» »

Administratorske pravice in instalacija programa Sony Vegas Movie Studio 9.0 Pro pack

Administratorske pravice in instalacija programa Sony Vegas Movie Studio 9.0 Pro pack

Robert ::

Imam naslednjo težavo. Navedeni program se mi na računalnik instalira brez težav, ko pa ga hočem zagnati se mi javi sporočilo, da nisem prijavljen na računalniku kot Administrator, pa vendar imam ob prijavi v računalnik vse administratorske pravice saj se prijavljam samo kot Administrator. Preveril sem že vse možnosti v Uporabniškem računu, kjer imam nastavljene kot Administrator vse pravice, pa tudi zagon programa iz Mape, kjer je le-ta instaliran mi ne uspe, kjer poskušam program zagnati kot Administrator. Program je licenčni, kupljen v SLO (Mixi d.o.o.), operacijski sistem pa je licenčni Windows XP Pro SLO z zadnjimi popravki. Preveril sem napako tudi na Sony supportu pa sem naredil vse kar je za narediti in nič. Prijavo v računalnik imam kot Administrator brez administratorskega gesla. Ima kdo kako rešitev ?

5er--> ::

Poskusi dat administratorju geslo.

Robert ::

Sem probal tudi to brez uspeha.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prijava v xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
8813 (680) win64
»

Kako dostopati do lastnih podatkov (win7)

Oddelek: Operacijski sistemi
121401 (1276) Kurzweil
»

[Windows XP] Vaš račun je potekel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
11914037 (10872) fosil
»

Win xp Administrativne pravice! Težave... Rabim pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
281817 (1597) smrekca
»

win xp- težave pri instaliranju gonilnika za wlan zaradi pravic kot administrator- PR

Oddelek: Operacijski sistemi
151674 (1674) Sc0ut

Več podobnih tem