» »

Smartbuy 90+ min (800+MB) CDji.... ha ha

Smartbuy 90+ min (800+MB) CDji.... ha ha

jolandic ::

Jih kupiš in pole vidiš, da so normalni 80 min CDji!!!!!!!

borchi ::

jih popokaš in neseš nazaj!

če se ti pa da zajebavat, jih pa vse popišeš in neseš nazaj in rečeš, da nisi našu niti enega 90 minutnega :-)

a je kdo že našu dobre, neproblematične 90 in več minutne cdje?
l'jga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borchi ()

OZZY ::

hja. Mogoče pa ti cdrw prepozna cd kot 80 min ker ne podpira 90/99 min cdejev???
Tko al pa tko moraš take cdje peč z Overburnom in ponekod ti lahko napiše , da je sam 80 min cd, ker so le ti mislim da uradno podprti. Za uradno nisem ziher ker 90/99 min niso standard.
Go with the flow.

Sims ::

V reviji Moj mikro imajo reklamo za 90 min. (800 mb) MMORE CD-R, mogoče bodo ti...

kljukec ::

Vsak 90Min CD ti vsi rekorderji preberejo kot 80Min.
Nekje na netu sem to bral, tk da...??? So 90 Min-utni
Ne vem več linka!!!:'(
LP Kljukec

TylerDurden ::

Nero ti itaq javi 700 Mb max, zdej ne vem če so že kaj popravili, samo pomoje niso. Jaz sem imel celo 99minutne pa mi je še vedno pisalo samo 700 mb.
Let\'s make some soap ...

PaJo ::

Tocno tako. Vsi 90min cd-ji so prepoznani kod 80min in ce zelis na njih pecti vec kod 80 min pac das DiscAtOnce in overburn in stvar deluje. Zagotovo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Ashrack ::

Čudno men pa NERO zmer javi tud če pečem sam 650MB mi javi da pečem 750MB! Če pečem pa 700MB mi pa javi 800MB! In to ze vse zadnje 4 verzije!
....

ssokec ::

Alkao imel sem isti problem kot ti in na koncu sem ugotovil da niso krivi ne cd-ji, ne pečica ampak Nero, probaj uporabit program CDRWIN 5 in boš ugotovil da lahko na te cd-je zapečeš 800 mb ali 90 min glasbe, program ni tako izy kot nero ampak se boš že zanašel, jaz sem svoj problem peke 800 mb cd-jev rešil z programom CDRWIN 5

schurda ::

Jaz sem spekel več kot 80 min gor, čeprav je Nero rekel, da je 80 min CD. Samo overburn pa je. CD-ji so OK.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Lime ::

Overburnat jih morate! Ne bo jih zaznalo kot 800MB, nobenih.

Lejj ::

Čudno men pa NERO zmer javi tud če pečem sam 650MB mi javi da pečem 750MB! Če pečem pa 700MB mi pa javi 800MB! In to ze vse zadnje 4 verzije!

Verjetno misliš, ko kopiraš cdje, čas/dolžina CDja je prava, velikost v MB je napačna. To zato, ker je velikost v MB velikost image fajla in ne kapaciteta CDja.

Paramedic ::

Js sm pa kupu ene 99min CDje, sm mislu, da bi posnel do kolikor pač prekač podpira, pa noče iti niti do 90min, tak da mam teh 9 min potem prazno. To sm ugotovil z Nero CD Speed, kjer sem dal Overburning test in mi je zapeklo ta CD samo do 89:48:30 (789MB) namesto 870MB. Ah, škoda:\.
End transmission.

daylight ::

meni tudi ne prepozna nobenih 800+ mb cd-jev. over-burn tudi ne pomaga. imam pa lite-on 32/12/40 (ki naj bi podpiral do 99min cdje) ;(

neki123 ::

Folk pojma nimate. Jest sem točno na ta SMARTBUY 90 min + cd zapeku divx dolg 835 mb ( v windovsih kaže 875.798.528 bytes )
dokaz

neki123 ::

pečen je seveda z WinONCD 5.02.

bf4ed ::

Jaz sem probal overburnat te smart buy 90min pa ni šlo ker sem mel neroja 5540.Sem pa probal nero 5500 pa je delalo brez problema.Tak da najprej sprobaj vse možnosti ker s temi PC-ji in windowsi je tolko različnih GLUPIH for da se vse kadi.:D

Ashrack ::

Kok so te SMARBUY CDji, pa kje se jih da kupit?
....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nero in zapisovanje na 870mb(99min) CD

Oddelek: Programska oprema
91558 (1452) iskra
»

kaj s filmčki velikosti 701MB

Oddelek: Pomoč in nasveti
311907 (1325) fahrenGONE
»

90 min CD ali več-ne prepozna!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
5783 (722) Dr_M
»

700 MB CDRW?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161405 (1085) SasoS
»

Overburn ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231633 (1298) StratOS

Več podobnih tem