugibam -- imaš (oz. si imel) delujoč Windows 7 sistem z enim fizičnim diskom, na katerem je bila ena particija, reciva velikosti 200Gb in z oznako "C". To si želel zmanjšati na 100Gb da pridobiš prostor, na katerem nato ustvariš novo 100Gb particijo, reciva temu "D".

Da/Ne ???

Iz napisanega "razumem" da si pravzaprav "povozil" funkcionalen sistem in se sedaj zadeva ne zažene. Win 7 zna skrčiti, ustvariti in formatirati novo particijo z že vgrajenimi orodji in med delovanjem, tako da si najbrž nekaj pobiksal.

Kot je rekel MrStein, ustvari Win7 USB ključ -- rabil boš ali ISO ali obstoječi DVD + drug računalnik, nato s programom "Windows 7 USB Download Tool", katerega najdeš pri Microsoftu ustvariš namestiteni USB ključ -- samo slediš navodilom. Druga možnost je Pendrive Linux, tudi program s katerim ustvariš USB ključ s sistemom po želji (razne linux izpeljanke, GParted).

Jaz bi najprej pogledal, kaj je na disku in če se da narediti backup, nato z USB ponovno naložil win 7 (če je to tvoj namen) oziroma karkoli drugega.

whiteghosted ::

Pred kratkim sem na računalnik na ložil win8. Vse vredu, dokler ne vidim, da wirelles še nima driverjev za os. Hočem naložiti nazaj win7, ko pa pride do "windows is loading files", se ustavi nekje na petini. Piše nekaj o usb napravah in možnosti, da je pokvarjen dvd drive. Dam cd ven in zaženem spet win8, nakar poskušam insatlirati kar preko moj računalnik. Zažene se setup, skopira datoteke, ustavi pa se pri "expanding files". Piše, da so nekatere datoteke manjkajoče ali napačne.

Aja pa tole sporočilo še: 0xc00000e9

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Win7 ni več in bi ga rad instaliral? In nič starega ohranil?
Potem brisati particijsko tabelo (DBAN, par sekund je dovolj) in zagnati Windows 7 DVD (saj ni kaki "doma narejen" ?)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

whiteghosted ::

Ja prej sem imel original, sedaj pa pač po moji neumnosti (vsaka šola nekaj stane) pač ni več original in je piratski.

Cold1 ::

Napaka 0xc00000e9 kaže na nedelujočo DVD enoto, ali nedelujoč disk ali pa na slabo posnet DVD:

Windows 7 (32-bit) Installation Error 0xc00000e9
http://social.technet.microsoft.com/For...


Najprej si pridobi delujoč namestitveni medij (v kakem navideznem stroju ala VirtualBox preveri če gre namestitev skozi brez problemov), ter ponovno poskusi namestiti Okna 7.

Teo0 ::

Imam računalnk:
-2.6 GH amd 64x dualcore
-2 GB DDR2 ram
-nVidia geForce 8500gt
Bo razlika če si naložim Windows 7 Starter ali Ultimate, kje bo hitrejše delovalo, ali ni razlike?
LP:)
««
59 / 79
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490417729 (1368) jedateruk
»

Nadgradnja Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8725806 (20926) R1710
»

Zmešnjava z gonilniki - W7 in XP - ter dual boot problem

Oddelek: Operacijski sistemi
375945 (5550) solatko
»

Windows 7 najuspešnejši Microsoftov operacijski sistem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8724619 (21374) Jst
»

Windows 7 se prodaja odlično (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9916351 (13745) jest10

Več podobnih tem