» »

Hyundai DVD/DivX pred. DVX-950SU, HDMI, Nero, USB/SD

Hyundai DVD/DivX pred. DVX-950SU, HDMI, Nero, USB/SD

Gazi ::

Pozdravljeni,

Odločam se za nakup DVD/Dvix predvajalnik, nekako sem se zagledal v tega Hyundai DVX-950SU HDMI Nero, predvsem ga kupujem zaradi opcije USB.

Zdej me zanima če bom jaz npr. z USB 8GB želel gledat film s podnapisi na predvajalniku ali jih bo prebral ali bodo delali itd, itd...oziroma kako zanesljivi so ti USB izhodi na predvajalnikih?

Ali je možno priklopit tudi zunjani disk...oziroma ali morajo biti te disk kaj posebni al je tisti WD 500GB za 80€ čist good...?

Pa še zadnje vpršanje, če ima kdo katerikoli Dvix predvajalnik in da mu iz usb-ja lepo prebere film+podnapise naj napiše katerega ima in bom pogledal še te...pa cena naj ne presega 60€ :D...

Hvala
  • spremenil: Gazi ()

pia2001slo ::

potem je zate idealen Philips dvp-3260

http://www.mimovrste.com/artikel/111004... - 49EUR

imam ga sam, nanj priklopljen 500GB zunanji disk z lastnim napajanjem (formatiran mora biti kot FAT32 - vsaj primarna particija) in dela BP - edina "slabost" je da nima HDMI izhoda, sam imam preko komponent (upscaling) in je slika popolnoma ok. Firmware ki ga imam gor prežveči vse podnapise brez problema, prav tako ima 20 znakov dolga imena kar imajo redki.

Jolly

Gazi ::

Hvala za odgovor, kaj mogoče kej veš za USB ključek...kako pa kaj je s tem, tudi dela BP al....

pia2001slo ::

tudi pri USB ključkih ni problemov

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954392700 (49196) NejcSSD
»

usb kljuci

Oddelek: Pomoč in nasveti
261988 (1171) T-Mac
»

nadgradnja komponente - firmware

Oddelek: Pomoč in nasveti
10635 (501) T-Mac
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724231 (8845) bizi72
»

DVD/Divx predvajalnik Everton

Oddelek: Kaj kupiti
92887 (2283) Buffy

Več podobnih tem