» »

800mb/90min cdji...kje,kako,zakaj???

800mb/90min cdji...kje,kako,zakaj???

karma ::

Sej je butasto vprašanje, mi je kr malo nerodno...:)-
samo zakaj mi Nero 5.5 /ki je edini program za snemanje, ki ga uporabljam, ker mi je čisto ok) noče posneti npr 785 mb na SmartBuy 800mb cd...sem dal overburn pa une markerje sem premikal, pa isto-> izpljune ga pa pravi, naj dam večji cd not...pekač je Teac CDRW 540, win98 pa to...pod cdinfo mi Nero pokaže, da gre za 700mb cd
cya:\ :\ :\

ali3n ::

Kje si pa kupil te 800MB SmartBuy-e??? jest bi tud....:D

Han ::

Izklopi Wizarda in pred samim snemanjem označi Disc-At-Once način...

karma ::

Ali3n: 90 min SmartBuye majo v Comtronu po 175 sit v slim škatelcah
Han: thnx...dela, se je ful bunil Nero, da ne bo ratal, pol je pa zadnjo sporočilo izpljunil, da "bo nosilec zelo verjetno berljiv"

huh, je pa to razlika z 4X pekača na 40X prit(no ja 24X so večina cdji)...cd spohan v 3min 40 sec....

cya
:\

Chemo ::

Imel sem isti problem, lahko ti povem da ti s temi CDji ne bo ratal, lahko jih vrneš nazaj v trgovino in zamenjas za druge. :( :(

mfurla8 ::

Te CDje lahko zapečeš samo z novejšimi pekači. Tvoj Teac teh CDjev ne podpira in jih lahko vrneš nazaj.

Pekač ti podpira kvečjemu do 700MB oz malce več z OVERBURNom.:D

Hux ::

Je kdo pri nas ze vido kje za kupit 99minutne CDje?
Neven tocno kolk to znasa v MB ampak rekord zapisa z CD writerom na taki cd je bil okol 1024MB ce se ne motim mogoce celo 100MB vec nisem ziher vem samo da je blo cez jurja.

Hux ::

Comtron ma 800MB smartbuye. Lih prejsni teden so jih spet dobli.

ender ::

99 minutne CDje imajo v MediaSvetu, nanje pa spraviš ~870 MB podatkov (oz. ~999 MB, če pišeš v Mode2/Form2 načinu, kar pa je uporabno le za VideoCD in nekatere druge vrste videa)
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Lime ::

Sam imam Nerota 5.5.8.0 in Teac CDRW 540 in Smartbuy 800MB in dela brez problemov.
Samo v Nerotu sem označil opcijo za overburn, pa na disk at once sem dal in dela.

Hux ::

99 minutne CDje imajo v MediaSvetu, nanje pa spraviš ~870 MB podatkov (oz. ~999 MB, če pišeš v Mode2/Form2 načinu, kar pa je uporabno le za VideoCD in nekatere druge vrste videa)



Haha tocno to bo to te. Zaj mi pa nekaj povej kak jaz onznacim en film da se mi snema v tem Mode2/Form2 formatu? A naredi to automatsko ce zberem Video CD?
Mam nemrec starega HP8100 in nemorem pista podatkovnih CDjev 700Mb z njim in me zanima ce bi morda filme vseeno lahko.

ender ::

VideoCD se ti avtomatsko piše na ta način (vendar samo video del - če hčeš posnet še kaj drugega zraven, se posname normalno). Če hočeš kakšen drug film posnet v Mode2/Form2, boš rabil Mode2 CD Maker, ki ga dobiš na doom9.org (pazi: AVI filmi niso primerni za tak zapis)
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Hux ::

sej nimam AVI filmov mam pac tote z Divx cdecsom in mpg. Jaz ko oznacim video CD se ocitno neke cudne direktorije gor zapise kot CDI, EXT,VCD, MPGAV.
Kaj nic nesme biti zraven MOD2x zapisa niti podnapis.zip file?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

LunKi ::

Men se moji Prostore cdji k jih v paketu dobiš 40 za manj kot 4000 v BOFu snemajo v 40x hitrosti, in vam povem da je to vsako sekundo en procent edin umes se ustav za sekundo al pa dve pol pa naprej siba. Men se zdi da so to edini k mi delajo pr teh hitrosti

krucymucy ::

btw: na smarbuya 90+ sem spravu 96 min muske - sam kaj ko ne dela povsod!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaj s filmčki velikosti 701MB

Oddelek: Pomoč in nasveti
311914 (1332) fahrenGONE
»

Smartbuy 90+ min (800+MB) CDji.... ha ha

Oddelek: Kaj kupiti
171860 (1363) Ashrack
»

Teac in Smartbuy mediji!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131211 (938) pivmik
»

OVerburn

Oddelek: Strojna oprema
121469 (1133) piek
»

NERO Video Cd

Oddelek: Pomoč in nasveti
5987 (898) Gunny

Več podobnih tem