» »

OVerburn

OVerburn

jm6334 ::

Mene pa zanima kako je z overburnanjem? Jaz imam teac 24 x in me zanima kako naj overburnem 700mb na kaksnih 710mb a se sploh da? Pecem drugace z nerotom, in tam ko vljucim overburn ni nic,kar napise da je cd medij nima dovolj prostora.No prosim ce mi lahko kdo kaj napise o tem. Hvala

ender ::

nastavi način pisanja na Disc-At-Once, in ko boš začel pečt, se bo najprej pojavilo sporočilo,da na CDju ni dovolj prostora, nekaj sekund kasneje pa še okno, v katerem se odločiš za overburn.

Wolverine ::

Ce bos imel vec kot 705 mb podatkov nujno izberi No multisession in potem dao mode. Uporabi tudi malce boljse cd-je, ker spravis vec gor.
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

jm6334 ::

NO hvala vama za odgovore sam nekaj me zanima se,zakja recimo 800mb cd-ji tud ne grejo vec kot 702mb,a je tudi treba jih overburnta? P a do kje lahko oveburnem 700mb cd-je kolk najvec? A se lahko mi kaj zjebe rekorder?,ce dam prevec overburn?Ker nekja javi da lahko poskoduje rekorder ce izberem overburn. No pa se to me zanima mam neke cd-je kje pise da so 80min in 700mb-730mb a jih lahko overburnem na 730mb? Hvala vama se enkrat za odgovore.
LP

ender ::

snemalnika po moje ne moreš uničit (kljub temu, da te Nero opozarja da ga lahko). vsak CD (razen SmartBuy) lahko overburnaš najmanj za 90 sekund (ca. 13 MB), večino še precej več.
90 in 99 minutne CDje lahko do konca posnameš le z overburnom.

jm6334 ::

No sej overburnat tako ne mores ce ne izberes no multisesion ,ker ne mores dati disk-at -once a ne? V bistvu je mode tako ali tako vkljucen,ali moras dati mode 2? Zanima me tudi kaj je zdaj nekaj novega pri novem nerotu,disk-at-once96,v cem je sploh fora? No pa zanima me tam pri iso spodaj ko je relax ISO restriction kaj pomenijo tiste tri? in kaj pomeni ce obkljukas joilet,no in se v cem je razlika med mode 1 in 2.No se nekrat hval az odgovore
LP

ender ::

pri Nerotu imaš zelo dobro pomoč, klikni na vprašaj zraven [X]-a v zgornjem kotu okna, ter na stvar, ki te zanima, in ti bo lepo razložil vse, kar te zanima

jm6334 ::

ja sam tam ne mores pogledat z tistim ne gre

AnWar ::

:D Če hočeš overburnati v nerotu, pejt v program nero izberi no multisesion nadaljni postopek ; File/Prefernces/Expert Feautures , ter obkljuki Enable overburn in si naštimaj koliko minut bi rad overburnal. 1 minuta je približno 10MB. Če overburnaš lahko komot uničiš CD-R in CD.:D, na koncu pred pečenjem si naštimaj disc-at-once. Jst sem overburnal največ 13MB. Če hočeš čim več overburnat moraš imet dober pekač in kvalitetne prazne cd-je. :D :D
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

Paramedic ::

Če pa želiš naredit test koliko lahko CD overburnaš, pa odpri program zraven Nerota, CD Speed. Tam maš eno možnost Overburn test...
End transmission.

sidney ::

mal stara tema pa vseen: a se je kermu naredil, da je kej zaj**** ??? nero tezi, za lohk brderbas masino ... a ma kdo slabe izkusnje s tem ??? men sicer dela vse ok na teac 40x12x48, sam prasam kasne so vase izkusne ???
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

ender ::

sidney, overburnam že dve leti in pol, nekajkrat mi je tudi uspelo, da sem bil preoptimističen, vendar snemalnik (TEAC CD-R55S) še vedno dela
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

piek ::

Jaz pa overburnam Intenso 80min CDje vse po vrsti. Samo se razlikujejo od serije do serije. Ene gredo do 81:27 oziroma 715MB, spet druge do 753MB. Je treba prej preverit.

Toliko o mojih izkusnjah, se pa da prakticno vsak cede malo prezgat... and I like it!

LP

piek
--- Finish it off if you started it! ---


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NERO in peka

Oddelek: Programska oprema
101401 (1164) Jakka
»

Kako zapisati 800MB CD v Neru?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141863 (1500) Predator
»

kako zapečt 800MB dokument na cd???

Oddelek: Pomoč in nasveti
311726 (1386) AlienGT
»

Overburn ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231633 (1298) StratOS
»

Datoteka večja od 702Mb

Oddelek: Pomoč in nasveti
211952 (1665) Mr.B

Več podobnih tem